Japan

Japan

200 poruka u ovoj temi

Pa tako je nekako. To gde si bila, ma to ti je kao da si bila na Terazijama i pitala se što ima malo kucnih ljubimaca.
Nije to baš bilo mesto za te, koliko god tačne, observacije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, razumem. Ipak kad se ode negde prvi put, koliko god mi nesto planirali, uvek se na kraju vrtis oko turistickih mesta, a ni u jednom gradu nije slika prava na tim lokacijama. Kada smi bili prosle godine u Parizu, par parižana koje smo upoznali se i začudilo sto smo isli da vidimo ajfelov toranj, jer niko tamo od njih ne ide. Ti delovi su i previse skupi i prepuni turista. 

Zato mislim da ce sledeca poseta Japanu biti jos bolja, jer necemo praviti neke iste sitne greske i gubiti vreme na to :) Da li mislis da ce cene biti iste 2020, u godini Olimpijade? Naravno ne mislim na period tokom samog trajanja, nego na recimo april mesec pre, ili oktobar posle Olimpijade?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Inflacije, koliko god to želela i stimulisala Nacionalna banka, neće biti (oni se muče da izazovu bilo kakvu inflaciju). To je što se tiče stanovništva. Cene će biti iste.

Za turiste (cilj je 40 miliona turista 2020 od 9 miliona 2010), ako oni dovedu do  porasta cena i za stanovništvo, to će biti  Državi pripisano kao uspeh.

Ako se desi. Ne plaši se porasta cena, niko se u Japanu toga ne boji.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav ljudi! Jel zna neko koja je najisplativija opcija iz BiH do Japana? Ono sto sam istrazio cini mi se da je to Budimpesta, jer ima wizz air Sarajevo - Budimpesta sa prtljagom povratna karta oko 170 KM I Budimpesta - Tokio oko 450-500  eura..Gledao sam i Bgd al to skuplja opcija msm oko 700 eura povratna. Takodje jel neko vadio vizu za Japan i jel zna kakva je procedura posto nama iz Bih treba viza a drzavljanstvo Srbije cu tek za godinu da dobijem pa mi oda nece ni trebati. Ali ako neko ima neke savjete kako iz BiH tamo hvala mu :).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Zna li neko kada ce biti pustene karte na prodaju za Olimpijske igre u Japanu i koliko ce kostati i gde se mogu kupiti? Na Wikipediji sam video da ce kostati oko 100 eura dan otvaranje igara.

Zanima me da li ce cene smestaja, hrane itd itd skociti puno za vreme Olimpijskih igara?

Izmenjeno (ZexyS)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25360
    Ukupno tema
    841847
    Ukupno poruka