cleo

Izleti,vodici Hurghada

3190 poruka u ovoj temi

Možete i Uber, prijatelji naši ga sad koristili za odlazak od hotela do Hurgade, siguran je, znate cenu odmah, znate ko dolazi po vas..samo instalirate aplikaciju ... 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Veliko hvala svima!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Predstavnik nase agencije nam je dao spisak svih izleta, Samo smo njoj javili sta zelimo. U Cairo se ide cetvrtak i  petak, Luxor nedelja i ponedeljak stim sto je nama iz nedelje pomereno za utorak. Ko ide i Gizu, moze da udje i u piramidu koja se dodatno naplacuje, samo je nama to vodic rekao kad smo bili ispred, pa niko nije bio spremio novac. Ako ima vodic to da vam zameni, super.......

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zato je bolje ici preko Nur-a na te izlete, provjereno da cete biti zadoviljni.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zato sto vodic iz Nura najbolje prica srpski i pritom je egiptolog tako da zna sve detalje o peroiodu faraona 

Ja trazim agenciju koja ima izlet u Kairo ali bez posete muzeju vec da se obilazi koptska crkva sinagoga i dzamija na citadeli, jel zna neko ko vodi takvu turu???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitajte Nur travel. Mozda bi mogli da vam organizuju privatnu turu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovde vodic nije vezan za jednu agenciju. Nasa grupa je bila sastavljena od putnika iz druge agencije i iz drugih hotela, ali  valjda kada se popuni grupa idu svi zajedno. Da, i u Cairo ide samo polovina autobusa, zbog corone. Bilo nas je 15-ak u celom autobusu. 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pitajte Nur travel. Mozda bi mogli da vam organizuju privatnu turu...

Pa ili to ili da procackam jos agencija... Mada nasao sam ovu jednu Hurgada Today se zove i vidim da imaju takvu turu bez muzeja mislim da tu agenciju drzi ta Sava koju svi pominju pa cu pred put da im posaljem poruku 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Hurgada Today odnosno Sava rade zajedno sa Nur Travel Kairo.. Takodje svi koji uplate morske izlete kod Nur travel bice na brodu sa muzem od Sava Sava.Tako je makar bilo osim ako nisu prestali da saradjuju.

Ovaj sto gubi turiste "Ajmo mladi"  hvaljen na forumu je za izbegavanje, Hurghada izleti.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo mi je bitno da su Hurgada Today i ta Sava u istoj prici tj. Da je Sava vlasnica tako da cu vrv preko njih za Kairo

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nur Travel izgleda revnosno prati nase forume i FB grupe jer su bas lepo podigli cene i znacajno su skuplji od svih.. i to bukvalno svi izleti... Kod njih je Kairo 65 evra, a prosecna cena kod ostalih, ukljucujuci i Sava Sava je 50-55.. to je razlika od 10-15 evra pa plus puta nas 4, jos mi deca nemaju ni popust, pa to je razlika za koju dobijamo porodicno jos jedan izlet..

Al ajd, Kairo cemo definitivno ici preko njih, jer ocito je covek vredan paznje i novca za takav izlet, ali sigurno necemo njega uzimati za ove morske izlete, tu je razlika od 5-10 evra po osobi u odnosu na Savu i ove druge koji se nude po FB i sa kojima ljudi   najcesce idu..ne znam zasto je Nur toliko naprasno digao cene, kao da radi za ove nase agencije sto nude te preskupe izlete, lepo im se priblizio sa cenama.. Za Kairo i da razumem, covek naplacuje svoje znanje, al ne kapiram cemu za ove ostale izlete.. Za te ostale izlete cemo najverovatnije Savu, em je hvalite em su cene u okviru svih ostalih ponuda..

Izmenjeno (Pegi-peg)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni kolega preporučio 'hurgada izleti', neki tip Mahmud vodi, kaže isto priča srpski. Je išao još neko sa njima? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam išla sa,, Hurgada izleti,, i Mahmudom, i u Kairo i u Luksor,  nismo imali problema. Priča lepo srpski, bivši srpski zet... Mi smo zadovoljni sa njim. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka