Sandra.Popovic

Koliko ste para zaista potrošili na letovanje?

66 poruka u ovoj temi

Zena, ja i dete smo 2014 godine bili 10 dana  a sa putem 13 na letovanju u Nei Poriju.U potrosnju podvodim i nesto hrane koju smo poneli iz BG, te neku pripremu koju smo nosili  a kupili ya more, tipa dusek, razne kreme i itd..Isto tako kupili smo i neke stvari u samoj Grckoj.Iz Nei Porija smo isli i na izlet u Solun preko agencije, a u Solunu smo i napravili i soping turu.Ukupno, mada nisam siguran u dinar, tj evro smatram da smo potrosili do 1000 eura.U ovo normalno racunam smestaj i prevoz, te kupovinu u shopu na izlasku iz Grcke( ono cigare, cokolade, i tome sl)..Kada bi se covek drugacije organizovao , mogao bi , sasvim sam siguran i da potrosi 200 do 250 eura manje, ali bi i imao nesto manje dozivljaja..Jer, ja sam za Solun potrosio ukupno do 150 euranu i itd(agencija, i shoping, te skuplja hrana u Solunu), te u shopu 50 eura, a i kreme i ostale zezancije iz Beograda do 120 eura(kreme su preskupe, te nesto hrane, te dusek ,te nemam pojma), Nadam se da sam bio iscrpan i jasan..Pozzz

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zena dete i ja 2012 godine na Lefkadi za 10 nocenja u Nidriju 410 svra smestaj preko Sabre i jos 50 smestaj za jedan dan u Pargi.Isli smo svojim kolima i svakodnevno obilazili plaze po ostrvu a na Kefaloniju i Itaku smo isli brodom.Sve ukupno za nas troje 1400 do 1500 evra a hranu smo kupovali udgavnom u Grckim marketima.

Prosle godine na Ohridu isto smo bili 10 nocenja ali nas cetvoro jer je 2013 rodilo drugo dete i sve nas je kostalo 800-850 evra a svaki dan smo se hranili po restoranima i obilazili plaze naravno kolima.

U oba slucaja je u pitanju avgust.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nas dvoje u Crnoj Gori potrosili smo oko 600 evra.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

2009. оволико, плус још скоро 500, носила моја мадам без да ја знам. После сам (и њој) смањио доживљај.

SDC10687.thumb.jpg.6118e7f78279f66f1709c

На шта? Ево, не знам.

Имам само брдо слика од тада. И пун овај форум видео-снимака. ;)
 

Izmenjeno (Баџа)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ili, znaš onu krilaticu od pre: "Imaš kuću, vrati stan!":rolleyes:

Izmenjeno (dujaspasa)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I moj odgovor je uvek taj "još nisam sve sabrala" ... :plez: :bolje-da-cutim: :rolleyes:

a kad se saberem, dođe mi da se oduzmem ... :tongue:

no, žene uvek imaju dobar i spreman odgovor ... to je bitno:cvetic:

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da ćeš morati da izabereš jedan od ovih.  :D

 

Dragan voli karavane, ovaj plavi je ko stvoren za njega.

Ja obično potrošim sve što ponesem, a to je obično sve što imam. Sa prošlog putovanja vratio sam se u Srbiju sa 5 eura.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Најлепше су путовања добрим аутом. ха ха

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam kako je kod drugih ali mi uvek potrosimo vise nego sto smo planirali

Ja pa uvek potrošim manje nego što planirao...

Čak, eto, npr na početku ovog zadnjeg puta, u Parizu (prva destinacija) potrošio 3 puta više para nego planirao,ali onda se nekako zalomilo da u Nemačkoj,Belgiji i Danskoj potrošim manje nego što planirao...i sve ok na kraju

Izmenjeno (Phillippe)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad ides automobilom, mozes samo vise da potrosis.

Da na gore pomenute troskove dodam i 150e pre polaska (servis, osiguranje).

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka