3354 poruke u ovoj temi

Da li mozete da preporucite vilu u Agios nikitasu?

Kriterijum je da bude pristupacnija cena,nista spec.samo da je cisto.

Ima li neko iskustva sa vilom milia?

Kakav je generalno vas utisak odsedanja u agios n?Prosle godine smo letovali u Nidriju pa bi sada menjali lokaciju jer smo bas dosta putovali do plaza.

Takodje,moze preporuka i za proverene agencije.(autobusi sa klimom)Hvala :)

Rania apartments

malo nad A.Nikitas jedno 20min pesaka, bar nemaces problema za parking

raniakourti@gmail.com

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mozete da preporucite vilu u Agios nikitasu?

Kriterijum je da bude pristupacnija cena,nista spec.samo da je cisto.

Ima li neko iskustva sa vilom milia?

Kakav je generalno vas utisak odsedanja u agios n?Prosle godine smo letovali u Nidriju pa bi sada menjali lokaciju jer smo bas dosta putovali do plaza.

Takodje,moze preporuka i za proverene agencije.(autobusi sa klimom)Hvala :)

Vila Iris radi je Ni travel...Solidna vila i odlican odnos cena kvalitet...

Agios je lepo mestasce...Odlican iybor posebno za ljude bez sopstvenog prevoza..Pisala sam detaljno na temi Agios Nikitas od 21 strane..Nacicete sve sto vas zanima..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kome treba preporuka,agencija Amos je odlicna.?Prosle godine smo putovali preko njih i bas smo zadovoljni.

Takodje preporuke za vilu Homer u Nidriju.Ciste redovno i menjaju posteljinu .Odnos cena i kvalitet odlican.Nidri je isto jako lep ali su sve lepe plaze udaljene a steta je kupati se deset dana na gradskoj i otici samo na izlet,pa smo ove godine rezervisali vilu Iris u Agios Nikitasu.Nadam se da cemo biti zadovoljni.?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemorate se kupati samo u Nidriju kada ste tamo smesteni.

Idealna varijanta je otici ujutro prvim trajektom na Meganisi i pronaci neku plazu za sebe.

Pisao sam o tome na temi, na strani 202!

Pogledajte (koga zanima) na Google Map, ima jos nekih plaza koje su dostupne peske.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo obisli celo ostrvona motoru.:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kome treba preporuka,agencija Amos je odlicna.?Prosle godine smo putovali preko njih i bas smo zadovoljni.

Takodje preporuke za vilu Homer u Nidriju.Ciste redovno i menjaju posteljinu .Odnos cena i kvalitet odlican.Nidri je isto jako lep ali su sve lepe plaze udaljene a steta je kupati se deset dana na gradskoj i otici samo na izlet,pa smo ove godine rezervisali vilu Iris u Agios Nikitasu.Nadam se da cemo biti zadovoljni.?

Amos je subagent.Ni travel radi Iris.Bicete zadovoljni sigurno...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Plaza Egremni kazu da je sredjena i da od ove godine se moze kolima do nje :) Malopre procitah na nekoj Fb stranici.?

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedna “crna tacka” za koju zaboravim nekoliko puta da obavestim tu

nalazi se na izlaz od selo Athani kad idete ka egremni i katsiki

opasnost je u tome sta u tom delu put je jednosmeran, tesan a lokalci parkiraju pored puta i za nesrece uvjek neka budala u povratku ne vidi znak i vozi pravo na vas

39CFFA82-8453-463C-9C63-7D7FF7E2F323.jpeg

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko od forumasa zna da li je dozvoljeno prenociti na milosu sa satorom...odnosno da li neko zna nekog ko zna nekog ko je to uradio ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Negde sam pročitao da je kampovanje na „divljaka“ na plažama i nacionalnim parkovima Grčke zabranjeno, ali mislim da nema neke rigorozne kontrole.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde je najbolje parkirati auto u Agios Nikitasu, da bi posle peške do Milosa, a i malo do plaže u Agios Nikitasu.Pročitao sam na forumu da pišu kazne ako parkiraš u centru.Da li ima nešto u blizini pa da pešačim desetak minuta.Hvala drugari!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko od forumasa zna da li je dozvoljeno prenociti na milosu sa satorom...odnosno da li neko zna nekog ko zna nekog ko je to uradio ?

Pa ne znam ljude ali sam cesto isla dok sam bila smestena u Agios Nikitasu...Kasno sam se vracala zbog zalaska Sunca i videla sam da dosta njih ostaje sa satorima.. Bila sam dva puta u razmaku od nekoliko godina i ponovo sam videla istog coveka tamo...Ima sator i imam utisak da celo leto boravi na plazi...To je onaj deo skroz levo gledano ka obali...Inace taj deo je nezvanicno nudisticki...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Najbolje bi bilo parkirati na obelezenim parking mestima, Moze se naci mesto pre 9, pola 9. Kasnije gotovo nemoguce.

Osim toga, vidjao sam svaki put kad sam prosao da su, na skoro celom delu puta od A. Nikitasa do skretanja za Katizmu, parkirani sa obe strane puta. Sad, da li je neko dobio kaznu ne znam. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Gde je najbolje parkirati auto u Agios Nikitasu, da bi posle peške do Milosa, a i malo do plaže u Agios Nikitasu.Pročitao sam na forumu da pišu kazne ako parkiraš u centru.Da li ima nešto u blizini pa da pešačim desetak minuta.Hvala drugari!!!

Već sam pisao o ovome na prethodnim stranama:

http://www.putovanja.info/forum/forum/topic/2250-lefkada-opšta-tema/?do=findComment&comment=913264

Slažem se sa mare.9 da je najbolje parkirati na obeleženim mestima ali njih je izuzento malo i tu su parkirani oni koji retko pomeraju kola i ista se nalaze na glavnom putu, stim da su prošlog leta dodatno smanjili broj parking mesta jer su postavili nekoliko kontenjera. Najbitnije je da nikako ne ulazite na deo koji je popločan kamenom jer su tu pisali kazne video svojim očima a ima i slika na gornjem linku. Ja sam uvek parkirao kola uz magistralu levo ili desno i to uglavnom ka Kathizmi i odatle je 10 tak min do skretanja za plažu Milos. Nekada bude mesta bliže nekad dalje ali to je neki prosek. Na tom delu za 10 dana policija nije pisala kazne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala legendama foruma!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26211
    Ukupno tema
    874086
    Ukupno poruka