3551 poruka u ovoj temi

Da,isla sam brodom Nidri star II, ove godine ne staje na Porto Katsiki vec 100m od plaze pa se skace sa broda i kupa nekih sat vremena.Madaaa, ako nema guzve na plazi ponekad hoce i da pristanu na obalu.

Cena je 15e po osobi sa klopom(koja je smesna,dva stapuca suvlakija,salata i hleb).

Ugovorili smo izlet preko devojke iz Srbije i rece da nam je navodno ucinila oko cene ali posle smo culi da je ipak taj iznos preko njih svakako u pitanju.

Inace Nicolas,preko koga sam isla prosle godine ove naplacuje 20e...a za stare "prijatelje" 17,5e po osobi...mada cenkanje uvek dolazi u obzir! :-) 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je vreme , i kakvo se ocekuje u narednom periodu? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlično poslednjih 12 dana a koliko vidim i prognoza za naredne dane je odlična :D

14369699076341661319906.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko od koliko sati otvaraju/rade AB market i LIDL u Lefkasu?? Hvala!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eto nas Lefkado vec sutra!!!Nadajmo se samo lepom vremenu:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko od koliko sati otvaraju/rade AB market i LIDL u Lefkasu?? Hvala!!

od 9 se otvaraju prodavnice.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

POzz drugari.... 

Idem kolima druga polovina avgusta na Lefkadu i potrebna mi je pomoc oko smestaja tamo. Ja sam zainteresovan za Lefkas, ali uglavnom moze i tu okololina zapadne obale,

Zamolio bih vas da mi kazete gde ono sto interesuje uglavnom sve ljude :

Adekvatan smestaj sa nekim normalnim cenama  ... mozete poslati i linkove u koliko imate idr.  kontakte neke ...

S obzirom da idete autom, za taj novac cete pre naci u Levkasu. Jedina nazovi prednost Agios Nikitasa jesu blizina plaza Milos i Katizma ali nije neka velika jer se iz Levkasa stize za 10 minuta.

Inace, ja sam bio smesten u Morfi Apartmanima u Levkasu pa ako treba kontakt mogu dati.

Ako mozete posaljite mi kontakt dobro bi mi dosao.. Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imaš spisak smeštaja u mom potpisu za potez Lefkas - Agios Nikitas sa linkovima a lokacije su u temi POI za Lefkadu.(samo podesi profil na sajtu da vidiš potpise)

Generalno, ovde nema krš smeštaja. Cena uglavnom zavisi od toga da li imaju bazen i od samog luksuza u studiu ili apartmanu. Neki stvarno lupau cene pa ostanu prazni...

Više o traženju smeštaja imaš u temi "Samostalno traženje smeštaja na Lefkadi"

Kaži tačno šta tražiš pa ćeš dobiti bolju preporuku od ljudi sa foruma :) ...studio, app, okvirna cena, lokacija, bazen...itd.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi napokon kuci posle 19 dana, od toga 12 dana lefkade. Sad ce nam trebati jedno 5 dana da se odmorimo od tempa na koji nismo navikli. A sa Lefkadom se druzimo opet narednih godina.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ipak nismo našli društvo za put, tako da krećemo busom 12. avgusta... Iznajmili bismo rentakar na bar 5 dana, pa ako ima zainteresovanih da delimo troškove... Ako znači, imamo 32 godine i planiramo što više da vidimo i promuvamo se. :)

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

šteta vi stizete tamo 13.avgusta a mi 15.krecemo kuci :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja krecem sutra ujutru, spavam u MK i na Lefkadi sam u nedelju.
 

Jel ima nekih novih informacija vezano za kes, kartice?  Da kupujem sve evre ili da nosim pola pola...jel primaju redovno kartice na pumpama i velikim marketima, putarina u principu bih samo bih to placao karticom....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li usluzna perionica na Lefkadi a da nisu one cetke, znaci klasicno puskiranje kao kod nas, posle parkiranja kod Egremnija auto mi je zacementiran a na sve to neki moji NSdjani mi se ispotpisivali po haubi uz pozdrave i srca itd. pa cu taman morati i na poliranje kad se vrnem nazad pa eto da im se zahvalim na tome ako slucajno procitaju, i pored dobrih namera koje su imali..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se iko u skorije vreme vraca za Beograd?Da mi ucini uslugu i ponese nesto za moje roditelje.Vracam uslugu naravno,ili sta god treba ovde na Lefkadi? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li usluzna perionica na Lefkadi a da nisu one cetke, znaci klasicno puskiranje kao kod nas, posle parkiranja kod Egremnija auto mi je zacementiran a na sve to neki moji NSdjani mi se ispotpisivali po haubi uz pozdrave i srca itd. pa cu taman morati i na poliranje kad se vrnem nazad pa eto da im se zahvalim na tome ako slucajno procitaju, i pored dobrih namera koje su imali..

Ja sam prao na četkama ali je čovek na pumpi predhodno sprao (ispuškirao) auto od "cementa".

Lokacije je ovde:

http://goo.gl/maps/o9UWF

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka