3551 poruka u ovoj temi

Ljudi, hvala vam puno..zivi bili. Toliko ste mi docarali mesto, kao da sam tamo...sad mi je jedini problem da nadjem agenciju koja vozi do tamo..posto svi rade samo Nidri...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Link za spisak je u mom potpisu :)

A za jedno mesec dana (kad stignem da ga doteram, proverim linkove i ubacim još neke slike plaža za POI) ide i novi, dopunjeni spisak smeštaja i POI tačkica gde sam najviše dodavala lokacije u A. Nikitasu. I postojeći spisak je dobar samo je pitanje da li svi linkovi rade, a nešto puno novih smeštaja i nisam dodavala jer ih i nema...

Jedva cekam

:happy: :happy:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo, i respect. Bicu u Vasilikiju od 1. 7. do 11. 7. Zanima me da li postoji trajekt iz Vasilikija na Itaku, i moze li se taj izlet odraditi u sopstvenoj reziji? Takodje, ako neko boravi u tom periodu u Nidriju ili Vasilikiju, a raspolozen je, neka se javi radi zajednickog rentanja auta za posete Porto Katziki i Egremni plazi. Unapred zahvalan

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav

Da li je neko bio u vili Katopodis u Nidriu da kaze kako je

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, hvala vam puno..zivi bili. Toliko ste mi docarali mesto, kao da sam tamo...sad mi je jedini problem da nadjem agenciju koja vozi do tamo..posto svi rade samo Nidri...

mitos travel radi nikitas....ima i prevoz...
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Upomoc :))

Gde letovati na Lefkadi? Koji grad, koje mesto? Preporuka za smestaj, za dvoje?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvo nam moras reci ides li kolima ili autobusom, koliko ti je vazna blizina glavnog grada, ako ides kolima ili iznajmljujes kola ili skuter da li ti je problem da vozis po cesto strmim i nepreglednim putevima, interesuje li te nocni provod...

Na Lefkadu se u principu ne ide da se "zabodes" u jedno mesto, ona je za ljude koji vole aktivan odmor.

Osim toga na Lefkadi postoji jedan grad, Lefkas, dva mesta, Nidri i Vasiliki i Agios Nikitas koji je bas minijaturan i u sezoni je uzasna guzva. Pri tom sva ova mesta su lepo rasporedjena na cetiri strane sveta, a Lefkada uopste nije malo ostrvo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde god da odes neces pogresiti pogotovu ako ides kolima.Ja sam bio smesten u Nidriju koji je sasvim ok ali je ipak Lefkas lepsi jer je veci i ima vise sadrzaja.Vasiliki je lep ali na dan dva da se ode jer je manji i od Nidrija.Blizu Lefkasa je prelepa plaza Katizma blizu Nidruja je Desimi koja je skroz ok i ima dosta prirodnog hlada a pored Vasilikija je plaza Agiofilis.Ono sto je usamom vrhu sto se tice plaza na Lefkadi Portokaziki i Egremi su prilicno daleko od sva tri grada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@maus, ako idete kolima onda je generalno svejedno gde ste smesteni, samo zavisi da li zelete mirno mesto ili neko malo zivlje. Muz i ja smo prosle godine bili u Pontiju odmah pored gradica Vasiliki, Lepo, mirmo mestasce i sto je meni najbitnije u blizini je plaza Agiofili. Sve plaze na Lefkadi su prelepe, ali Agiofili je meni raj, to je jedina plaza na koju smo isli vise puta. Meni se svideo i gradic Agios Nikitas, ali je tamo smestaj za nijansu skuplji nego u Nidriju ili Vasilikiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram u drugoj polovini maja Nidri,iscitao sve straneovog foruma,samo me zanima (idem busom pa cu tamo najmiti auto) da li je neophodno da imam medjunarodnu vozacku ili mogu da vozim opusteno i najmim auto bez nje?Hvala svima na odgovoru :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo pogledaj ovde pa zakljuci sam, da ne bi raspredali pricu pricanu hiljadu puta

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi ako je neko bio u vili Katina a ima slicice molila bih da ih okaci ili mi posalje u pp. Hvala unapred. :thankyou:

Izmenjeno (lutonjica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam bila pre dve god u vili katini,ako mislis katina u nidriju...vila je ok lepa,cista..od centra je udaljena oko kilometar..e sad ona se nalazi tacno na magistralnomputi gde se put racva oko nidrija i ulazak u nidri..nama se jedino nije svidelo to sto je nocu jako bucno,narocito kad grci nagaze one njihove motore sto prde :D..gazde su ok...odmah preko puta imas i malu pekaricu..jel mozda ides preko sabre?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da vila Katina u Nidriju preko Sabre. Nama su rekli da nam apartman gleda direktno na more. Jel ste bili bocno ili direktno prema moru. Kavka je plaza ispred, jel cista i peskovita.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza u Nidriju je sljunkovita.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka