cleo

Izleti,vodici Hurghada

2888 poruka u ovoj temi

Pogledaj na mapi koliko je udaljeno jedno od drugog i okvirno racunaj 1€=5km

Ja sam se tako pogadjala, mrzelo me da zovem ABC taxi

Uvek traze mnogo vise, ali kad vide da imate cvrst stav, popuste

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pišite ABC taxi zaista su povoljni.... Bio je br. tel u ranijim postovima. 

MOD- izmena: uklonjen link - reklamiranje.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Broj ABC taksika +20 100 222 8294

Koliko sam shvatio posaljete im poruku o vasoj putanji znac od hotela do mesta na koje idete i oni vam u povratnoj poruci jave broj taksija i cenu koliko kosta ta voznja... Opet kazem ja sam to tako shvatio citajuci temu verujem da na forumu ima neko ko je koristio njihove usluge

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala svima :) Nasla i snasla se :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koristili smo i mi usluge ABC taksija, sve preko whats upa dogovorite, vozac kad stigne ispred hotela posalje vam poruku da je ispred i to je to. Takodje smo u povratku hvatali taksi na ulici i uz malo cenkanja stizali do hotela bez problema.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko od vas vodio na safari (ovaj kraći koji traje 3 sata) dete od tri godine...? Supruga je za to da krenemo svi, da povedemo i ćerkicu, njena drugarica je vodila dete od nepune dve godine i m<li je bio super, sve mu bilo zanimljivo, lepo podneo izlet... Priznajem, ja sam malo sumnjičav, štaviše video sam na prethodnim stranicama da od izleta za malu decu eventualno treba birati brod sa staklenim dnom... Ima li neko da je išao sa malom decom u pustinju...? :D Pričam, podrazumeva se, o safariju sa kvadovima, ne o Luksoru ili izletu do Kaira

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo isli samo podmornicom i to je ok klimatizovano ne traje ddugo niste direktno izlozeni suncu samo dok zaronite i njoj su ribice bile zanimljive..Brod sa staklenim dnom je celodnevni izlet i nije bas za tako malo dete bar ne moje citav dan sunce noj bi bilo dosadno,roni se, ide se do paradise ili orange ili gde vec izaberete ne bih se jos uvek usudila ali nije svako dete isto:)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U principu, nije zahtevan izlet. Tri sata nije mnogo, al je opet na tebi da procenis da li ti je cerkica za to. Kada sam bio, nisam vidjao porodice sa decom u safari centru.

Ako bar voli voznju bickilom (na korpi ili u sedistu), pretpostavljam da bi joj se i kvad svideo.

Doduse, nemam decu pa mozda nisam merodavan da procenim :) 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Interesuje me da li ima neki izlet iz hurgade za sharm el seik i ako ima koja je cena?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema šta, ne pitam se samo ja, supruga je prilično sigurna da će sve to njoj da bude zanimljivo, a i vreme izleta je u vreme kad je "najbudnija", tako da bi trebalo da bude sve u redu, idemo u pustinju... :D Pisao sam mejlove i Nur travel i Hurgada Today, obe agencije odgovorile, ali Nur mi je nekako zainteresovaniji da budemo korisnici njegovih usluga, 99% sam siguran da ću sva tri izleta preko njih da uzmem 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@buki.bu Ne gospođo/gospođice, nemam tri ruke, imam samo dve koje mi je Bog dao... Ne znam odakle Vam ideja da sam toliko plitkouman, da ne upotrebim težu reč, da mislite da bih vozio kvad jednom rukom, a drugom da držim dete... :neznam: Prvi put idem u Egipat, samim tim se prvi put susrećem sa ovakvom vrstom izleta, ne znam veličinu kvadova, ali sam mislio da su u pitanju kvadovi za dve osobe, pa bi supruga sedela iza mene i držala dete... Ali zato sam i pitao sve vas koji ste već bili, forum valjda tome i služi, da prenesemo iskustva jedni drugima... Hvala i na savetu o roditeljstvu, verujem da ste imali najbolju nameru kada ste me uputili na to da dete treba da naučim da pravi figure u pesku... Mislim zaista, siguran sam da Vam je jasno da je ovaj izlet zanimljiv supruzi i meni, dete tog uzrasta nema elementarnu predstavu šta je pustinja, adrenalinski izazov ili bilo šta slično (ni ja ne bih na ovaj izlet zbog adrenalina, drugi su motivi), ali ako bismo da idemo na taj izlet, onda moramo da razmotrimo može li dete sa nama jer u suprotnom nemamo ga gde... U svakom slučaju, hvala Vam na odgovoru! 

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25950
    Ukupno tema
    865792
    Ukupno poruka