3551 poruka u ovoj temi

Malo fotke sa pogledom na prelepi Gialos

20160902_170435.jpg

20160902_164638.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Rada G: Mozda gresim, ali mislim da je lepsi deo Pefkulie onaj desni gledano iz pravca Nikitasa. Levi deo gde su lezaljke Decka ima trske neke na plazi, ali desni deo je cist i prostran. Meni seza sada po lepoti najvise dopada Porto Katsiki a po funkcionalnosti Kathisma... Ostalo nam da obidjemo Gialos, Kavalikeftu i Megali Petru pa onda pravimo listu hehe.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obisla sam ja i ti stranu jeste lepsa al vec je bilo kasno da se kupam. Nju sa obisla popodne posle Katizme. Meni je Porto Katsiki najlepsi utisak ostavio, samo mi krivo sto nismo stigli da pesacimo i na Egremni. Ako stignem okacicu Gialos snimak pa navrati sutra da pogledas. Po meni nije los put. Evo slike gde je malo urusen

20160902_170525.jpg

20160902_170508.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedan kit u proseku dnevno isporuci u vodu oko 900 litara urina, kaze Blic....pa mi ljudi ispadosmo tu bedni diletanti...

Pred kraj avgusta tj. 29.-31. i prva dva dana septembra  Lefkada je bila krcata, u gradu nigde mesta za parking, cak  ni iza marine ni kod muzeja, jedva se udenusmo negde, a preko dana Agios Nikitas pod opsadom, sve  Srbi, Rumuni, Grci...sreca da su plaze  prostrane pa se sav taj narod ipak nekako rasporedi.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama je najveca guzva bila na Katizmi iako je velika plaza ono je bilo strasno koja guzva. Lepa je Katizma, ali me nije nesto posebno ocarala. Mi smo na nju bili 28.08. Prvi dva dana bzv izgubili u Nidriju, aj kao da odmorimo od puta i to mi malo krivo, al dobro videla sam i Nidri plazu i nisam se vise vratila tamo, bas kao sto ste mi i rekli da se necu vratiti cim obidjem druge plaze. Posle toga bili na Dessimi i Mikros Gialos i lepe su mi bile, onako cista voda, na Dessimi nema puno ni guzve, bas sam uzivala. Ja se nikad vise nisam kupala nego sada na Lefkadi, tako lepo more...

Evo fotografije, Dessimi i Micros Gialos, a evo i Perkulia onaj prvi i drugi deo, i meni je lepsi taj drugi deo, bar nema onog kamenja na plazi. 

DSCN3471.JPG

20160827_152234.jpg

DSCN3595.JPG

DSCN3600.JPG

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja omiljena Porto Katsiki :srce:

DSCN3711.JPG

DSCN3712.JPG

DSCN3774.JPG

DSCN3776.JPG

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo da je vreme OK sutra, pa da ocenim i Egremni.

Katsiki je naprecenenija plaza, Gialos najpotcenenija, barem po meni.

 

Samo da je vreme OK sutra, pa da ocenim i Egremni.

Katsiki je naprecenenija plaza, Gialos najpotcenenija, barem po meni.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni samo krivo sto nisam Egremni obisla, da sam imala jos koji dan sigurno bi se spustala, al sta je tu je, bice valjda prilike da se vratim opet tamo. Mene je Katsiki ocarala, ona njena boja, jos sto je sva u steni, onako drugacija od drugih plaza. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i snimka puta do Gialos plaze koji sam obecala. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eto, opet se potvrdjuje da je sve stvar ukusa... Meni je npr Porto Katsiki nekako posebna bas sto rece Rada G zbgo tih stena, kao da je stena izdubljena da bi uslo more... Egremni, Gialos, Avali, Megali Petra, Kavalikefta, Kathisma, Milos (isla sam redom sa juga ka severu) - verujem da svaka ima svoju car, ali sve su na istu foru - ravna obala, prostrana plaza, i plavo jonsko. Daleko od toga da kazem da nisu prelepe, JESU i sve do jedne su najlepse koje videh ikada, ali Porto Katsiki mi je posebna. :)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za clanove koji su na Lefkadi, sta raditi po ovoj kisi da koliko toliko ne propadne dan? Vidim da je najavljuju i narednih par dana. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja isto htela to da pitam...sta kazu mestani...koliko ce trajati ova kisa?po vremenskoj prognozi naredna tri dana ali to zna i da pogresi..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hahaha isto se pitamo od jutros... Doduse, nadam se da nece bas neprekidno trajati 3 dana... :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bar da se brcnemo  jos koji put..tu smo treci dan..da je toplije kupala bi se i po kisi :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idite u grad Lefkas,  muvajte se po radnjicama - ima svasta. Popijte kafu u marini, bas je smekerska. Ili razni muzeji, manastiri, drugi clanovi su pisali o tome i deluje mi zanimljivo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka