3354 poruke u ovoj temi

Pa javlja zena svaki dan, citaj par postova gore...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam ja razumeo ovo su slike od prosle nedelje ;) Pratim temu razumeo sam da je @sandraivlada vec kuci :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zna li neko koliko kosta iznajmljivanje auta sredinom septembra kod Homera ili negde gde ima jeftinije? 

Ko planira skuter da iznajmi mogu dati info da je krajem avgusta 2016. iznajmljivanje skutera 50cc na 10 dana iznosilo 105e kod Homera .

Izmenjeno (jecc)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav.

Kakva su vasa iskustva sa putovanjem u septembru na Lefkadu? Koje mesto je najbolje za odsedanje s obzirom da bi obilazili sve poznate plaze,da li je problem za parkiranje uopsteno na ostrvu? U vecini agencija pise da se klima doplacuje na licu mesta,da li je to obavezno? Ako imate neke savete slobodno pisite :) mi bi isli kolima sredinom septembra,voleli bismo da obidjemo celo ostrvo i otisli bi na izled do Kefalonije nadam se da se moze svasta lepo videti za to vreme. 

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zadnji put kad sam bio (sept. 2015) odseli smo u studiju na samom skretanju za Katizmu. Smeštaj je bio nov i imali smo parking mesto u hladu u okviru placa. Nama je bio idealna tačka za polazak na sve plaže, Faktički si na magistrali ali je studio okrenut ka dvorištu i nema buke.

https://www.airbnb.com/rooms/6433607?location=Lefkada%20agios%20nikitas&s=uc2zztRV

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav.

Kakva su vasa iskustva sa putovanjem u septembru na Lefkadu? Koje mesto je najbolje za odsedanje s obzirom da bi obilazili sve poznate plaze,da li je problem za parkiranje uopsteno na ostrvu? U vecini agencija pise da se klima doplacuje na licu mesta,da li je to obavezno? Ako imate neke savete slobodno pisite :) mi bi isli kolima sredinom septembra,voleli bismo da obidjemo celo ostrvo i otisli bi na izled do Kefalonije nadam se da se moze svasta lepo videti za to vreme. 

Hvala :)

Doplata klima je obavena ako tako trazi agencija, pise tamo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zadnji put kad sam bio (sept. 2015) odseli smo u studiju na samom skretanju za Katizmu. Smeštaj je bio nov i imali smo parking mesto u hladu u okviru placa. Nama je bio idealna tačka za polazak na sve plaže, Faktički si na magistrali ali je studio okrenut ka dvorištu i nema buke.

https://www.airbnb.com/rooms/6433607?location=Lefkada%20agios%20nikitas&s=uc2zztRV

Imas li neki kontakt mejl, posto Airbnb ne dozvoljava?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovo je ta kuca?

https://www.google.mk/maps/@38.7733492,20.6044331,3a,75y,324.07h,82.14t/data=!3m6!1e1!3m4!1s9EoeEhB3jap51fSXxR3HuQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=en

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forumasi, evo napokon da i ja objavim svoje misljenje o Lefkadi.

Bio sam sa porodicom, avionom, 2. nedelja septembra, Zena, mala cerka 4 godine, i ja. Odseli smo u Vasilikiju, Michalis place. Isli smo da odmaramo, znaci nikakvi provodi i sl nsa nisu zanimali. Smestaj je bio korektan, ali apartman relativno mali. Znaci cajna kuhinja, dva kreveta, televizor, malo kupatilo. Terasa i bazen solidni. Cistoca nemam zamerki specijalnih. Nisam nesto ni preterano zahtevan, idem tamo na 10 dana, da se opustim, odmorim, iskljucim, tako da ne dozvoljavam da mi gluposti upropaste letovanje.

Vreme - 3 dana lose vreme, kisa, 7 dana smo mogli da se kupamo.
Sto se tice gradske plaze (i sve plaze osim jedne na koju se stize samo brodom) nam se nisu svidele. Sve kamenje velicine sake, ubi noge. Ne mozes ni da se opruzis na plazi kako valja. Sve to stoji, predivna boja mora, pogotovu na zapadnoj strani, ali jednostavno dzaba lepota kad ne mozes da se kupas lepo. Bili smo na izletu na zapadnoj strani, talasi ubise, znaci jedva sam ja ulazio u vodu, a cerkicu nisam smeo ni da pustam.

U svakom slucaju ne bih preporucio za porodicu sa malom decom. Imate mnogo lepsih mesta, od onih sto sam ja video Zakintos i Skijatos sigurno.

Obratite paznju da na gradskoj plazi u Vasilikju imate brdo ovih sto surfuju na vetar, tako da i to smeta. Uz to, stalno duva neki vetar posto je teren takav da stalno vuce promaja.

Sve u svemu ocena vrlo dobar sa tim da ne verujem da cu ikad vise ici tamo. U poredjenju sa skijatosom gde su plaze pescane i predivne, ovde je sve go kamen.

Cene su u proseku kao i u ostalim mestima u Grckoj, rucak za dvoje raznjici i musaka, sa picem, oko 20-25 evra.Auto nisam iznajmljivao, ne pada mi na pamet da vozim na odmoru, ali je put dosta vijugav i opasan. Cak je jedna devojka povredjena Leta 2016. tu u blizini, nisam posle pratio vest, nadam se da se oporavila.

Ako imate nekih pitanja rado cu odgovoriti.

Izmenjeno (mashan_perunovic)
/
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

jeste, to je ta kuća, terasa gleda na drugu stranu...

...misljenje o Lefkadi.

Bio sam sa porodicom, avionom,

...Auto nisam iznajmljivao, ne pada mi na pamet da vozim na odmoru, ali je put dosta vijugav i opasan. ...

Sa porodicom bez automobila van sezone na Lefkadi, hm, po mom mišljenju potpun promašaj i bačen novac. 

Ove godine se spremam za treću godinu tamo, automobilom sa ženom i detetom (išla je i sa dve godine). Pun pogodak ko voli aktivan odmor.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Tako je. Lefkada je po meni jedino ostrvo gde je auto preko potreban a narocito ako idete sa porodicom. Sa nama je prosle god bila jedna porodica sa malim detetom oni nigde osim Nidrija nisu isli. Cak im ni Katisma nije odg zbog velikih talasa. Lefkada jeste za atkivan odmor pre svega i obavezno motorizovani. Rent a car ili ko ja narukvica preko agencije a to vam iskreno ne preporucujem jer je bolje sami nesto organizovati nego da vas agencija voza tamo gde njima odgovara.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...i ne samo to, Lefkada bez automobila van sezone kada nema redovnih linija gradskog prevoza je nemoguća misija ako bi da vidiš zapadnu obalu. Jednostavno kome ne pada na pamet da vozi bilo šta na odmoru Lefkada nije ispravan izbor. Takođe van sezone je voda hladna, vetar i talasi su jači. Takođe ne rade baš sve taverne i sam zabavno rekreativni sadržaj nije u punom kapacitetu.

Mogla bi varijana avionom ali u sezoni i da budeš dobro poziciniran negde na zapadnoj obali da možeš peške do plaže (a na ostale busom ili stopiranjem). Problem je što su ti smeštaji skupi i van sezone a kamoli u špicu. Iz tog razloga je najboilja varijanta naći dobru bazu (negde između glavnog grada i zapadnog dela)  i biti motorizovan. Po mom iskustvu to je win-win.

Izmenjeno (Sauriann)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26211
    Ukupno tema
    874080
    Ukupno poruka