tftzipcat

Etno eko selo Vraneša, Zlatar

73 poruke u ovoj temi

Prelepe fotke !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na komentarima! :):srce:

Deki, znam da me volis, ali prosto me bude sramota kad me toliko ishvalis! :blush:s015.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidikovci su vrlo lepo uredjeni, sa zastitnim ogradama i korpama za smece, kojih ima povremeno i duz obelezenih staza...

Odličan izveštaj Pef! :klap:

Zanima me kolika ima vidikovaca? I sa kog od njih su nastale tvoje fotografije?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, Cvrco! :srce:

Rekoh da ih ima 3, ne mogu da se setim da li imaju nazive ili su obelezeni brojevima...mi smo bili na 2, a treci dodje nekako uzbrdo i ulevo u odnosu na put kojim se krece od imanja...pogledacu sad slike, da vidim kako bese obelezeno...zao mi je sto nisam pisala dok je bilo sveze....ovako, mnoge informacije su izvetrele, pogotovo sto su iza tog dosla neka nova putovanja, gomila prica, informacija sa neta, uzivo, pa se pobrkalo! ^_^

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo- nadjoh! :) Znaci obelezeni su kao "Vidikovac", "Vidikovac II" i "Vidikovac III"...slikala sam i table, a videcete i one za povratak u etno selo!

1281k.jpg

1282kk.jpg

1283p.jpg

1284i.jpg

1285d.jpg

1286t.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sa vidikovcima si me kupila :). Vauuuu su...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovim slikama ne treba najava! :)

1287b.jpg

1288f.jpg

198ga.jpg

199nw.jpg

200og.jpg

202uw.jpg

203u.jpg

Izmenjeno (pefkari)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pef do sada sam te voleo a od sada sam postao tvoj fan i obozavatelj, ima jos da napravim podforum pod imenom Pef Fan Club. :cvetak: Ajde bre mi smo nasi nema tu skromnosti kad nesto zasluzuje pohvalu, a da se volimo pa to je normalno zato smo tu gde jesmo. :srce: Al da neotkrivamo sad nase tajno ostrvo, ;) ovo mesto mi se bas dopalo, najpre sto je priroda fenomenalna i sto nema nekih sadrzaja sasvim je dovoljno to sto ima. Sve dodatno bi bili viska, samo nam je priroda potrebna. I cist vazduh basr nama iz zagadjenih i smogom okupanih gradova. :kmeee: A kanjon reke Uvac je vec svetska "bastina" nest sto samo majka priroda moze da stvori . :volim:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vala baš, ne treba najava.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ovo mesto mi se bas dopalo, najpre sto je priroda fenomenalna i sto nema nekih sadrzaja sasvim je dovoljno to sto ima. Sve dodatno bi bili viska, samo nam je priroda potrebna.

Leon, vlasnik ovog mesta, mi deluje kao osoba koja ce te sadrzaje stalno dopunjavati....verujem da ce, obzirom da je sportski tip, napraviti jos sportskih sadrzaja...:)...napolju si video klupe sa nadstresnicama, sto je veoma lepo za sedenje kada je toplo vreme....verujem da ce biti i neke zabave za decu...kao parkic sa penjalicama, klackalicama...mozda to i ima, ali se sada ne secam....

204pa.jpg

205kwm.jpg

206xv.jpg

207i.jpg

208rg.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

209xz.jpg

210jx.jpg

211ko.jpg

212q.jpg

213lt.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

svaka cast na ovim lepim ukusno slikanim detaljima i izvestaju :klap:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, Miki! :srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo- nadjoh! :) Znaci obelezeni su kao "Vidikovac", "Vidikovac II" i "Vidikovac III"...slikala sam i table, a videcete i one za povratak u etno selo!

Hvala Pef! :klap:

A koliko vremena treba da se stigne do tih vidikovaca?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mogu ti tacno reci, ali, ako brzo hodas i ne zadrzavas se zbog slikanja, brzo se stize, mozda 20-ak minuta...mi smo se "razvlacili", jer sam ja htela da slikam "svako drvo pod snegom", tako da je to bilo vise uzivanje u svezem vazduhu, suncu i pogledu, nego neki "sportsko-rekreativni podvig"! :cool: Zadrzali smo se oko 2 sata u tumaranju sumom, stajali na vidikovcima, komentarisali kako je covek (gazda) mislio na svaki detalj...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26814
    Ukupno tema
    900650
    Ukupno poruka