3354 poruke u ovoj temi

Idem 7.7, u Nidri,ne vozim,pa ako neko bude tamo u tom periodu,a raspolozen je da iznajmimo auto,podelimo troskove i lepo obidjemo ostrvo,neka se javi :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne menjam ...što kaže tvoje dete...tamo je more plavo :)

Hvala za info za igralište i ostalo.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, devojka i ja idemo 8.9. u Nidri, pa ako se nadje neko u tom periodu ko je raspolozen za deljenje troskova rentiranja automobila, dobro bi nam doslo. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preneo bi pitanje clana MIKAC sa teme plaze na Lefkadi : 

Koje plaze bi preporucili za snorkling? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@neofit

Posle Egipta ces se razocarati...hahahahahahaha..isli smo zajedno 2013.

Vidi po preporuci drugih forumasa na Agiofili plazi...I ja sam se raspitivao pa sam dobio taj info..ako neko ima jos neki predlog i mene interesuje.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I sam sam isao na snorkling + scuba diving u Egiptu i ono je stvarno nesto posebno, ali ne ocekujem da ce tako biti ovde - pogotovo sto se tice korala! Sve slike sa ronjenja na lefkadi koje sam imao prilike da vidim su prilicno blede, ali bar ima interesantnih ribica. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I sam sam isao na snorkling + scuba diving u Egiptu i ono je stvarno nesto posebno, ali ne ocekujem da ce tako biti ovde - pogotovo sto se tice korala! 

Crveno more je kao akvarijum za bilo koje na ovu stranu tako da ne očekuj ništa ni blizu što se tiče podvodnog sveta.

Mi smo imali sreće da vidimo delfine na Katizmi a ja sam doživeo da mi jedan skrati život vijajući neku veću ribu blizu mene i ova pobeže u mom pravcu. ..kad nisam umro, supruga je to gledala sa obale, tresla se pola sata od scene. XD 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako moze samo jedna informacija od tebe posto si sveze presao granicu. Kakva je kontrola na ulazu u grcku ? Dali je pojacana kontrola ili je isto teraj princip i jesu li velike guzve ? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada smo odlazili (25.06.) prešli smo lepo sve granice, jedino su Grci klasično bezobrazni da propuštaju preko reda koga hoće i čekali smo 45 min. Juče smo bili na Meteorama pa nas je zeznula navigacija i kasno sam ukapirao da nas vodi na Bitolu. Sve granice i naplatne rampe smo prošli kao krava kroz kukuruz. XD 

Spremite se za gužvu u MK između Velesa i Skoplje (radovi) i naravno kod nas na jugu klasika.

Gužve su prema dole, prema severu ništa. 

Sretan put :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako moze samo jedna informacija od tebe posto si sveze presao granicu. Kakva je kontrola na ulazu u grcku ? Dali je pojacana kontrola ili je isto teraj princip i jesu li velike guzve ? 

S obzirom da sam i ja presao pre par dana a znam na sta mislis, Grci su nam uzimali pasose i udarali pecate. Nije bilo mahanja rukom da prodjemo (kao proslog leta).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A jel samo udaraju pecate ili skeniraju pasose takodje ? Posto imam zabranu za eu pa da vidim kakve su mi sanse da prodjem :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Oba pasosa skenirana. Za pasose nema pravila. Prosle godine usli/izasli bez pecata niti davanja pasosa.

Inace, danas sam prvi put skidao pare sa bankomata u Levkasu. Kesha ima, limit nemamo, provizija Banke Intese 3e (normalno je 2% ili min 3e).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru. Zamolio bih jos neke clanove koji su na odmoru ili su se vratili da napisu dali je iko od njih prosao bez pasoske kontrole ili bez zaustavljanja na ulazu u Grcku. 

Hvala 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam znao da je to bilo pitanje izvini. I u odlasku i u povratku su nam čekirali pasoše. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26212
    Ukupno tema
    874183
    Ukupno poruka