Maja NSad

Kolumbija - Nacionalni park Tayrona

2 poruke u ovoj temi

Postavih ono kao pitanje u drugom delu ovog foruma, ali pomislih da moze da se postavi kao nova tema.

Pazljivo sam iscitala sve sto ste pisali o Kolumbiji i Venecueli, ali imam jos gomilu pitanju.

Krecem pocetkom naredne godine u Juznu Ameriku, ali polazim Iz Salvadora (Brazil) i trebala bih u Kolumbiji biti pocetkom juna. Putovacu sa muzem i cerkom kojoj sam obecala da cu je voditi da se kupa u fluorescentnoj vodi a sada imam problem da pronadjem gde je to :confused: Naime zajedno smo jednom prilikom na TV-u gledale emisiju o jednoj nesvakidasnjoj pojavi, fluorescentim zelenim varnicama koje bljeskaju ako se nocu kupate u vodi neke reke/mora/jezera. Buduci da nismo pratile od pocetka shvatih samo da kada plivate, razbijate alge i oslobodjena bakterija zasvetli na trenutak. Na jednom drugom forumu sam videla podatak da se takva pojava moze videti na pojedinim plazama nacionalnog parka Tayrona ali osoba koja je to napisala se dugo nije logovala i ne mogu da dodjem do preciznijih informacija. Zna li neko nesto vise o ovome?

Takodje bih molila za savet one koji su u Tayroni bili da mi kazu da iznesu svoje misljenje, koliko je bezbedno za decu? Moja cerka ce imati punih sedam godina kada tamo stignemo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me ima li neko malo vise informacija o Cali-ju, i uopste o putovanjima kroz Kolumbiju,postujem ovde,jer odavno niko nije dao neke informacije vezane za Kolumbiju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26369
    Ukupno tema
    881077
    Ukupno poruka