3551 poruka u ovoj temi

Mirtos je proradio 15 jula prosle godine, a mogu da kazem da je svaka plaza osetila zemljotres i kad se nadjete na njima i okrenete se levo-desno vide se posledice, a i dosta je puteva osteceno...

Ali kao sto rece moj drug Deki, i ako je bilo problema na Portu, ne sumnjajte da ce sve biti u najboljem redu... Lefkadi je to glavni adut za privlacenje turista( i ako po meni nije tako), ali za veliku vecinu jeste... tako da , nema razloga za brigu..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neke "neprilike' su neizbezne....Evo jednog snimka na kome se jasno vidi zasto moj prijatelj Nick034 i ja volimo Lefkadu...:)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:hahaha:

Prosle godine je bilo ludilo sa talasima, na Katizmi su cak bili preko 3 met. 

Imam neke slike mada sam izbacivao prosle godine, cini mi se bas ovde na temi oko 15 avgusta, mozda si i gledao:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zamolio bih modulare, da mi objasne gde su premestene moje slike odavde sa teme?

Hvala

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugarica i ja cemo biti u Nidriju od 5.6 uzecemo auto na 8-9 dana ukoliko je neko zainteresovan da rentiramo zajedno neka se javi :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hahaha...znači biće zabave na Katizmi :plez:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice talasa Egremni je zagarantovan:D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mozda neko zna red voznje autobusa ? :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima jos neko mesto za sightseeing pored Rachi restorana?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi idemo preko Aqve 5.6 u Nidri supruga ja i dvoje  dece 5 i 7 god. moza je isti bus?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosto moramo da vas pitamo, pogotovu one koji su na Lefkadi sada i one koji će u narednih 3 nedelje  putovati svojim prevozom- da li idete preko Makedonije?? Želimo da čujemo mišljenje svih vas o putu preko MK (zbog one situacije koja se desila).

Mi putujemo za manje od mesec dana i do sada smo išli uvek preko MK, pa kao planiramo i sada, pa nam prosto treba 'podrška', ako nas razumete.

Hvala!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

26.06. Idemo preko MK....ja vise ne vidim razlog zasto ne

Izmenjeno (vrabcic)
greska
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

+2 

Idemo i mi preko MK. Dve porodice od koje jedna sa malom decom. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine Grcka (od 20. jula) po prvi put .Lefkada , Vasiliki ... sve nas zanima . Od plaza za koje smo do sada prikupili najvise informacija , do marketa cujem da na celom ostrvu ima samo jedan veci i to lidl .pa do nekih restorana za preporuku i izbor hrane .Citao forume ali sto svezije to bolje informacije .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

A u Vasilikiju Euro Market je solidno opremljen,a market Nikos ima najkvalitetnije proizvode i sveze voce i povrce.Oba imaju malo vise cene u odnosu na megamarkete u Lefkasu.

 

Pozz

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka