3551 poruka u ovoj temi

Posto mi ovaj forum ne dopusta da postujem svoj putopis sa obiljem slika, pogledajte detaljan opis Lefkade na krstarici.

Za ovaj sajt cu pripremiti posebne foto ture.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putnice gledala sam juce tvoj izvestaj na krstarici...svaka cast za izvestaj!!!! ODLICAN JE!!!! Izgleda fenomenalno....preko koje agencije si isla?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Isli smo u sopstvenoj reziji.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prelepo, PRELEPO! Meni je Lefkada broj jedan destinacija za sledeće leto (ove godine je Skijatos) :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putnice, komplimenti na odlicno napisanom putopisu i fotografijama koje dodatno potkrepljuju raj koji si obisla. Gledajuci i citajuci isti, kao da sam na trenutak ponovo bio tamo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Јако лепо, јакооооо, исцрпно и сликовито...неко ти рече на тамошњем форуму- уновчи ти овај путопис док га неко није мазнуо!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gledajuci i citajuci isti, kao da sam na trenutak ponovo bio tamo.

Drago mi je da vam se dopada. Inace, za ovo putovanje su zasluzni i svi forumasi koji su mi na razne nacine pomogli, a dobar deo zasluga pripada i tebi na pomoci koju si mi pruzio u vidu velikog broja korisnih informacija. Zaista si me dobro zaintrigirao za ovaj deo Grcke. Hvala jos jednom!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

неко ти рече на тамошњем форуму- уновчи ти овај путопис док га неко није мазнуо!

Kao sto sam vec rekla, jako bih volela da promenim struku, tako da ako neko ovo cita....mozda bi mogao i da me angazuje :D:D:D .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Putnica je napisao:
Posto mi ovaj forum ne dopusta da postujem svoj putopis sa obiljem slika, pogledajte detaljan opis Lefkade na Krstarici.

Za ovaj sajt cu pripremiti posebne foto ture.

 

 

Putnice, nije da forum ne dopusta, nego je verovatno problem u kolicini slika. Sajt se inace redizajnira, mozda je i tu problem, mada je cinjenica da nemaju svi dobre veze i da ne mogu da otvore neku stranu sa puno slika.(licno sam pokusavala kod drugarice, svaki put je pucala veza) Ako ti nije problem, iskopiraj tekst, ubaci po koju sliku,(posalji iz vise poruka, ako nece iz jedne), a slike obavezno stavi u MFT! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putnici svaka cast !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Putnice, carice!

Nesto ovako lepo nisam davno procitala...

Lefkas je moje veoma omiljeno ostrvo, na kome sam bila tri puta po nedelju dana, pre deset i vise godina... To su bili zlatni dani horskih festivala, i vreme kada niko odavde (osim pevaca i igraca koji su pohadjali festival) nije znao za to ostrvo. Godinama sam objasnjavala ljudima kako Grcka nije samo ono gde vode nase agencije. A sad sam ponovo, tvojim ocima videla sve to, pa i vise...

Predivno.

Hvala!!! :P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko moze da mi odgovori ima li autobusa iz Nidrija koji voze do plaza na zapadnoj obali? Interesuju me i cene, koliko cesto idu kao i prvi/poslednji povratak sa plaza.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

koliko sam video imas iz lefkasa. znaci trebao bi od nidrija do lefkasa, pa od tamo hvatas bus do katishme. taj bus vozi preko mesta agios nikitas-a, odakle mozes brodicem do milos beach (a mozes i peske, ako volis tracking) kao i pored Pefkoulia beach. ne znam kada idu, ni koliko cesto.

osim toga imas bus iz nidrija za vasiliki, pa onda brodicem do agiofili-a.

do porto katsikija, egremija, gialos... nema autobuskog prevoza.

po meni lefkas bez kola nije bas najbolji izbor

Izmenjeno (mikap)
obrisan citat, direktan odgovor na post
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas mi je zao, hvala u svakom slucaju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas u Nidriju u glavnoj ulici agenciju Borsalino, ulaz je iz glavne ulice, ali moze i sa strane gde je obala. U toj agenciji ces dobiti raspored voznje za autobuse, mozes se raspitati za krstarenja, kupiti karte i sl. Sigurno ces naci nesto za sebe.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka