3551 poruka u ovoj temi

Pre 7 sati, Ljupka_89 je rekao/la:

Svako ima pravo na svoje misljenje i svako ima različite prioritete, nekome nesto odgovara, nekome ne. Ne zelim da ovo predje u raspravu jer nema smisla ubedjivati nekoga u suprotno, ja sam rekla zbog cega mislim da je bolji od Vasilikija, ko se ne slaze neka ide u Vasiliki, ne vidim problem :)

Jestebli bili na Lefkadi? Kojih nekoliko plaza za sedanje u auto?

I uopste nije stvar u ustedi ali kad vec pominjete ustedu u gorivu, npr Lefkas - AN je 12-13km u jednom pravcu, tako da ta usteda ne pije vodu.

@sandraivlada: Vec smo vodili polemiku prosle godine, i ponavljam i ove godine da uopste niste realni. 

Generalno, par ljudi vrti istu pricu oko AN, dok je situacija uzivo malo drugacija....

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stevang samo broj lajkova koji ne dobijaš kudeći AN i broj lajkova onih koji imaju suprotno mišljenje od tvog, govori koliko nisi u pravu...

Izmenjeno (Pishko)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne vidim nesto lajkove :neznam:

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U sustini upravu ste i jedni i drugi!

Zna da bude taj parking bas iritirajuci u datom momentu.. Ali ako imate smestaj sa parkingom u AN moj glas ide za AN.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iritirajuce je,kada se uplati dobar hotel,koji mora da Vam obezbedi parking,a nije jer,jelte guzva je.To se svakome bar jednom u zivotu desilio.Ostrva su poznata po tome,da im je primarni problem parking.Pa ko voli,nek'izvoli.:)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo me zanima, svi pricaju da ako imamo smestaj sa parkingom, prednost daju AN. Pa zar je samo parking bas presudan u odabiru mesta? Ako je parking jedini problem, onda ne vidim dalju polemiku.. Ali dobro, nekome je to mozda najbitnija stvar. 

A to što je Lefkas na 12-13km, ne znači da će neko svakog dana ići tamo i potrošiti gorivo, to je stvar izbora, ne mora nijednom, dok sa druge strane, na plaže se ide svakog dana, jer smo zbog toga i došli, je l'?

Ne zelim vise da komentarisem na ovaj način, rekla sam sve svoje razloge za odabir ovog mesta, ko se slaže-slaže, ko ne, njegova stvar.. Ako neko pronalazi nešto korisno u ovim informacijama koje smo svi dali - super. Zelim da uzivam u Lefkadi, odbrojavam dane i iščitavam ovaj forum svakog dana kako bih našla neke nove i zanimljive informacije i učinila ovo čekanje lakšim. Javljam se kada se vratim ako dobijem neke nove i korisne informacije koje ovde nisam procitala, da podelim sa drugima. 

Nikoga ne ubedjujem da to što se njemu svidja nije dobro, ne vidim svrhu toga, nekome je i Paralija super, pa necu da ga ubeđujem da nije. Mada, tamo ima mesta za parking, možda je bolja od AN?

Malo šale, sve najlepse zelim svima, u kojem god mestu se nalazili i koje god mesto odabrali.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Igrom slucaja smo jedno vece na putu sa Evije svratili u Paraliju.Nije se mogla ni igla parkirati,a kamoli auto:hahaha:Identicno je na raznim mestima u Grckoj da parking pravi veliki problem.Jedino,kada se ucaurite u nekom mestu,pa parkirati auto,tako da ga niko ne vozi  sve vreme boravka u tom mestu,ili se usuditi krenuti negde u oobilazak racunajuci da  sl.put opet trazite  sl.parking za vaseg ljubimca.Po meni,noseni takvim iskustvom ne bi trebalo davati losu ocenu nekom lepom mestascu,zato sto nema dovoljno mesta za parkiranje.Svi smo pisali,svi su upozoreni,pa ko zeli avanturu i u tom smislu,neka proba...

 

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 5 sati, Pishko je rekao/la:

Stevang samo broj lajkova koji ne dobijaš kudeći AN i broj lajkova onih koji imaju suprotno mišljenje od tvog, govori koliko nisi u pravu...

A meni je bitan bas broj "lajkova"? Molim te....

Ne shvatam kako neko ko nije bio tamo daje savete nekome drugome ko takodje nije bio.

Znam bar petoro koji su isli u AN u julu i kukali na parking svaki dan. Njihova greska je sto nisu uzeli smestaj sa parkingom (hteli ustedu), ali ovo nije bas mali problem u AN kako se predstavlja. Ko jos voli da sedi i ceka parking mesto pola sata svaki dan. A svi mi koji smo bili u julu/avgustu znamo kakva je guzva i da se mili kroz AN zbog parkiranih automobila sa obe strane, celom duzinom.

Lidija, naravno da ne treba davati losu ocenu. Nisam ja rekao da je AN los, nego da je precenjen i da je parking veliki problem u sezoni (sem ako nije placen).

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Time to relax:dance:Fotografija sa plaze u Ag. Nikitas

DSC_0007.JPG

Uhvacen momenat...

Selfi na plazi Porto Katsiki;)

DSC_0061.JPG

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Lefkadi sam ali nigde ne mogu da nadjem neku plazu gde ima skolji. Da li neko zna za takvu plazu? Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

devojka (88 god) i ja (90 god),bicemo na Lefkadi od 04.09. do 14.09.,mesto Perigiali par km od Nidrija.Idemo kolima,pa ako je neko zaintresovan da obilazi plaze i deli gorivo :) mi smo raspolozeni :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, Luka91 je rekao/la:

Na Lefkadi sam ali nigde ne mogu da nadjem neku plazu gde ima skolji. Da li neko zna za takvu plazu? Hvala.

Probaj na Desimi plazu tamo sam vidjala ronioce sa tom opremom sigurno idu duboko i na AN plazu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 6 sati, banacanka je rekao/la:

Probaj na Desimi plazu tamo sam vidjala ronioce sa tom opremom sigurno idu duboko i na AN plazu...

U AN nema ni jedne skoljke. :D 

Da li neko zna kojim putem je najlakse doci do najviseg vrha Lefkade? Da li moze da se ide skuterom od 120cc?

Izmenjeno (Luka91)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se ronjenja tice i skoljki, probaj Agiofili plazu... Kazu da je bujno tamo sto se tice morskih stvorenjca i da se cesto moze jato riba videti kako pliva pored tebe... Na zapadnoj obali ces tesko naci ista zivo, buduci da su u pitanju krecnjacke stene i da to unistava floru i faunu, te je more poprilicno "ocisceno" od zivota.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio sam i na Agiofili plazi i nista. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka