Sandra.Popovic

Koliko ste para zaista potrošili na letovanje?

66 poruka u ovoj temi

Svi znamo da se sa uplaćivanjem turističkog aranžmana, troškovi vezani za letovanje ne završavaju.

Tu je još mali milion stvari na koje moramo misliti i za koje moramo odvojiti nešto novca. Sada kada je leto već odavno prošlo i kad su se i oni koji na odmor idu krajem septembra vratili kući, zanima nas upravo to - koliko ste novca zaista potrošili na letovanje, kada se sve sabere?

Nadamo se da ćete odvojiti par minuta - koliko je potrebno da se popuni ova kratka anketa! :)

Anketa je anonimna i možete joj pristupiti ovde.

Hvala unapred na odgovorima :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hajde da ozivim ovo pitanje. Koliko nas stvarno kosta letovanje?

Radimo cele godine i imamo od 20 do 30 dana godisnjeg odmora za koji se manje ili vise "zrtvujemo".

Licno moj suprug i ja odemo, svake godine, na jedan odmor, uglavnom u Grcku, 10 - ak dana i na jedno "putovanjce" - mini odmor ili obilazak neke metropole.. Godisnje dva puta otputujemo "negde", ako je dobra godina priustimo sebi i neki produzeni vikend u Srbiji ili nekoj exyu drzavi, za nasu dusu. Za to smo, po putovanju, do 2009. godine davali 800 do 1200 eura a sada oko 600 - 700. Ovo je iskreno, receno.

A vi?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ove godine u Tunisu potroseno sa aranzmanom za 2+1dete(15 dana all incl.)+izleti+ pokloni=1400e

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine, PASKUDIJA,Grcka sa aranzmanom za nas 2.+ dete za 13.dana,( polupansion) ukupno 1.150e

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Muka mi je kad pomislim koliko sam potrošio na putovanja ove godine,ali video sam puno toga,bio sam u Grčkoj,Sloveniji i Hrvatskoj.Skoro 2000 evra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bio na klasicno letovanje jer nisam mogao da budem otsutan vise od 3-4 dana, pa zato sam isao na produzeni vikend, edno 4-5 puta u Srbiju,1 u Sloveniju, Bosnu i Hrvatskoj, 2-3 puta u Bugarskoj i kozna koliko vikenda u Grckoj :D Potrosio samo ja, jer jos nemam svoju familiju oko 1500-2500e :)

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

570 za smestaj 10 polupansiona za dete i nas u Psakudiji, i jos toliko na rucak, sladolede, poklone i razno razne sitnice... plus gorivo...

kad sve saberem toliko nas je kostao AL sa avionom u Kusadasidju pre tri godine :) Da me ne shvatite pogresno dopala se nama Sitonija i to mnoooooogoooo :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam od pre tri godine poceo da na papir stavljam po danima koliko sam sta potrosio

evo npr koliko sam para potrosio prosle godine za mesec dana u Rimu / Italiji

Iznajmio sobu za mesec dana , deo San Lorenco , 5 minuta od Termini stazione - 200 evra

Karta avionska povratna preko JAT-a 150 evra

Osiguranje 20 evra

i svi ostali troskovi za MESEC DANA - hrana, obilasci, shoping, odlazak u Napulj, Pompeju,Herkulenijom i sve ostalo 467 evra

sve ukupno, za mesec dana boravka u Italiji / Rimu potrosio 837 evra!!!

Te, moram d apriznam da ove cifre gore za DESET dana su mi malo ....

No, ja sam isao sam

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Phillippe,kako si uspeo da pronadješ stan u Rimu za tako povoljnu cenu,jel to neki naš čovek izdaje ili u čemu je fora?Baš si jeftino prošao za celih mesec dana,da li je moguće da se sa tim novcem bude u Rimu mesec dana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U stvari nasao sam krevet u sobi :) imao cimera, nije stan kao sto si napisao

sto mi nije bio problem jer ionako sam malo vremena bio u sobi

nasao sobu preko Csurfinga

devojka koja tu studirala se vracala kuci,te mi 'ustupila' na mesec dana

ovog leta sam imao bas svoju sobu - velika, prostrana, bas super, sa terasom u 5 sobnom stanu kod Tibutina stazione

280 evra za 3 nedelje

isto preko CS nasao

Izmenjeno (Phillippe)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

170e bez smestaja, hrane i puta

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Supruga, dvoje dece i ja, Vrasna 15 dana neverovatnih 1500e. Sada kada ovde čitam da mogu u Rimu da budem mesec dana sa toliko para moram dobro da razmislim gde ćemo ići naredne godine.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dete i ja u Egiptu 10 dana 2014.g., all.usluga, avion, avio takse, viza, siguranje, troskovi 980e

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suprug, dete i ja, Egipat 15 dana 2014 god., 1.300 €, last minute, Septembar.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam od pre tri godine poceo da na papir stavljam po danima koliko sam sta potrosio

evo npr koliko sam para potrosio prosle godine za mesec dana u Rimu / Italiji

Iznajmio sobu za mesec dana , deo San Lorenco , 5 minuta od Termini stazione - 200 evra

Karta avionska povratna preko JAT-a 150 evra

Osiguranje 20 evra

i svi ostali troskovi za MESEC DANA - hrana, obilasci, shoping, odlazak u Napulj, Pompeju,Herkulenijom i sve ostalo 467 evra

sve ukupno, za mesec dana boravka u Italiji / Rimu potrosio 837 evra!!!

Te, moram d apriznam da ove cifre gore za DESET dana su mi malo ....

No, ja sam isao sam

Znam da je stari post, ali posto sam bila u Rimu da kazem da je ovo prosto nemoguće! Rim je skup grad... Samo kafa u proseku ke 3 EUR a ide i navise u zavisnosti gde je pijete... Ulasci u znamenitosti su u proseku 10 EUR... Ako ne i vise... Ja sam za sedam dana potroslila te pare za dzeparac.. Racunajuci shoping, bez prevoza i smestaja (500 EUR)

Moguće da je dečko mogao da spremo sebi nesto, skuva kafu itd... Onda i ima smisla, ali ako idete na city break bez 500 EUR po osobi ne može da se prodje ( dzeparca) plus put i smestaj...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka