aladarinho

Playa d`Aro - Costa Brava

3 poruke u ovoj temi

S obzirom na to da letujem već nekoliko godina u Španiji u sopstvenoj režiji (Costa Brava, Costa Daurada), dugo sam razmišljao kuda da se uputim sledeće godine na leto. Najpre sam razmišljao o Costa del Sol (Torremolinos konkretno),ali sam saznao da je more jako hladno u tom delu obale,zbog nekih hladnih struja iz okeana.

Na kraju,odluka je pala na Playa d`Aro na Costa Bravi. Ono što znam je da se mesto nalazi na pola puta između francusko-španske granice i Barselone (oko 100km od obe tačke) i 30-ak km severno od Ljoreta. Hotel se zove Bulevard,ima jako dobre preporuke na turističkim sajtovima i prošao sam prilično povoljno s obzirom na termin boravka i cene ostalih hotela.

Već sam razradio plan dolaska iz Barselone do samog gradića,pa me zanima,ukoliko je neko boravio u ovom mestu,bio bih zahvalan kada bi ovde sa nama podelio iskustva.

Izmenjeno (aladarinho)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav

ne znam koliko mogu da ti pomognem ali pre sest godina sam bila u Playa d`aro i secanja su mi dosta izbledela jer svake godine posecujem neku drugu drzavu pa se secanja i pomesaju.Hotel u kome sam bila zvao se La Terazza i nalazio se u samom centru mesta,na velikoj raskrsnici.U prvoj sobi smo imali peh,drugog dana pojavilo se na stotine mrava pa su nas premestili u drugu sobu.Hotel je imao super preporuke i nimalo nije bio jeftin.Sto se tice mesta-malo mesto ali ima raznog sadrzaja.Puno restorana,brze hrane,prodavnica-brendiranih i onih kineskih-kao kod nas.Ima dosta Rusa.Sve vile koje su u brdima napravili su Rusi i tu zive.Plaza je velika i lepa. Moje misljenje je da se neces pokajati.Napisi nam utiske kada se vratis i jedi obavezno kod Ivana(ako postoji jos uvek)

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala najlepše na odgovoru!

Naravno da pišem utiske i sve ostale korisne informacije čim se vratim,a pokušaću da pronađem tog Ivana:)...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26814
    Ukupno tema
    900650
    Ukupno poruka