tftzipcat

Etno eko selo Vraneša, Zlatar

73 poruke u ovoj temi

Sanjice, slike su prelepe! :ljubav:

Svaka čast! :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :thankyou2: , ne mogu da odolim :blush: evo još malo ;)

12.jpg

13.jpg

14.jpg

24.jpg

29.jpg

36.jpg

38.jpg

Forum mi je malo poremetio postavljanje slika, radi preglednosti htela sam da ih stavljam po 5 - 6 u jednom postu, a on ih spaja... ne znam šta se dešava :lud:

39.jpg

40.jpg

41.jpg

46.jpg

47.jpg

Izmenjeno (sanjica.bg)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sve ovo sto smo mi slikale, neko je i snimio! :klap::srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sjajno Pef! Kompletirano! :klap: :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve pohvale za autorKE ove teme i od mene. Svaki dan zvirim u slikice i oduševljena sam. :thankyou2::cvetak::volim: :volim:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Biljo! :srce: :cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divna, najlepse hvala na komentaru! :):srce:

Milo mi je da ti se dopao moj opis (mozemo "na ti"?). Samo sam opisala svoj dozivljaj tog mesta. Kada pisem o mestima koja sam obisla, a jako su mi se dopala, bude me strah da se neko drugi ne razocara kada ode na to mesto, a odlucio se posle mog pisanja! :) Do sada se to nije desilo i nadam se da nikada i nece. Drago mi je, takodje, da delimo ljubav prema Zlataru, koji je zaista predivan! :srce:

Da budem iskrena, meni se sve nase planine svidjaju, priroda je na svakom mestu jedinstvena i lepa i mislim da svako moze naci "svoje mesto" na nekoj od njih....:)

pozdrav pef,

nisam nikud otputovala samo sam cekala pomoc prijatelja! i, naravno, na ti smo. da. . . svaka planina je lepa na svoj nacin. nadam se da cu i ja uskoro staviti neki svoj prilog. naravno, bice to zlatar:srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo par slika i od mene, slikano telefonom, pa je malo lošiji kvalitet

svratili 2.maja

imag1239.jpg

imag1240c.jpg

imag1241a.jpg

imag1242k.jpg

imag1243.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imag1245i.jpg

imag1247.jpg

imag1248.jpg

imag1249.jpg

imag1250f.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imag1251f.jpg

imag1252.jpg

imag1253.jpg

imag1257j.jpg

imag1258.jpg

imag1259.jpg

od konobara smo saznali da je pansion 3500din, a sa wellness-om 4000din. bazen nije radio 2.maja

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Supeeeer! :):klap:

Bila sam neki dan pre praznika na Uvcu....gosti etno-sela se pozalise da bazen uopste ne radi... :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bazen nije radio za prvomajske praznike zbog nekih problema.

bez obzira na bazen nije bilo praznih soba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moje je iskustvo vrlo podeljeno. Mesto jeste lepo i priroda jeste lepa ali...... Pre svega Vranesa nije bas Zlatar. To je jedno selo koje je blizu Zlatara...Mene je privukao sajt i njihova ponuda ali sam se razocarala kada sam videla da je etno selo napravljeno prakticno na Kokinom Brodu, u selu na putu ka Priboju a ne na Zlataru kako tvrdi njihov sajt.

Drugo-voda u bazenu je neprihvatljivo hladna. Privuce vas fotografija bazena ali voda nema vise od 22 stepena te se ja uopste nisam mogla kupati. Konobari jesu ljubazni kao i vlasnik ali to ne mogu reci za spremacice koje su za 7 dana neredovno spremale apartman. Apartmani i bungalovi nemaju niti jedan mali frizider sto je nesto sto je po meni neprihvatljivo narocito ako imate malo dete sa sobom.

Dosli smo se odmoriti misleci da cemo imati mira ali su jednog celog dana imali svadbu-o cemu nas niko nije obavestio te sam provela ceo dan slusajuci turbo folk sa malim detetom u bungalovu i pokusavala da je uspavam...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka