3366 poruka u ovoj temi

Ко Госпа у Међугорју.:pop:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko je mrtvo mozes proceniti sama:)

11143468_839335856161535_8573287065478776321_n.jpg

11781845_839336116161509_7388079206633443225_n.jpg

11041037_839335762828211_7350224745277114727_n.jpg

Lidija hvala na slikama i pomoci.

Definitivno sam ostala pri stavu da zelim u Agios Nikitas, posle dugog razmisljanja, ali sam u medjuvremenu prestala sa trazenjem i ostala bez smjestaja. Preostaje mi da cekam da li ce se nesto oslovoditi.

Ako je neko bio u vili Milia, molim vas za iskustva!

Nije mrtvo uopste. Mjesto jeste malo, ima lijepih taverni, ima onaj bar sa lijeve strane kada se krene od plaze, gdje se moze popiti pivo (u zdjelici se dobije mjesavina-pistaci, kikiriki itd.)

Meni je mjesto drago, kada bih ponovo isla, isla bih tamo. Nemas gdje setati 2h, ali vjerujem da ti to nije ni cilj. :)

Hvala na podjeljenom iskustvu! I ja ostajem pri stavu sada da je ipak tamo najbolje! Mi nr trazimo nikakvr izlaske niti lufe provode, na Lefkadu idem zbog drugih stvari, ali sam u trenutku pomislila da uvece necemo imati gdje provoditi vrijeme i da cu morati svih 10 dana svako vece ici u Lefkas :) tj ja o tome nisam ni razmisljala dok mi decko nije to napomenuo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@JelencicaNema na cemu:)

Necete pogresiti.Selo jeste malo,ali je preslatko.Deluje mi bas onako autenticno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakvo je vreme trenutno na lefkadi. Mi smo u vrahosu,pa bi malo u setnju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I Vasiliki nije los ,mada samo za par dana.U Nikitasu sednes  da veceras pa malo do plaze pa na pivo i nije dosadno nikad

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko moze da uslika i postavi neki trenutni cjenovnik iz kafane/restorana, jer je ovo slika koju sam dobila iz maja mjeseca, Nemam prvu stranu gdje su kafe i sl, a alkohol je naravno uvijek skuplji.

20132943_10211514265705328_1849426302_o.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

biki02

Oblačno je ali nema više kiše. Lep dan za šetnju pošto nije za kupanje. Zato je i grad pun ljudi kao da je vreme za večernju šetnju.

Temperatura je sada u 13h 24 stepena.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Jelencica Kome ste slali upite, kojim vilama, za smjestaj?

Izmenjeno (Trag)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I Vasiliki nije los ,mada samo za par dana.U Nikitasu sednes  da veceras pa malo do plaze pa na pivo i nije dosadno nikad

Vasiliki je odličan...Lep, mali autentičan...I nije loš za bazu za one koji idu bez auta..Blizu je Agiofili, a ima i lepe uvalice za kupanje--

A Agios Nikitas je po meni najbolja baza za obilazak Lefkade..Iz njega je najlakše obići sve ono lepo što Lefkada nudi....Ako krenete na Lefkadu bez auta birajte Agios Nikitas ili Vasiliki...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao

Zanima me da li neko zna da ima iz nidrija neki manji brodic da ide rano ujutru vec od 8 ili 9 a da se vraca uvece do porto katsiki.Inace,idem sa deckom vec drugi put i ovaj put cemo sve dane da uzivamo na katizmi.Talasi,iznad kafic sa bazeno,sve sto na treba.Zadnji dan bih otisla na Porto

Imacemo sve dane motor,ali bih ovaj put izbegla one litice jer sada kada sam prosla taj put,nekako me strah ponovo a i za promenu da dodjem na vodi do nje.

Zanima me i kakvo je stanje sto se tice poplava?

I da li neko zna za neki povoljan smestaj blizu katizme?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vrati se par strana unazad pisano je o smestaju na Katizmi...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za one koji su sada na Lefkadi, kakva je trenutno temperatura mora? Je l se mnogo rashladilo posle nesto losijeg vremena ili je neprimetno?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juče more 26.5 stepeni. 

Ova prognoza temperature mora je tačna LINK

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije loša temperatura...

Nije loša temperatura...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877880
    Ukupno poruka