3366 poruka u ovoj temi

Pefkoulia ima blue flag ...svako ima svoj pogled sta trazi ...meni Porto Katziki nije bas nesto

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovorima. Ne mogu vise da sacekam juli, :volimenevolime: posebno kada pogledam kroz prozor. :dosada:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pefkoulia ima blue flag ...svako ima svoj pogled sta trazi ...meni Porto Katziki nije bas nesto

Ni meni Katsiki nije sad wau,aj kao za slikanje extra,ali sam dozivljaj na plazi,pogotovo ako je guzva,nije nesto..

Ne mislim da Pefkoulija nije lepa,ali ona ne nudi nista specificnije od ostalih,kao i Gialos sto nije nista spec a opet je lepa,divlja..takve plaze ako vidis jednu,video si sve..ali dobro,sto vise posetiti,to bolje,zanimljivije letovanje ;)

Opet,to je samo moje misljenje,ukusi su razliciti,naravno :)

Izmenjeno (makikiss)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prošle godine smo prvi put letovali na Grčkom ostrvu ( Krf ), Tasos ne računam jer mi se uopšte nije dopao , i definitinvo odlučili da nas kopno više nikada neće videti :D

Za ovu godinu planiramo Lefkadu. Sva deca žele da idu sa nama ( 17,13,10 ), neki još uvek moraju, neki su nas potpuno iznenadili :-P

Elem, merkam Villagio Maistro jer je mala ponuda za velike familije pa me zanima da li je to ok polazna tačka za sve dalje i da li postoji još neka preporuka za slična mesta tj za dobre polazne tačke.

I svakako, ukoliko postoji preporuka za neki drugi smeštaj biće dobrodošla.

Parga mi takođe deluje zanimljivo ali Lefkada nudi više avanture, rekla bih. :neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ni meni Katsiki nije sad wau,aj kao za slikanje extra,ali sam dozivljaj na plazi,pogotovo ako je guzva,nije nesto..

Ne mislim da Pefkoulija nije lepa,ali ona ne nudi nista specificnije od ostalih,kao i Gialos sto nije nista spec a opet je lepa,divlja..takve plaze ako vidis jednu,video si sve..ali dobro,sto vise posetiti,to bolje,zanimljivije letovanje ;)

Opet,to je samo moje misljenje,ukusi su razliciti,naravno :)

Da se prikljucim i meni je Porto samo za slikanje...Guzva , prljavo je , ono kamenje na plazi da se ubijes, a i mala je plaza...

Generalno ima ona nesto, ali po meni ima bar 5-6 boljih plaza na lefkadi.. Ovo je moje misljenje

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bili smo 2013 na Porto katsikiju pocetkom avgusta i more je bilo čisto i prozirno kao na najlepšim razglednicama. Na plazi tu odmah ispod stepenica nisam video da je bilo otpadaka i u bližoj okolini a kamenčići jeste da malo bodu ali su obli i nije mi bilo strašno više mrzim sitni pesak od koga moramo da se istresamo pola sata i da usisavam auto.Bili smo i na ostalim plažama ali su nam u najlepšem sećanju ostale Egremni i Porto katsiki , prosle godine smo pre Kefalonije svratili na Pefkulu i mogu reći da nije loša plaža a ako Bog da ove godine posle Egine malo na Lefkadu pošto takvu boju mora možete videti samo tamo i možda na nekim egzotičnim ostrvima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma more je ok, ja sam i 2013 i 2014 na Portu kad se spustis niz stepenice pa desno , ima svasta da vidis a i ,,cuje se ,, bas...

Ali dobro, meni licno kvari sliku, odozgo kad gledas raj , a cim sidjes okrene mi sliku naopacke, naravno ja sam sve ruzno kompezovao za lepo, sta je tu je.. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da se prikljucim i meni je Porto samo za slikanje...Guzva , prljavo je , ono kamenje na plazi da se ubijes, a i mala je plaza...

Generalno ima ona nesto, ali po meni ima bar 5-6 boljih plaza na lefkadi.. Ovo je moje misljenje

Ja uopste nisam mislila na to,Porto Katsiki nikad nije bila prjava niti ce biti.Eventualno u avgustu moze da bude takvih "ispada" ali italijani bi zaprljali i unistili i nacionalni park :P Mada umemo i mi zajedno sa bugarima i rumunima da se ciganisemo ponekad :P Ja sam samo mislila na nesnosnu guzvu pa se ne oseti plaza kako treba,zato je ja lepo izgustiram u maju,milina i cao :P

Bili smo 2013 na Porto katsikiju pocetkom avgusta i more je bilo čisto i prozirno kao na najlepšim razglednicama. Na plazi tu odmah ispod stepenica nisam video da je bilo otpadaka i u bližoj okolini a kamenčići jeste da malo bodu ali su obli i nije mi bilo strašno više mrzim sitni pesak od koga moramo da se istresamo pola sata i da usisavam auto.Bili smo i na ostalim plažama ali su nam u najlepšem sećanju ostale Egremni i Porto katsiki , prosle godine smo pre Kefalonije svratili na Pefkulu i mogu reći da nije loša plaža a ako Bog da ove godine posle Egine malo na Lefkadu pošto takvu boju mora možete videti samo tamo i možda na nekim egzotičnim ostrvima.

Slazem se,kamencici uopste ne bodu,mnogo je gore taj sitan pesak koji se lepi i pravi blato,a kad je vetar da ne pominjem.

Pozitivno vam zavidim za Eginu :) Velika zelja mi je da odem tamo :) Lepo se provedite ;)

p.s.najgora moguca varijanta je smestiti se na Katsikiju tamo desno od stepenica, vrv jer je tolika guzva pa nema mesta nigde druge,bolje zaobici plazu i otici na drugu u tom slucaju :P

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lele,ljudi...Pa nije valjda ko u Pefkohoriju???Prvi put ove godine idemo na Lefkadu i planiramo da obidjemo ove bisere Jonskog mora

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ti mozes da kuliras u maju kad zivis tamo, velika vecina nas ide za vreme odmora a zna se kad su godeisnji odmori u Srbiji..

I malo mi neverovatno da nisi videla pravo stanje plaze, kazes nije prljavo niti ce ikada biti evo ja sam svedok zadnje dve godine da je prljavo o ostalim stvarima necu ni da komentarisem..guzva je ok, mislim normalno je da je guzva u avgustu. Po meni je Porto najprljavija plaza na Lefkadi.. necu da trulujem u temi , ali ne znam zasto smo neiskreni, da nabrajamo sad plaze svaka je cistija nego porto na Lefkadi..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma ja sam i inace uvek letovala tako u vansezoni..i ovde pre nego sto sam se preselila..ovde su presmesne cene u maju i kasnom septembru-oktobru, a prelepo je,zato i pominjem ;)

Zavisi kako za koga je definicija "prljavog" :D Nekome je prljavstina i morska trava i prirodni mulj,a nekome ne ;)

Kako god,nek turisti licno izvide situaciju,pa nek podele sto vise utisaka ;)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lele,ljudi...Pa nije valjda ko u Pefkohoriju???Prvi put ove godine idemo na Lefkadu i planiramo da obidjemo ove bisere Jonskog mora

Samo napred nećeš se pokajati ja lično mislim da tu nema poredjenja "Lefkada zauvek u srcu".
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije naravno kao sever Grcke, jonska ostrva su neuporedivo lepsa i cistija ,nego cisto da se usaglasimo oko Porta ;) Lefkada ce vas oduseviti... bez sumnje.. ;):)

Ma ja sam i inace uvek letovala tako u vansezoni..i ovde pre nego sto sam se preselila..ovde su presmesne cene u maju i kasnom septembru-oktobru, a prelepo je,zato i pominjem ;)

Zavisi kako za koga je definicija "prljavog" :D Nekome je prljavstina i morska trava i prirodni mulj,a nekome ne ;)

Kako god,nek turisti licno izvide situaciju,pa nek podele sto vise utisaka ;)

Ma naravno, znas o cemu pricam cim sidjes utisak je malo bzvze slozices se , a onoga nema na ostalim plazama lefkade.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo napred nećeš se pokajati ja lično mislim da tu nema poredjenja "Lefkada zauvek u srcu".

Slazem se.Jonsko more je neuopredivo sa ostatkom Grcke..Samo napred :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

porto katsiki je lepa... lepa.... lepa....bila sam u avgustu ove godine idem u junu.... ta boja i to plavetnilo ostavqa bez daha... bila sam i na skijatosu i kefaloniji i u pargi i sivoti ali lefkada je lefkada.....nemojte da vas zbune....

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26318
    Ukupno tema
    877801
    Ukupno poruka