tftzipcat

Etno eko selo Vraneša, Zlatar

73 poruke u ovoj temi

Da li neko ima iskustva sa ovom ponudom?

na sajtu ne izgleda loše!

Izmenjeno (mirarbi)
naslov
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam bila u Vranesi, moje skromno misljenje je da vredi svaku paru! :klap:

Od ljubaznosti, dobre hrane, do smestaja i spa ponude! Jedini problem je bio sto mi je voda u bazenu bila hladnija, ali, buduci da smo tog vikenda suprug i ja bili jedini gosti- nije cudo da se malo pristedelo! :)

Od vlasnika, preko osoblja, svi su bili neverovatno ljubazni, sto boravak, naravno, ucini mnogo lepsim...domacin je obelezio staze koje vode do vidikovaca toliko precizno, da se ne mozete izgubiti u sumi...stalno je "pratio" da li je sve u redu....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ako je jedini problem bila "hladna" voda u bazenu onda nam preostaje samo jedno....

da odem i da vidim kako cemo izdrzati punih 7 dana! :)

ocemo da nas ugnjave u masazama i ostalim hedonistickim sitnicama

hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo, bas trazim slike da na taj nacin docaram vise objekat i atmosferu! Samo malo strpljenja- puno toga ima! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala al samo polako!!!

nigde se ne zurimo!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, onda odlicno! ;)

Da kazem da je sve na putu do sela dobro obelezeno...imaju veliki parking, heliodrom, spa-centar (bazen, saune, tapidarijum, sobe za masazu, bade-mantile, papuce, pletene patike za sobu...)....stavicu "sve pomalo", da steknete utisak kako izgleda iznutra...:)...koliko mi je poznato, osim 2 apartmana (za mladence i "sveze zaljubljene"), ostali smestaj cine bungalovi, sa po dvema dvokrevetnim sobama, predsobljem i kupatilom...savet: pre nego sto se raskomotite, ukoliko nije dovoljno zagrejano, "nagruvajte" toplotu, pa se onda raskomotite! :)... Mi smo bili u prvoj polovini decembra, uhvatilo nas je lose vreme, ali smo uzivali u totalnom miru i odmoru, prirodi i svezem vazduhu! Hteli smo da plivamo, ali, rekoh vec- voda nije bila bas dovoljno topla (a obzirom da sam 2 godine svakodnevno isla na beogradske bazene, i mogu da procenim koliko je voda topla/hladna- tog trenutka nije bila za plivanje...nije mi bazen trebao za "brckanje", vec zaista za plivanje)...suprug je isao na masazu etericnim uljima i bio je preporodjen posle toga...

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

75369876.jpg

76704687.jpg

68266029.jpg

66592044.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prilaz imanju

71721543.jpg

17857096.jpg

69893116.jpg

84300233.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za 4 dana promenilo se vreme nekoliko puta: imali smo maglu, kisu, susnezicu, sneg, suncan vedar dan, kada sam napravila gomilu divnih fotografija!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U prizemlju najveceg objekta se nalazi recepcija i restoran u kome se moze popiti pice...ili praviti slavlje za 40-ak gostiju...na sanku stoji ova figura beloglavog supa, jer je njima staniste bas u blizini ranca...u kanjonu reke Uvac...

68838734.jpg

54575291.jpg

90992808.jpg

96880007.jpg

46821690.jpg

40235793.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako mene pitas, za onog ko voli etno-fazon ovo je fenomenalno odradjeno- savrseno uklopljeno etno i starinsko sa modernim tehnologijama! :klap:

Sobe su opremljene TV-om, internet radi, pored kamina imas sibice, ako si zaboravio "sobnu obucu" cekaju te pletene patike...gomila peskira, dodatna cebad...oni se nude stalno da ti raspale vatru u kaminu, iako radijatori odlicno greju...konobari rade u nosnji...

Na spratu istog objekta se nalazi restoran u kome rucavaju gosti etno sela...divno opremljen prostor, topao (u smislu bukvalnom, a i onom "prenesenom")...gazda je nekoliko puta licno "razgorevao" vatru na sredini prostorije, da bi nam ugodjaj bio bolji! :)...

102jj.jpg

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Restoran na spratu

50956615.jpg

17832305.jpg

Pita od heljde i kajgana (ne secam se sa cim jos) sa domacim kiselim mlekom...porcije ogromne, bas "domacinski"! :srce:

64123947.jpg

82619654.jpg

64490667.jpg

54162640.jpg

Pogled ka nasem bungalovu i spa-centru

52920738.jpg

Toliko sve deluje cisto, tako se vodi racuna o detaljima, da smo bili odusevljeni! :srce:

50914018.jpg

60887804.jpg

46367624.jpg

87468444.jpg

95351388.jpg

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izgled bungalova...2 sobe, ne potpuno iste...buduci da su zagrejali samo nasu sobu, pre naseg dolaska, ostali delovi bungalova su bili ledeni! :o Medjutim, ubrzo posto smo poukljucivali grejanje u ostalim prostorijama, bilo je jako, jako toplo, toliko da smo u nasoj sobi, kasnije, cesto drzali otvoren prozor (a napolju je bilo bas, bas hladno!)...kupatilo se greje grejalicom i stoji na vratima kupatila upozorenje/molba da se grejalica iskljucuje kad se izlazi iz objekta...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Заиста све делује веома лепо.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, Minja, za moj ukus je stvarno "seoska idila", da li i drugi tako dozivljavaju- ne znam! :)

Da nastavim...dok sam obavila telefonski razgovor, isteklo mi vreme za promenu jednog posta, pa cu ovde staviti nekoliko slika koje docaravaju vremenske prilike tog produzenog vikenda u decembru 2010. :)

103uy.jpg

104imd.jpg

105ol.jpg

106xlh.jpg

107fg.jpg

108mr.jpg

109rd.jpg

110do.jpg

111aeh.jpg

112ky.jpg

117yb.jpg

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26814
    Ukupno tema
    900653
    Ukupno poruka