3551 poruka u ovoj temi

Sve vreme razmisljam kako nismo culi Rachi restoran.

Ustvari da li je to na putu za vodopade, cini mi se da su pricali o nekom restoranu gde se jede jagnjetina!?

 

izvinjavam se, upravo videla da je sa druge strane ostrva.

Sve mi je jasno/

Izmenjeno (Violla)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

postoji restoran rahi, na zapadnoj strani, a na istocnoj strani na putu za vodopad postoji selo Rahi, tako da nisi mnogo pogresio/la :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I jos jedno pitanje jel moze bez medjunarodne dozvole?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Negde moze negde ne, zavisi od agencije...

Sto se tice voznje po ostrvu tu nema problema sto se tice MVD,ali vodite racuna da se ne desi nesto, ( cukanje, udes ne daj boze itd..)

U prevodu, ako dodje do toga , i izadje policija, e onda nastaje problem...

Ja licno uvek vadim i ne razmisljam...

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikad nisam voleo kad neko na forumu postavi pitanje (uglavnom vec postaveljno), a da prethodno nije procitao bar vecinu postova, ali s obzirom koliko sam u frci u poslednje vreme i nemam mnogo vremena da citam sve detaljno, jako bih voleo ukoliko bi mi neko hteo pomoci. U svakom slucaju da steknem bar siru sliku a onda bih se detaljnije skocentrisao na pojedinosti.

Isao bih na Lefkadu u drugoj polovini jula na deset dana I zanima me par stvari. Vidim da agencije mahom nude Nidri I gomilu vila. Da li imate neku preporuku oko biranja agencije i vile? Vidim da Argus ima dosta angazmana, Sabra nudi 6-7, a AmosTravel gomilu (jel cuo neko za ovu agenciju Ili kakva iskustva ima sa njom)?  Sta biste mi vi prepocili?

I sta da gledam kod odabira vile? Da li mi je parking obavezna stavka posto planiram da idem kolima ili nije nikakv problem parkirati na ulici? Da li je bitno koji je deo Nidrija, da li ima negde buke  itd itd?

Ako ne bih isao preko agencije u Nidri vec jurio neko mesto na zapadnoj strani, koje je blize dobrim plazama, kako to da radim? Agencije to ne nude, gde mogu traziti smestaj?

Svaki savet bi mi dobro dosao.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Probaj zapadnu obalu...daleko bolja opcija od Nidrija..

Pogledaj ovde

http://www.putovanja.info/forum/forum/165-smeštaj-na-lefkadi/

Ima dosta iskustava, otvori google maps, pa gledaj gde su koje lokacije, tako ces se i upoznati sa ostrvom

za dan-dva moze da se iscita sve

salji upite, verujem da ces naci nesto...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam nasao preko airbnb smestaj u Lefkasu pa cu kolima duz zapadne obale. Lefkas kao mesto mi se dopao najvise.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nikad nisam voleo kad neko na forumu postavi pitanje (uglavnom vec postaveljno), a da prethodno nije procitao bar vecinu postova, ali s obzirom koliko sam u frci u poslednje vreme i nemam mnogo vremena da citam sve detaljno, jako bih voleo ukoliko bi mi neko hteo pomoci. U svakom slucaju da steknem bar siru sliku a onda bih se detaljnije skocentrisao na pojedinosti.

 

Isao bih na Lefkadu u drugoj polovini jula na deset dana I zanima me par stvari. Vidim da agencije mahom nude Nidri I gomilu vila. Da li imate neku preporuku oko biranja agencije i vile? Vidim da Argus ima dosta angazmana, Sabra nudi 6-7, a AmosTravel gomilu (jel cuo neko za ovu agenciju Ili kakva iskustva ima sa njom)?  Sta biste mi vi prepocili?

 

I sta da gledam kod odabira vile? Da li mi je parking obavezna stavka posto planiram da idem kolima ili nije nikakv problem parkirati na ulici? Da li je bitno koji je deo Nidrija, da li ima negde buke  itd itd?

 

Ako ne bih isao preko agencije u Nidri vec jurio neko mesto na zapadnoj strani, koje je blize dobrim plazama, kako to da radim? Agencije to ne nude, gde mogu traziti smestaj?

 

Svaki savet bi mi dobro dosao.

 

​Iz svega pročitanog na ovom forumu moj izbor je pao na zapadnu obalu,vilu na plaži Kathisma(25.06.-05.07.),ima nekoliko vila,pored je mesto Ag.Nikitas gde takođe ima apartmana i koliko sam primetio dosta ljudi ako ne ide u Nidri,ode tamo.Za Ag.Nikitas znam da je parking ako ga nema kod vile,problem.

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

​Mi idemo u Sirios koji je pozicioniran baš na Katazmi a znam da ima još nekoliko vila i sada na brzinu ne mogu da se setim ni jedne osim vile Sunset koja mi se nije svidela jer je još više iznad plaže.Možete pretragom doći do informacija i o ostalim koje postoje,kontaktirajte ih direktno.Na ovoj ili na temi "smeštaj na Lefkadi" nekoliko stranica unazad se spominjala još neka vila na Katizmi blizu Copla bar-a.

Takođe ima ljudi koji preferiraju i Vasiliki koji je na jugu pa ako vam zbog plaža više odgovara ta pozicija,probajte i tamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam rezervisao u vili "Theocharis bros",koja se nalazi bas na plazi.

Na plazi pored ove vile je jos i vila"Lybre",a sto se tice hotela "Sunset" i "Sirios",oba se nalaze iznad plaze,jedan pored drugog,pogledajte na "Google Maps",i oba hotela razdvaja magistrala od plaze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poštovani g-dine jotev zahvaljujem se dobrodošlici,nastojaću da sledim Vaš primer i doprinesem korisnim informacijama :)

 

U prethodnim postovima se pojavila informacija da je Porto Katziki zatvoren zbog odrona,da li neko ima neku novu informaciju o tome?

 

Izmenjeno (Aleksandar-NS)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Porto Katsiki nije zatvoren !
Odroni su vise nego normalni za ceo taj region tj. za sva jonska ostrva.
Prosle godine je zemljotres pogodio Kefaloniju pa je to dobro potreslo i Lefkadu ali i Zakintos. Cuvena Myrtos plaza je bila sva u stenama .Bilo je govora da ce biti zatvorena za turiste citavog leta ali se to nije desilo. Porto Katsiki je takodje pogodjen ali je sve vrlo brzo uredjeno i sada opet mozete uzivati na njemu...:)
Evo kako je izgledao Myrtos :

myrtos_seismos.jpg

myrtos2.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka