3551 poruka u ovoj temi

Kakav je nocni zivot na Lefkadi i gde je najbolji?Mislim na klubove, bas provod za mlade..Da li je dobar izbor ili ipak ne?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije dobar izbor :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na prvoj slici najlepsa plaza istocne obale Desimi, a na drugoj simpaticni Vasiliki.

IMG_20150622_133033.jpg

IMG_20150622_165629.jpg

Izmenjeno (sasha72)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad baš komentarišem sa ćerkom da smo tu jeli giros a nadam se i da ćemo i ove godine da navratimo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vreme na Lefkadi odlično,more toplo, samo talasi peglaju sav dan.Ja lično danas na Milosu samo brckanje u plićaku, nisam baš imao hrabrosti da ulazim kao ni većina ljudi na plaži.Ako i sutra bude ovako ne gine mi istočna obala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim forumasima,redovno smo prisutni u citanju,a od ovog jutra smo i registrovani korisnici :D..Evo jedna slika iz Vasilikija uz jutarnju kafu..Pozdrav svima

1435039424263-697273704.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@blackcat 

obzirom da se na forumu retko pise o vasilikiju molim vas da nam napisete neke utiske o samom mestu i plazi.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u Nikiani? Interesujeme kakvo je mesto, a i kakva je plaza

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stigli danas u toku dana u Lefkas. Prelepo putovanje od Soluna do ovde, nemam reci, planine, priroda, tuneli, put je malo reci uzivanje.

Grad je lep, al mene smestaj odusevio. Ovo je nadrealno za te pare. Meni je balkon tj terasa pokidao, posto je ogroman. Pisao sam negde to i ostavio vec slike da ne davim sad.

Odmah danas proveli dan i popodne u Agios Ioannis. Temperatura oko 27, duvao neki lagan topao vetar, a voda prohladna u prvu ruku, a kasnije topla i izuzetno prijatna. Nije bilo guzve, dosta ljudi se kupali, a talasi su bili ok i podnosljivi.

image-b89aff47bb18be9bfafec36b959e7a6f65

image-cc7ab8cc6ec705bb1ad420f6e28a2e2a0bPANO_20150623_182636.thumb.jpg.342993f65

Toliko za sad. Idemo malo do grada da osetimo atmosferu :D 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blackcat,
Dobro nam dosli na forum :hello:
Cekamo vas izvestaj iz pitomog i sarmantnog Vasiliki...Uzivajte....

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,evo malo o Vasilikiju..Lep mali grad,miran bez buke i preteranog provoda.. Svodi se na lepo setaliste i odlicne taverne. Ima tu i kafica naravno,ali vec oko ponoci sve utihne(barem ovih dana,ne znam kako je u spicu sezone).Plaza nije nista posebno,ali plitka je voda,pa za decu mozda i nije lose.  Malo je vetrovit grad,pa ima dosta skola za wind surfing i slicne stvari..Sve u svemu za bazu je odlican,plaze su blizu i put do njih je dobar.. 

Izmenjeno (blackcat)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nina99,
Imate temu o Nikiani ovde http://www.putovanja.info/forum/topic/24787-nikiana/
Tu mozete da dobijete sve informacije vezane za to mesto 'iz prve ruke'..
Ja sam kroz pomenuto mesto samo prolazio par puta i jednom svratio...Malo mestasce uz magistralu od Lefkasa ka Nidriju...Plaza nista specijalno ali moze da posluzi a mesto sastavljeno od uzduznog reda kuca .Ono sto meni najvise smeta je frekventan saobracaj a setalista nema ...Znaci ili plaza ili smestaj....Pozzz

,

,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako treba jos neki info slobodno pitajte... Ipak sam novi,ucim :D Pozdrav

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stigli danas u toku dana u Lefkas. Prelepo putovanje od Soluna do ovde, nemam reci, planine, priroda, tuneli, put je malo reci uzivanje.

Grad je lep, al mene smestaj odusevio. Ovo je nadrealno za te pare. Meni je balkon tj terasa pokidao, posto je ogroman. Pisao sam negde to i ostavio vec slike da ne davim sad.

Odmah danas proveli dan i popodne u Agios Ioannis. Temperatura oko 27, duvao neki lagan topao vetar, a voda prohladna u prvu ruku, a kasnije topla i izuzetno prijatna. Nije bilo guzve, dosta ljudi se kupali, a talasi su bili ok i podnosljivi.

Kakav je Lefkas iz prve ruke?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka