3366 poruka u ovoj temi

Nemacka propaganda spinuje po nasim i zapadnim medijima.

Danas je voda svuda toplija u odnosu na prethodne dane. 

034,hvala za mapu.

Izmenjeno (kroki23)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam isao do Rachi restorana. Pogled desetka, hrana jedva trojka. Isao sam preko Kalamicija i lomio po krivinama. Rekoh, nema veze, vredi, uzivacu u hrani. Kad cvrc, tamo 3 konkretna jela i rostilj. 

Treba ga posetiti jer je na zanimljivom mestu ali izbor jela je nikakav. Umesto da ponude grcka jela, od grckih videh samo caciki. Nigde jagnjetina, jela sa kozjim/ovcijim sirevima itd.

Gladan nisam ostao ali ni u Srbiji ne jedem rostilj u restoranima a kamoli negde gde ocekujem nesto novo da probam.

Inace cene su ok. Za dvoje moze da se prodje za 20-30e.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mali off, sta smo malopre jeli u Nisu u kafani za 3200rsd, ma kakva Grcka :D 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitanje vezano za komarce , ima li ih i kako se najbolje braniti od istih .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Komaraca ima i to "drskih i dosadnih" tako da odmah po smestaju kupi aparat sa tecnoscu, bar sam ja tako i mirno sam spavao

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Serafim  !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U predhodnih 7 dana u Lefkasu mozda ako su bila 2 komarca i to skroz nezainteresovana za bilo sta.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lepo je to cuti , nadam se da ce tako biti i u Vasilikiju od 20 jula

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi idemo u nedelju.  :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi isto u nedelju! Vidimo se usput.:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Porto Katsiki, raj na zemlji. Kad nisam pao u nesvest kako izgleda. Obisao sam sjajne plaze na Majorci ali ova je bez premca. Sat vremena od Levkasa je vredelo. Raj.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi isto u nedelju! Vidimo se usput.:D

Ajde molim vas javite kakva je situacija. Idem 16.07.

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima. Idem sa dve sestre 4.avgusta tamo sam od 5.avgusta preko Aqua travel pa ako ima neko ko ide tad da rentiramo auto? Ja imam vozacku al nikako da sednem da vezbam sa deckom tako da nista od nje a moje dve sestre je ni nemaju pa znaci ako ima neko sa vozackom (dve osobe jer je nas vec tri) za rent a car od 05.08 bilo bi super da podelimo troškove. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

P.K. jeste raj, tu nema spora. Ali je sramota za grčki turizam da do plaže koja po svim mogućim listama spada u top 5 u Grčkoj, pa i šire, vodi onakav truckavac, da vas tamo na ledini dočeka parking od 3 evra i jedan od najštrokavijih toaleta. Čistoća zavisi naravno i od korisnika, ali kad već naplaćuju parking, mogli su i da plate nekoga da čisti. 

Uz to, ugođaj je bar meni malko bio pokvaren kad su se takoreći istovremeno istovarila dva broda (Nidri Star i Eptanisos), svaki sa po trista ljudi...invazija, nestade mi plaža pred očima...uzgred, o tim izletima...kažu, ostaje se na plaži sat vremena... da, ali dok se iskrcate treba 15 minuta, i isto toliko da se ponovo ukrcate...i tako na svakoj "stanici", od Nidrija do Itake...zapravo provedete dan čekajući...Ima jedan ,čini mi se, zgodan izlet iz Nidrija, obilazi se P.K., Egremni i Agiofili, negde od 10 do pola 6, to mi deluje smislenije od onog dugačkog, gde za 8-9 sati treba obići zapadne plaže, Meganisi, Itaku i Kefu...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prva stvar koju covek nauci kad dodje na Lefkadu jeste da bez automobila ne mozete da mrdnete. Druga stvar je sa putevima. Od toga da ima dobrih i sirokih do toliko uzanih, da 2 automobila ne mogu da se mimoidju i da prolazite ljudima uz prozor. U prvom trenutku cudjenje. Put od Levkasa do Kalamicija i nije los, ali posle prema Egremniju i Porto Kacikiju, los i uzan.

Kad bih ponovo birao smestaj, uzeo bih definitivni nesto juznije jer posle Porto Kacikija i Egremnija, sve druge plaze su blede.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877876
    Ukupno poruka