3354 poruke u ovoj temi

Nikola, daj reci neke cene pica i hrane po kaficima i restoranima. Cisto da znam sta da ocekujem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bogami izgleda ove godine samo kesh.

PANIKA Grci ispraznili bankomate http://blic.rs/i/571152

Ne mozemo da ispraznimo i da hocemo.Za sada mozemo da dizemo do 60e po danu,tako da.. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Greska. Pisao sam vec u drugoj temi. Ogranicenje vazi samo za Grke.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na Grke i mislim,i sve nas koji zivimo u Gr,zato sam se i nadovezala na clanak gde pise da su ispraznili bankomate.Nisu,i da hoce ne moze,jer ima dnevni limit,tako da je ok sto se tice para u bankomatu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakva je situacija sa gorivom? Vidim da krece panika na forumu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hoces iskreno.. navalili su na pumpe kao nenormalni :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Znaci krece prva tura sverca iz Makedoniije ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo npr danas, jedan nas gost je otisao do bankomata da podigne kesh da nam plati,i nije bilo paraa llalala :D

Izmenjeno (makikiss)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

llalala.. Značile bi nam sveže informacije o trenutnom stanju na Lefkadi narednih par dana,marketi,pumpe,bankomati...:rolleyes:

Ima nas dosta koji u narednom periodu krećemo put Lefkade pa vi koji ste tamo izvolite...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@makikiss ti si nam najmeradovnija...zatrpavaj nas informacijama...zelimo info iz sata u sat :D

Ne stvarno, jel situacija stvarno tako losa kao sto je pretstavljaju nasi mediji ili...?
Video sam na temi "Kolima u Grčku" slike sa par pumpi i deluje sve ok, nema guzve sve normalno, ima goriva...  

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naduvena je cela prica samo tako!!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idemo u Vasiliki 15 jula autobusom. Hteo bih da znam jel ima kombije koji idu do Porto Katsikija i ako ima koliko bi to stalo? (Pisao sam i na drugom forumu, ali mi niko nije vratio)

Hvala puno unapred :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verovatno niko ne zna da ti odgovori...

Iznajmite auto , ako ima vas 4 to je po 10e

renta i gorivo..

I idete kad hocete i gde hocete...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Probao sam da pošaljem info ranije ali mi je slab signal na plaži

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@makikiss ti si nam najmeradovnija...zatrpavaj nas informacijama...zelimo info iz sata u sat :D

Ne stvarno, jel situacija stvarno tako losa kao sto je pretstavljaju nasi mediji ili...?
Video sam na temi "Kolima u Grčku" slike sa par pumpi i deluje sve ok, nema guzve sve normalno, ima goriva...  

Sto se tice pumpi meni se cini da je sve ok.

Prica i jeste a i nije naduvana.

Jer npr nema limita i nema problema za turiste jer ce placati karticama plus kesh .Problem je jer nema dovoljno kesha u opticaju.Evo jedan primer,restoran gde radi moj muz sada ne moze da obavi generalnu nabavku namirnica jer se placa kroz racun,a dobavljac trazi kesh koji restoran nema u toj kolicini jer gosti vecinom placaju karticama i nesto sitno keshom.Automatski restoran nema da ponudi sve iz menija,

Ili villa gde radim je danas trebala da poplaca razne usluge(elektricar itd),traze samo kesh,a kesha nemaaa hahah haos

Pa onda super marketi i njihove nabavke kako funkcionisu pojma nemam,nek im je sa srecom :D

I onda svi sad traze od svih kesh,pa i od gostiju,a nema dovoljno na bankomatima da se podigne i takooo :P

Izmenjeno (makikiss)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26212
    Ukupno tema
    874183
    Ukupno poruka