3551 poruka u ovoj temi

Pošto idemo preko agencije,evo šta nam je ona ponudila od izleta.

Silver paket od 50e:

-3 puta na plaži Katisma,poseta Lefkasa danju i noću,poseta katisma plaži noću,nikopolis beach bar i zurka na brodu.

Da li prihvatiti ovakvu ponudu ili tražiti nešto samostalno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neko za rent a car, period 23.7-1.8. Nas je dvoje, dečko je vozač. Smešteni u Nidriju ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima, plivam i Ja :)ali dalje od obale..

Ko se plasi i nema iskustva sa talasima ne ulazi, vidis i sam:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u vili Katopodis u Nidriju?  Inače 16.8. idem prvi put na Lefkadu tako da bi mi svaka informacija o Nidriju dobro došla. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja za Nidri krećem u petak,pa ću ti utiske preneti kad se vratim.Ono što sam do sada saznao jeste da je plaža u Nidriju očajna,čak je mnogi porede sa Adom Ciganlijom.A savete koje će ti svako dati jesu da iznajmiš nešto (skuter najbolja opcija)inače ćeš se smoriti.Desimi i Nikijana su 2 najbliže plaže pa do njih se može i taksijem.Za ostale plaže neka opcija je ići na kruzer i za 20tak e obići Agiofili ili Port Katsiki,naravno to treba ponoviti više puta jer šta raditi ostalih 8 dana ako samo jedan dan iskoristiš za te plaže.Još jedna opcija je busem do Vasilikija pa se tamo kupati ili uzeti neki brodić iz Vasilikija pa otići do tih najlepših plaža,jedino što ne znam tačan red vožnje jer postoje 2 sajta za red vožnje a različiti su.Izdvojio bih Passa beach u Perigaliju pored samog Nidrija,plaža je malo bolje od one gradske u Nidriju koliko mogu po slikama da vidim.U Nidriju poseti IN market.Ima nekoliko klubova,čak i neki gde ima srpske muzike,kafića,itd..Kao što kaže naš narod ne može jare i pare.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I pitanje je koliko ce se brod zadrzavati na plazama, ako bude vjetra i talasa, mozda nece ni prilaziti plazi, pa cete skakati i tako se malo brckati. :D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 1 sat, ivke87 je rekao/la:

Ja za Nidri krećem u petak,pa ću ti utiske preneti kad se vratim.Ono što sam do sada saznao jeste da je plaža u Nidriju očajna,čak je mnogi porede sa Adom Ciganlijom.A savete koje će ti svako dati jesu da iznajmiš nešto (skuter najbolja opcija)inače ćeš se smoriti.Desimi i Nikijana su 2 najbliže plaže pa do njih se može i taksijem.Za ostale plaže neka opcija je ići na kruzer i za 20tak e obići Agiofili ili Port Katsiki,naravno to treba ponoviti više puta jer šta raditi ostalih 8 dana ako samo jedan dan iskoristiš za te plaže.Još jedna opcija je busem do Vasilikija pa se tamo kupati ili uzeti neki brodić iz Vasilikija pa otići do tih najlepših plaža,jedino što ne znam tačan red vožnje jer postoje 2 sajta za red vožnje a različiti su.Izdvojio bih Passa beach u Perigaliju pored samog Nidrija,plaža je malo bolje od one gradske u Nidriju koliko mogu po slikama da vidim.U Nidriju poseti IN market.Ima nekoliko klubova,čak i neki gde ima srpske muzike,kafića,itd..Kao što kaže naš narod ne može jare i pare.

Ne zaboravite da obidjete Katizmu :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako budete imali skuter-Katizma, Milos, Pefkoulia, Ammousa..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zadnjih par strana se priča uglavnom vodila oko plaža: talasa, gužvi na istim, kako stići do nekih usamljenih plaža...

Tako da su sve te poruke prebačene u temu Plaže na Lefkadi

Neke poruke su prebačene u Samostalno traženje smeštaja na Lefkadi

 

Hvala na razumevanju

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stigli sa Lefkade, koja tuga. Nemam odgovarajuci smajli za osecaj da smo se vratili...

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E sad zamisli kako je meni. Krecem u sredu, stizem u cetvrtak i pravac plaza :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nikolapfc89 Moze li malo vise detalja, kakvo je stanje puteva, u kakvom je stanju Lefkada, nesto novo sto se moze podeliti...? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka