3551 poruka u ovoj temi

 

Bila sam na Lefkadi u Agios Nikitasu i Vasilikiju.Sve sam detaljno opisala od 21 strane na pripadajucim podtemama.Sad planiram Nidri u kom sam bila samo u prolazu.Zbog specificnih okolnosti nemam kad da iscitavam forum.Interesuje me koje plaze  ili uvale su na pesackoj distanci od Nidrija a to je do nekih 4,5 km. I sta videti na Meganisiju. Ostalo znam.A da..Ako neko zna red voznje pocetkom juna i broj onog coveka sto vozi kombijem na Porto Katsiki...Hajde, znate da umem dobro da se oduzim...

nazalost online nemoze se naci vec sama kad dodjete u Nidri da odes do kancelarije Kta i da potrazis listc sa red voznje a tamo normalno pitas i za do Porto Katsiki

For route Lefkada - Porto Katsiki and Nydri - Porto Katsiki, passengers will only be boarded by Lefkada and Nydri stations. For any information please contact 26450-92110.

Nidri Bus Station
https://goo.gl/maps/PoGws47rdpqd1BPx7

za plaze sta reci, gradska plaza nista narocito, na izlaz prema Nikiana imate u blizini 2-3 plaze al opet nista vauu

po meni Nidri sa auto je los izbor a tek bez auto...

Na meganisi i nema sta da se vidi osim selo Vathi i jedno 2-3 plaze, mislim da na Ithake bice ti vise zanimljivo, Homer, vodopade itd

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaža Desimi je na nekih 5km koliko se sećam, biciklom možeš ladno tamo.E, sad nije Nidri uopšte tako loš kao što izgleda ... Meganisi isto može biciklom da se opaše, trajekt nije skup ...ono poluostrvo koje štiti NIdri luku je verovatno zgodno za radoznale ...izleti brodovima su dobri ...kad bih nekim slučajem ponovo išla na Lefkadu ponovila bih Nidri, meni se svideo.

20190830_132411.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Pecina Papanikolis...:cvetak:

Papanikolau:hahaha:

Selo Spartochori:turista:

20190831_065209-1032x774.jpg.68c74fc8670

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Pecina Papanikolis...:cvetak:

Papanikolau:hahaha:

Selo Spartochori:turista:

20190831_065209-1032x774.jpg.68c74fc8670

Hvala.Ja sam na Lefkadi bila dva puta.JednomU Agios Nikitasu, jednom u Vasilikiju.I bila sam u Nidriju na par sati.Uspela sam da dobacim i do vodopada.I nije los koliko su neki ovde pisali...Naravno u kombinaciji sa zapadnom stranom.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno,zapadna strana...:srce:

To se podrazumeva.:kapetan:

Posto nikuda necu mrdati bar do kraja avgusta a mozda ni tad...jedva cekam tvoje izvestaje i slike.. :kafa:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Како је на Лефкади? :) Хоће бити утисака и фотографија? :) 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vreme je sucmurasto.Lepo je

.Nesto ne mogu  da okacim slike.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Puno pozdrava Sandra.:srce:UŽIVAJ...:hello:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pisi, pisi, posebno nama koji ove godine isto idemo na Jonsko more, ali nazalost ne u Gr.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka