3551 poruka u ovoj temi

Svidja mi se tema posto idemo autobusom moracemo da iznajmimo renta car mi smo u Nidriju 6/06/15 pa nije losa ideja obici plaze i podeliti troskove sa nekim!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

​Slažem se!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim da mi neko kaze da li postoji internet kafe u Nidriju i gde? Hvala puno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U vezi one temperature samo da kazem da smo se prosle god smrzli, bili smo u periodu od 27 maja do 6 juna.Ne znam da li sam 3 puta usla u vodu, svaki dan je padala kisa, razvalila nas je.I pored toga isla bih na Lefkadu opet ali tamo negde u septembru.Bozanstvena je:rolleyes:

Ako je neko bio na Zakintosu, moze li samo da mi napravi poredjenje sa Lefkadom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

​U kom smislu poredjenje ? Na Lefkadi sam bio prosle i preprosle godine sredinom Jula, temperatura je bila ok( NIdri ) a na Zakintosu pre nekih 4 god.krajem avgusta, i bilo je pretoploZakintos je ima dosta lepih plaza, ima  sta da se vidi ,definitivno, nocni zivot je mnogo bolji. Moj utisak je da je malo skuplji u odnosu na Lefkadu ( bili u mestu Laganas, krajem avgusta ), prepun je Engleza, nesto slicno kao na Kavosu-Krf . Meni licno se Lefkada vise svidja. Ako mislis na temperaturu, moj utisak je da je toplije na Zakintosu

Izmenjeno (Tripco)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala aleksandar-aca mislila sam generalno, koje je ostrvo lepse, ne mislim na nocni zivot, jer to vidim da se svuda pise, ne mislim ni na temperaturu jer tu stvarno nema pravila, hvala jos jednom na opsirnom odgovoru..

Lomim se da li opet Lefkada (Nidri) ili videti i Zakintos!?

Mada je Vasiliki super, Agios Nikitas odlican (po mom ukus) ali skuplj, o plazama da ne govorim, taman da utvrdim gradivo:rolleyes:

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ih obnovio gradivo da sam na tvom mestu :) Ima vremena za Zakintos.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih 6 dana Zakintos, 6 Lefkade..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel zna neko kolike su cene iznajmljivanja auta u Nidriju u predsezoni?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala aleksandar-aca mislila sam generalno, koje je ostrvo lepse, ne mislim na nocni zivot, jer to vidim da se svuda pise, ne mislim ni na temperaturu jer tu stvarno nema pravila, hvala jos jednom na opsirnom odgovoru..

Lomim se da li opet Lefkada (Nidri) ili videti i Zakintos!?

Mada je Vasiliki super, Agios Nikitas odlican (po mom ukus) ali skuplj, o plazama da ne govorim, taman da utvrdim gradivo:rolleyes:

 

​Meni licno, Lefkada je lepsa i opustenija varijanta nego li Zakintos. Na lefkadi sam bio '13. i '14. godine, oba puta u NIdriju u vili Philippos.Slazem se sa tobom da su Vasiliki i Agios Nikitas odlican izbor za bazu, Kad si autom ili rentiras auto, to na kraju i nije previse bitno. Ja ove godine razmisljam da obnovim gradivo na Tasosu, a moze se desiti da sa prijateljima odemo jos jednom do Lefkade:rolleyes:. Za tavernu preporucujem Rachi pored sela Exantihia.Imam samo reci hvale za njih od kvaliteata usluge, odlicne domace hrane do neverovatnog pogleda.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tu konstataciju sam cuo samo od vas:neznam:

Prije 2 god sam ljetovao na Lefkadi,  druga polovina avgusta je bila.  Nisam se u zivotu kupao u toplijoj vodi,  a iz CG sam.  More mi je na sat vremena.  Moguce da je u junu i julu nesto hladnija,  ali ovaj put je bila cak i pretopla za moj ukus! 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam znala za taj restoran Rachi, videla sam fotografije na netu, deluje nestvarno, zaista neverovatan pogled, eto razloga da se ode jos jednom na Lefkadu, uvek ima jos nesto da se vidi.

Ali Ipak smo se odlucili da ove god idemo na Zakintos.

Hvala jos jednom, a carobnoj Lefkadi :srce: vraticu se sigurno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Restoran Rachi je jedna stvarno posebna priča. Ne samo zbog pogleda ozgo nego i zbog posebnih mikroklimatskih uslova koji vladaju u selu Exanthia. A izbor Zak ili Lefkada?. Pa oba, svako od ovih ostrva je očaravajuće na svoj način.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kakve su cene u Rachi? Citah po netu da su pristojne.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobre su cene u Rachi, sigurno niže nego na obali. Ma i da su više, to mesto vredi posetiti.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka