3551 poruka u ovoj temi

Pre 17 sat, Adventurerr je rekao/la:

Pozdrav svima, zanimaju me iskustva ljudi koji su bili krajem juna pocetkom jula ili krajem avgusta pocetkom septembra na Lefkadi. 

Ja sam bio u julu i bilo je prelepo, ali mi smeta tolika guzva. Pa me zanima kada je manja guzva, a zanima me i kakva je boja mora i gustina u tom periodu? Pretpostavljam da je to do saliniteta, ali video sam neke snimke iz septembra gde voda nije gusta kao sto je bila recimo u julu kad sam ja bio, nego vise prozirna. Ja kad sam bio na Egremniju nije se videlo dno cim udjes u vodu koliko je gusta bila.

Takodje me zanima, da li je moguce skuterom ici od Nidrija do Megali Petre i Kalamitsi posto te dve plaze zelim da vidim a prosli put nisam, isao sam samo busom do Kathisme. I da li je moguce od Agios Nikitasa ili Kathisme peske doci do tih plaza? Pretpostavljam da ne ali ajde da pitam. A mozda biciklom iz Lefkasa? Gde su najjeftiniji skuteri? 

Mi smo bili prosle godine od 17.06. do 01.07. Uvek idemo u predsezoni jer je dan dug, nema guzve , koja I meni jako smeta (a imam I alergiju a sunce pa mi je jul pakao) . Voda je bila topla osim jednog dana na Katizmi (valjda neka hladna struja naletela) imali smo cetiri dana talase. Dva dana su bili oni sjajni gde su se I deca lepo izigrali, ali druga dva dana su bili bas ozbiljni talasi. Na kraju krajeva sve zavisi od vremena a na prirodu ne mozmo uticati. Ako volite toplo more, sigurno ce vam vise odgovarati septembar. Guzve nije bilo. Na P Kazikiju, samo onoh sat vremena kad pristignu brodovi. Tu boju mora smo I mi doziveli u junu na P Kacikiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 8/1/2016 at 13:32, путујекараван je rekao/la:

Аг. Никитас је место са једним сокаком у који  ако уђете колима можете да останете без таблица привремено (видео на лицу места , како полицајац седи на хауби џипа и поед њега хрпа таблица )

Koliko privremeno :) kad se dobiju nazad :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad platite kaznu:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Прво 40 еура на сунце , па добијате таблице колико сам могао да видим .

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa lepo stoji znak tamo na ulasku u tu ulicu. Niste u Beogradu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Тада су оборили онај знак баш као у Београду , па се ови изнервирали и завели ред .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 3/13/2017 at 12:14, mirna88 je rekao/la:

Koliko privremeno :) kad se dobiju nazad :)

Informisi se na pravom mestu, tipa kod domacina ili pitas samog policajca, ne veruj svemu sto se pise po forumima, dosta ima i netacnih informacija.  I, sam nacin placanja kazne je dikutabilan. Misljenja sam da se kazna placa (ako se i placa ) u posti ili banci, nikako kes policajcu na ruke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jednostavnije je da se ne parkirate u usku malu ulicu jer je zabranjeno....

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To i ja govorim, ali izgleda ima dosta vozača koji su navikli da ne važe svi znaci baš za njih. Još su oni turisti, doneli pare i mogu da rade šta hoće, jel. Od 20-tak kole parkiranih u toj ulici minimum 10 je iz Srbije - svaki put kad sam tamo bio.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav za sve. Uplacena je vila  Xenia preko Oktopoda, za kraj avgusta. Da, Nidri je u pitanju. Ako je neko boravio u njoj,  volela bih da cujem komentar. Duplex, cetvotokrevetni smo uzeli, a s' obzirom na cenu, koja je bila i vise nego primamljiva, cini mi se da mora da ima neka fora tu. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fora je da je Nidri u pitanju. Nije dobra baza za obilazak ostrva i sem nasih agencija koje tamo uzimaju, jako mali broj onih sa sopstvenim prevozom bira isti za bazu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 23 sata, Stevang je rekao/la:

Fora je da je Nidri u pitanju. Nije dobra baza za obilazak ostrva i sem nasih agencija koje tamo uzimaju, jako mali broj onih sa sopstvenim prevozom bira isti za bazu...

To sam vec cula, ali presudila je cena. Zaista je povoljno uplaceno. S' druge strane, tankovacemo se gorivom i tako prevazilaziti Nidri. Ova kuca mi je intrigantnija.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je ponuda krstarenja, iz Nidrija ili Vasilikija, pocetkom septembra, znaci izmedju 1 i 12.? Da li je ista kao i julu i avgustu?

Sem do Fiskarda na Kef., ima li jos neki trajkekt ili brod iz Vasilikija?

Izmenjeno (Tirkizna)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Tirkizna Mislis na ekskurzije? :razmislja:

Izmenjeno (Trag)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 12 sati, Tirkizna je rekao/la:

Kakva je ponuda krstarenja, iz Nidrija ili Vasilikija, pocetkom septembra, znaci izmedju 1 i 12.? Da li je ista kao i julu i avgustu?

Sem do Fiskarda na Kef., ima li jos neki trajkekt ili brod iz Vasilikija?

 
 
 

Ista kao u sezoni. Isti leci, ista cena, eventualno popust ako je slaba tražnja, ista ruta, ista ponuda. Tamo posle 15. lagano prestaju da voze.

Ako budete na plaži, recimo Kathismi, svakih pola sata će vam nuditi. Ako ste u gradu, ima po agencijama. Ako ste u Nidriju, mislim da je najbolje da sami odete do kapetana i s njim se dogovorite.

Izmenjeno (banem)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka