3551 poruka u ovoj temi

Po cemu je bolje i sta se zrtvuje?

Evo, 2 godine za redom idem na Lefkadu, i kad me prijatelji pitaju za AN, ja im kazem slobodno da ga obidju. Sem plaze u mestu i naduvanih cena smestaja i problema sa parkingom u sezoni., apsolutno nema sta da ponudi.

Blizina plaza Katizma i Pefkulija? Kad upalim auto, 5 ili 15 minuta, nema mi razlike.

Blizina Milosa? 20 minuta preko brda bas i nije uzivanje.

Sta jos?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Svako ima pravo na svoje misljenje i svako ima različite prioritete, nekome nesto odgovara, nekome ne. Ne zelim da ovo predje u raspravu jer nema smisla ubedjivati nekoga u suprotno, ja sam rekla zbog cega mislim da je bolji od Vasilikija, ko se ne slaze neka ide u Vasiliki, ne vidim problem :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi bili u Julu mesecu,bile su guzve..malo nervoze oko parkinga,ali nista strasno.Shvatili smo to kao deo avanture,koja nas je cekala na ostrvu.Promrdala sam za sve pare:bez-zuba::bez-zuba: i ne kajem se.Opet bi i opet:D:Di opet...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako je, bitna stvar tu je da na nekoliko odličnih plaza moze da se ode bez ikakvog sedanja u auto, a odlazak do Lefkasa uvece u šetnju ne predstavlja problem, a neka večera tamo i snadbevanje u marketima kao što je Lidl je uvek varijanta za one kojima je preskupo sve to u samom mestu. Ako već pričamo o precenjenosti, smeštaj nije ni skuplji ako se uzme u obzir ušteda u gorivu do plaža i blizina grada.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 41 minut, Ljupka_89 je rekao/la:

Svako ima pravo na svoje misljenje i svako ima različite prioritete, nekome nesto odgovara, nekome ne. Ne zelim da ovo predje u raspravu jer nema smisla ubedjivati nekoga u suprotno, ja sam rekla zbog cega mislim da je bolji od Vasilikija, ko se ne slaze neka ide u Vasiliki, ne vidim problem :)

:) ni ja ( ne vidim problem),..  i problema nema ( ako pare nisu problem :plez: ), jer je A.N., mondensko mesto ( mojim principima - čitaj: i džepu- pristupačan samo u predsezoni) i u ovom slučaju ću preporućiti  A. Nikitas,.. u koji bih otišao na (svega) nekoliko dana,..

a u Vasiliki bih otišao da živim :) ali je to sve stvar ukusa,.. ne trebam ja nametati svoj ukus kao merodavan,.. 

Par sličica iz Agios Nikitasa: 

DSC_0781.thumb.JPG.2df8a8c57201c11dbe967 predvečerje,.. uz gitaru i "Gipsy" od Hoze Feliciana 

DSC_0743.thumb.JPG.90ae14e4aa93830d70814

desna uvala, lepe i prepune plaže,..

DSC_0547.thumb.JPG.03a61f967535233db8bde

Šta bi sa "Posejdonom" ? Prošle godine je bio zatvoren ?? 

DSC_0752.JPG.77490f11bddae0e78f1b4ad01ee

i čega sam ostao željan ?  - bršljana s jednog zida visokog,.. 

Problem sa Vasilikijem je veliki mol koji se upravo gradi u delu naselja Kolivata,..

ukratko: Vasiliki ima puno više sadržaja, a u okolini Ag. Nikitasa je dosta lepših plaža ( podložnih ćudima zapadne obale).

Pogledajte obe teme: Vasiliki i Agios Nikitas,.. pa odlučite,.. a ja ću dopuniti onu o Vasilikiju ;) 

 

 

Izmenjeno (Lunjo)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

u Julu je prosle godine "Posejdon" radio.Kako to mislis nije radio?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 10 minut, lidija22 je rekao/la:

u Julu je prosle godine "Posejdon" radio.Kako to mislis nije radio?

Lepo,..  bio je zatvoren i pisalo je "Lokal se izdaje ili prodaje",.., a Bršljan ( nije bršljan već 'devojačka loza')  je bio "masakriran",.. posečen skoro do zemlje. 

Ova moja slika "Posejdona" iz prethodnog posta, je iz 2014.

Izmenjeno (Lunjo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda su bankrotirali,hm:razmislja:Mada,vecerali smo kod njih tada,jedno vece proslog leta i bili su prepuni...jes'bili malo preskupi ali dopao mi se restoran koji ,"kao da raste" iz neke  cvetne livade:weee:I sta...posekose brsljan???Piihh!

Upravo, Lunjo je rekao/la:

 

Ova moja slika "Posejdona" iz prethodnog posta, je iz 2014.

A ti si bio i ovog leta?Mislim ,bas me zanima u kom periodu je zatvoren restoran,ali nisam razumela..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam, bio sam '12, '13 i '14 i '15... a ovog leta sam jedva stigao do Nidri-a i Lefkasa,.. 

Bio je (sigurno) zatvoren, do 18 jula 2015. ,.. 

Još koja sličica iz Ag. Nikitasa / iz 2015,g. 

DSC_1545.thumb.JPG.b04e7d4850826310f817b

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo 2015. bili u A.Nikitasu od 03.-13.avgusta u vili Milia,koja se nalazi na pocetku setalista,sa leve strane.

U tom periodu bar 3 puta su policajci lepili kazne na soferke automobila koji su bili parkirani na setalistu,jednom dzipu cak pokusali da skidaju tablice ali njih dvoje nisu uspeli, izgleda bile navarene....

S obzirom da je bio pocetak avgusta i ogromne guzve,svakoga dana smo uspevali da parkiramo auto na magistrali,tj.putu koji prolazi kroz A.N.

Tako bese prosle godine.....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Upravo, Lunjo je rekao/la:

 

DSC_1545.thumb.JPG.b04e7d4850826310f817b

Odlicna fotka:)

Samo da nije ovih skutera...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Lunjo

Коji je taj mol i gde se gradi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 27 minuta, STEALTH je rekao/la:

@Lunjo

Коji je taj mol i gde se gradi?

DSC_1118.thumb.JPG.7d14f266119a56de8588fOvde,.. slika je iz 2015.

iz 2014.

DSC_0361.thumb.JPG.c4f123e4f2f0f17d16572Iza ono dvoje kupača u plitkom stenovitom "bazenu".

Ovo je slikano sa mini vidikovca,.. proširenja gde su klupe uz plažu, u naselju Kolivata ispod onog bazena sa palmom,..  Stotinak metara prema Pontiju,..

mislim da nemam bolju sliku (izuzev onih gde smo i mi), eventualno da uvećam deo prve slike ili da linkujem "ulični pogled" sa Guglovih mapa.

Mol se pravi naspram one crkve u šumarku koji deli Kolivatu od centra Vasilikija.

Taj deo Vasilikija je ograđen (zaštitnom ogradom, zbog radova), a nalazi se kod rimskog kupatila:

 

Izmenjeno (Lunjo)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka