3551 poruka u ovoj temi

06.00 - jos malo pa valja krenuti ka Atini. 

12 dana na Lefkadi. Najbolji odmor u Grckoj ikada. Najlepse more, najlepse plaze, najbolji smestaj/domacini ikada. Nikada ne idemo 2x u isto mesto ali ovde cemo se vratiti vec sledece godine (nadam se).

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postao si jedan od nas:D Ko je posetio Lefkadu, taj se vraca ponovo 100%..

Boze zdravlja, dogodine sa Kefalonijom u paketu...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi ljubitelji Lefkade,

suprug i ja ove godine odlucismoso da odemo na Lefkadu. Idemo autom i odlucili smo da nam baza bude u Agios Nikitasu. Nase agencije uglavnom nude smestaj u Nidriju, a sto se tice Agios Nikitasa samo par agencija nude i to istu vilu - Iris...to je sve uglavnom raspordato pa sam htela da proverim sa vama, tj. da mi napisete svoja iskustva o tome da li je moguce naci smestaj u Agios Nikitasu (oko 23.avgusta) ako odemo sami, tj. na licu mesta, a da cena bude do 50 evra za nocenje za nas dvoje. Ako neko ima neku preporuku vile/studija znacilo bi mi da procitam.

Hvala unapred.

Veliki pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

S obzirom da idete autom, za taj novac cete pre naci u Levkasu. Jedina nazovi prednost Agios Nikitasa jesu blizina plaza Milos i Katizma ali nije neka velika jer se iz Levkasa stize za 10 minuta.

Inace, ja sam bio smesten u Morfi Apartmanima u Levkasu pa ako treba kontakt mogu dati.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informaciji. Ako mozete posaljite mi  kontakt.:thankyou2:

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

S obzirom da idete autom, za taj novac cete pre naci u Levkasu. Jedina nazovi prednost Agios Nikitasa jesu blizina plaza Milos i Katizma ali nije neka velika jer se iz Levkasa stize za 10 minuta.

Inace, ja sam bio smesten u Morfi Apartmanima u Levkasu pa ako treba kontakt mogu dati.

Mogu li i ja dobiti kontakt ...

Da li to znaci da je smestaj skuplji u Agios Nikitasu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslacu privatnu poruku. Dok sam ja trazio, smestaj u Agios Nikitasubje bio skuplji. Levkas je 10 minuta od A. Nikitasa i po meni mnogo bolja opcija jer visa cena zbog 10km razlike ne pije vodu, a Levkas je ipak dosta veci i bolja opcija zbog prodavnica i uopste za vecernje setnje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda glupo pitanje, ali kakva je situacija sa lopovima na plazama? Jel ostavljaju ljudi stvari na plazi dok se kupaju? Ili jedan mora da ostane da cuva? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma ne! Kakvi lopovi!

To mozda u Crnoj Gori...

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se upuštati na jednodnevni izlet na Kefu sa Lefkade kolima ? Jel je izvodljivo vremenski šta obiċi,kojim putem i naravno koliko parica spremiti za trajekt? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo išli tako 2009 godine. Kefalonija je velika! i nema puno vremena da se sve vidi. Mi smo prošetali  Fiskardom (to je malo mesto), odvezli se do Argostolija gde smo prošetali glavnom ulicom, popili po kafu i isprobali njihov sladoled koji hvale, usput smo obišli i Myrtho, a u povratku otišli do Platia Amos i odustali od silaska dole jer ne bi stigli na trajekt. 

Hteli smo da vidimo tu Kefaloniju i ocenimo da li da tamo odemo na nekoliko dana neke godine. Ostrvo je lepo i potpuno drugačije od Lefkade.

Ne znam koje su sada cene trajekta.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidjao sam ljude koji su prosle godine prelazili sa Lefkade na Kefu, i tako bili malo u Fiskardu,  i dan proveli na Mirtosu, njihov zakljucak je bio da je skup jednodnevni izlet...

Oko 112e povratna karta trajektom, i tamo ako popijete neko pice , rucate u Fiskardu, racunajte 150-ak eura ukupno, po meni , za jedan dan na Mirtosu za ovu cifru  mi ne pije vodu.Skupo je to...

Zato bolje odvojiti posebno letovanje na Kefaloniji...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala bili smo prosle godine u Fiskardu brodom. Verovatno ćemo naredne godine malo Lefkada malo Kefalonija.:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam videla Egremni u nekom totalno drugacijem svetlu :-) Bila sam ubedjena da su tamo talasi UVEK...danas ni talascica...voda kristalno cista,lepa boja ali ne ona mlecna!Kao da sam na nekoj drugoj plazi :neznam:

Daaa,moram jos nesto da dodam...

Prosle godine sam u septembru bila na Lefkadi i svaki prelazak brodom na zapadnu stranu je bio uzasan(a bila sam 4 puta!!!)...imala sam utisak da ce se brod prevrnuti...mnogi su povracali...

Sada u sezoni uopste nije tako...verovatno su talasi manji a danas ih uopste nije bilo?!?!...mogla bih se ovako kao danas voziti tri dana ;-) 

Stekla sam pogresan utisak da je to krstarenje uvek turbulentno ali sad vidim da nije tako :-D 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ste išli na turu tri plaže? Ako jeste kako se zove brod, u koliko sati kreće i koja je cena karte?

A za talase ...relativno mirno more do subote, koliko dana unapred daje prognoza talasa.

Pogledati obavezno pre polaska na bilo koje krstarenje ;)
 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka