3551 poruka u ovoj temi

Koliko ima diskoteka,barova u Nidriju, gde uvece moze dobro da se provede?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nina99,
Imate temu o Nikiani ovde http://www.putovanja.info/forum/topic/24787-nikiana/
Tu mozete da dobijete sve informacije vezane za to mesto 'iz prve ruke'..
Ja sam kroz pomenuto mesto samo prolazio par puta i jednom svratio...Malo mestasce uz magistralu od Lefkasa ka Nidriju...Plaza nista specijalno ali moze da posluzi a mesto sastavljeno od uzduznog reda kuca .Ono sto meni najvise smeta je frekventan saobracaj a setalista nema ...Znaci ili plaza ili smestaj....Pozzz

,

Hvala, prelistala sam vec tu temu ali su utisci od prošle godine.

Da li neko moze da mi kaže kom je ostrvu Lefkada najslicnija, ako bi je poredili sa Tasosom, Krfom i Zakintosom?

 

Izmenjeno (Tripco)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,

Da li neko ima pouzdanu dugoročnu prognozu vremena za Lefkadu?
Koliko je verovati Accu.Weather-u ?

Po njima će Juli biti katastrofa, max temp 26-28 stepeni...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se da grese, danas sam uplatio za period od 16. - 27. , a vidim da je tad otprilike najgore... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa i jasam nesto slicno, od 19-31 jula...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da citiram samu sebe :) -  LINK  Tu sam  pisala o prognozi AW

Nadam se da ćemo svi imati lepo vreme ove godine.

Izmenjeno (Calypso)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovih dana temp. je takva, ne prelazi 28 a kamoli 30, a sunce ubija i pece koliko je toplo. I ja sam to gledao pre polaska, a sad molim Boga da ostane na tome ako ne da padne malo temp. Voda je odlicna, na ulasku hladnija, al posle topla, meni fenomenalna.

Lefkas,  meni je lep. Primorski grad, dosta mesta za izlazak (mnogo ih je i prazno). Ima dosta ljudi kasno uvece iza ponoci, nije da utihne sve. Dobro je sto sunce zalazi kasno pa je nakon dugackog dana lepo prosetati, zaista prija. Ima dosta restorana svakojake kuhinje, kao i marketa. Uvece je jako prijatno. Dve pumpe imaju auto gas (za mene bitna stavka).Mozda imas neka konkretna pitanja, pa mi tako lakse da ti odg :D 

 

Bio danas do Sivote i Vasilikija. Predobra hrana u Sivoti, a grad je prelep, mali u marini izmedju stena i brzo nema sunca, lep utisak, tako da cu doci najverovatnije jos jednom. Vasiliki nocu pun, jede se i pije, a jako je lep gradic.

Plaze i boje mora nerealne! Danas na Katizmi talasi. Par puta bili do 1m al generalno zanimljivo iskustvo :D Mnogo smeha ljudi gledajuci i staro i mlado kako padaju pod udarom talasa, u plicaku jer tako mnogi uzivaju, i bas jedno specijalno iskustvo. Al te boje su pokidale, prelepo more! Ko nije bio ma i ko opet ide ne moze da se pokaje.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Calypso, ne mogu da otvorim taj link, prijavljuje mi grešku.

Ali video sam na 101 strani da si pisala i stavila linkove za vetrove, temperaturu i vreme. Sve vidim al nista ne razumem :D

Ne koooontaaam...:D:D

Molim te ako ti nije teško prevedi mi kakvu prognozu najavljuju za period od 19 do 31 jula?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne radi link i prijavljuje neku grešku...? Moguće da je problem sa sajtom.

U svakom slučaju pisala na 97 strani (pretposlednja poruka) da je sajt AW nepouzdan za dugoročnu prognozu, u smislu mesec dana unaped, kao i svaki drugi...

Tu gde su vetrovi je i prognoza talasa (gore levo padajući meni). E ta je bitna ako neko hoće da ih izbegne i drugačije organizuje vreme. 

Ko što reče nikolapfc89 vratolomije u plićaku sa talasima su zabavne a ja to potvrđujem :) Ma lepo ih je samo gledati...i talase i kupače koji se na njima zabavljaju. 

Preporuka svima - ako su talasi veliki nemojte da skačete sa stena i nemojte da ulazite u vodu ako prethodno niste malo vežbali na manjim talasima! Jaki su i brzi i brzo se čovek umori plivajući na njima.

Izmenjeno (Calypso)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas smo proveli dva sata (oko 18h) na Milosu samo gledajuci talase. Msm da su isli do 2m. Moram priznati da mi je drago da su talasi bili (da se licno uverim) jer je ovo poseban dozivljaj, spektakularan. Neverovatna snaga. Nije bas cak ni za igru.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plastika + kesh je najbolja opcija. A ispadanje ne vidim u skorije vreme, bar dok ne vrate to sto duguju.

Bogami izgleda ove godine samo kesh.

PANIKA Grci ispraznili bankomate http://blic.rs/i/571152

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plastika + kesh je najbolja opcija. A ispadanje ne vidim u skorije vreme, bar dok ne vrate to sto duguju.

Bogami izgleda ove godine samo kesh.

PANIKA Grci ispraznili bankomate http://blic.rs/i/571152

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto sam kesh? U poslednjih 10 godina sam mozda 2-3x podigao gotovinu sa bankomata u inostranstvu jer nisam imao potrebu vise od toga.

Placanje karticama ce normalno funkcionisati tako da nema mesta panici.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao svima!

Dečko i ja smo uplatili aranžman za Nidri, prvo noćenje od 13. avgusta, i tražimo društvo za put radi podele troškova, može našim ili vašim autom. :)  Rado bismo noćili negde usput, Solun, Kalambaka, mada je moj favorit Janjina iako je dosta blizu odredištu jer sam provela tamo mesec dana 2006. godine i ostala mi je u super sećanju... Naravno, spremni smo za dogovor i oko toga i tačnog vremena kretanja iz BG-a, stajanja usput itd. Ja sam bila i prošle godine na Lefkadi sa drugaricom ali bez auta, ove godine planiram da nadoknadim sve i obiđem što više, oboje smo raspoloženi za istraživanja usput i na ostrvu. :)

Tu sam za sva pitanja i dogovore.

 

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo autobuski red voznje iz Lefkasa ako nekom zatreba

 

image-b7ab63898c3d647605bbb5bb226c89e458image-7367e3dd19cf5495dc9b549b27e5c08dc1

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka