3551 poruka u ovoj temi

nama su dali sobu bocno..a neki cica sto je bio sam dobio tu sobu pogledom na more..ee majku mu :D ta plaza je sljunkovita voda je bistra ali kad budes krenuo na drugu stranu ostrva neces se ni hteti kupati tu...od gazde cete moci uzimati suncobrane...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko je krupan taj sljunak. Jel neprijatno gaziti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma nije...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, hvala vam puno..zivi bili. Toliko ste mi docarali mesto, kao da sam tamo...sad mi je jedini problem da nadjem agenciju koja vozi do tamo..posto svi rade samo Nidri...

Lui travel od ove godine ima u ponudi Vasiliki, povoljne su cene i ok je baza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Zelim da pocetkom jula u svojoj reziji organizujem jednodnevni izlet na Itaku, pa me zanima da li u sezoni postoji veza sa Vatijem na Itaki? Znam da postoji linija iz Vasilikija za Frikes ali bi zeleo da vidim grad Vati.

Unapred zahvalan :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi ako nekog zanima smeštaj u Ag.Nikitasu da vam eventualno malo skratim potragu,tražeći nešto za sebe javili su mi se i Elena rooms i Agatha da imaju mesta u dvokrevetnom studiju u terminu kraj juna,početak juna-cena bez da sam se upuštao u cenkanje je 40e studio po danu.Kontaktirao sam ih mejlom.Ja sam završio posao sa Sirios-om :) .

Sad je muka dočekati polazak.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaobici Agatu, da ne objasnjavam sada ,ne vredi smestaj ni 20, pustite slike po netu,bolje hotel Agios Nikitas a cena je 40 e u Avgustu znaci spic sezone, za Jun je mozda i jeftinije hotel je renoviran tj kao nov ,a nalazi se na 20 met od Agate..

Moze i Eleni rooms , smestaj je korektan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na pomoći da ne "upropastim" nekog...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pomoc, kod koga da iznajmim kola i da li da se cenjakm. Idem u Septembru, i koliko kosta iznajmljivanje? Hvala!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao forumasi, da li moze mala pomoc. Islo bih nas 8-ro na lefkadu u svojoj reziji. Da li imate kontakt smestaja u glavnom gradu! Svaka preporuka je dobrodosla. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

preko perle vasiliki vila orange pocetak jula neko za zajednicko rentanje auta

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pomoc, kod koga da iznajmim kola i da li da se cenjakm. Idem u Septembru, i koliko kosta iznajmljivanje? Hvala!!!

Mi smo iznajmili kod Homera, isto u septembru.. Pre toga smo obisli sve agencije, i on je bio na kraju najpovoljniji :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kojim putem otici u selo Karia? Da li je sve jedno ili se treba uputiti bas iz Nidria? Pitam da ne bi otisli nekim kozijim stazama...

Imate li neki predlog gde u povratku sa Lefkade da svratimo na dva dana? Neko mestasce za dusu... Razmisljala sam o Pargi (gde smo bili dva puta ali bih opet), Sivoti... ili nesto malo na gore pa da skratimo put do kuce.. Banja Loutra me privlaci, malo bi skrenuli sa puta ali nema veze. Ne znam vredi li otici? Ili nesto slicno ako ima..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ne mora da bude Grčka, svratite u Ohrid. Naravno, ako niste bili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kojim putem otici u selo Karia? Da li je sve jedno ili se treba uputiti bas iz Nidria? Pitam da ne bi otisli nekim kozijim stazama...

Imate li neki predlog gde u povratku sa Lefkade da svratimo na dva dana? Neko mestasce za dusu... Razmisljala sam o Pargi (gde smo bili dva puta ali bih opet), Sivoti... ili nesto malo na gore pa da skratimo put do kuce.. Banja Loutra me privlaci, malo bi skrenuli sa puta ali nema veze. Ne znam vredi li otici? Ili nesto slicno ako ima..

sivota je divota.. pa onda ja bih spavala u metsovu npr. planinsko mesto..odmor posle avanturisticke lefkade...
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka