3551 poruka u ovoj temi

Ma na Lefkadi od Lefkasa duz cele zapadne obale su top pozicije za bazu i smestaj, i sve se stize do najdalje tacke u max 1h 10min sto nije nista strasno (od Lefkasa do svetionika recimo).

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U daaa Tsoukulades je sledeća najbolja opcija posle agiosa... Kalypso hotel je preporuka za Agios Nikitas što se smeštja tiče, ako ni zbog čega drugog onda zbog sopstvenog parkinga koji je unutar šetačke zone, i nema cimanja zbog pandura koji hoće ponekad da prođu i napišu kazne svima koji su kolima ušli u tu šetačku zonu...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo pre dve godine bili u Agios Nikitas smestaju, En Plo na samom setalistu kraj avgusta 30eura. Imaju dvokrevetne i jedan trokrevetan apartman. Ok su, nisu najlepsi u kojima sam bila niti su gazde neki srdacni ljudi (citala sam da se ljudi zale sto im Jorgos grk ne peva sirtaki svako vece)..sasvim pristojni za one koji bi samo da piju kafu, spreme salatu i beze na plazu..plus imaju svoje dvoriste za parking

Moja preporuka su Porto Katsiki apartmani u selu Athani, gde je gazda jedan predivan i vredan covek (tj. cela porodica)..app blizu je svih plaza i za one kojima tisina nije dosadna -  idealno

Mi smo bili i u selu Kalamitsi -white blue house, skroz je ok..cista, ok cena, tu je kalamitsi plaza sa super barom na plazi...doduse ne znam da li su moderni hipici jos tu...

I pre devet godina zahvaljujuci bas ovoj temi isli smo u Sirius hotel (dok je cena bila podnosljiva za nas tad mlade i bez kredita) i pozicija tog smestaja je ono [to je najvrednije..sada ne znam kako je, ali tada je to bio jedan klasican grcki hotel koji eto otaljava dane do kraja sezone..

Ponavljam se, jer je zaista neverovatan broj ljudi koji mi svake godine pise po pitanju iskustva :)

 

PS mi peti put na Lefkadu ove godine :)

 

Izmenjeno (Grune)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kontaktirala sam  White Blue House (to su ovi predpostavljam http://www.bluewhitehouse.com/ ), cijena je u avgustu 50 eur za dvoje, sto je ok za razliku od ostalog smještaja i cijena ove godine. Tako da ću vjerovatno kod njih da rezervišem. Hoćete mi malo detaljnije opisati šta ima u okolini, kakvo je područje, domaćini i sl. :) hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Mi smo ove godine smesteni u Zois apartmanima, selo posle Nikitija - 30e kraj juna

Što se tiče Bluewhite house, smestaj je skroz ok. Selo Kalamici je simpaticno, za uvece da se prosetate imate jednu ulicu i dve radnjice gde mozete da pazarite (one su normalno skuplje od supermarketa, ali imaju sve sto je neophodno od osnovnih namirinica - nema mesa). Mislim da sada imaju dva kafića i to je to od celog mesta :)

Opet napominjem da smo svi razliciti i znam da je mnoge u smestaju nerviralno to nepostojanje života u selu posle 20h. Smeštaj je na jednom kraju selu, bliže ulazu na Kalamici plažu

Gazdarica je skroz ok, radi u opštini Lefkade i tu je stvarno za sve što treba. Čistilo se svaki dan.

Kathisma vam je isto relativno blizu , pošto spuštanje do Kalamici plaže nije baš uključiš kola i tu si - kao i sve na Lefkadi. Nekada smo uveče išli i do Lefkade ili Vasilikija, meni je bilo OK, samo još jednom napominjem da je tamo prilično pusto. Za razdaljine između plaža tu su Google mape :)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ko je bio ili ko ce ici uskoro pa kad se vrati moze da nam napise da li su popravili stepenice na Egremni plazi ili je jos uvek samo brodic opcija do iste? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisu namestili, ne cekaj uzaludno..

Inace nije brodic jedina opcija , moze se i pesice samo sto treba malo veceg truda da se stigne ..

I kad su bile stepenice pojedini su imali problem da se spuste na iste, takodje za pojedine je sad dolazak na plazu (kozjom stazom) i malo kondicije jednak putovanju na mesec.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A gde se moze naci ta kozija stazica? Da li je ona opasna? Jel negde pored stepenica ili...

Izmenjeno (sksu)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Krenes prema Egremni plazi, i sve ce ti se kazati samo..

Ides kolima dokle moze pa dalje pesice, napravljena je stazica neces promasiti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala! Da li se naplacuje pokretni most?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne. Ali se naplacuje tunel u Prevezi 3e.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

20170606_125119.jpg

20170606_125125.jpg

20170606_125227.jpg

20170606_125234.jpg

20170606_125313.jpg

20170606_131032.jpg

20170606_131955.jpg

20170606_132000.jpg

 

20170606_132018.jpg

20170606_132100.jpg

Izmenjeno (sandraivlada)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekog da je sad dole da nam javi jel voda fina za brckanje? :D 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka