3551 poruka u ovoj temi

Pre 3 sata, STEALTH je rekao/la:

Neko da preporuci gde da se jede lepa pizza u Lefkasu? :)

Na moj obraz Taste and Coffe u ulici gde je i Dalton,prema početku marine od Daltona ka Nidriju možda 150-200m. Prijatno :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala bato, otici cu tamo prekusutra, sutra mi je Rachi u planu ako Bog da :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema na čemu,uvek!...Svaka čast za Rachi,tamo je isto brutalno a hajde kad smo već kod hrane da napišem i da je taverna Avra (kod skretanja za Egremni na putu za PK) jako doba. Možda malo šure sa cenama ali je hrana ukusna,vino brutalno i imaju svega domaćeg za poneti.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nenad898 Nadam se da ti nije kasno, vila Metropol je skroz ok smestaj, ima dobar polozaj blizu glavne ulice i taverni i guzve, a opet dosta mirna uvece. Cisto je, ciste na 2-3 dana a peskire menjaju jednom u toku boravka. Mi smo bili u sobi 9 koja ima dve terase i to je odlicna stvar. Sobe koje gledaju na ulicu su, mislim, manje i nezanimljivije. Ima wifi koji je uvece nesto slabiji jer se naravno svi prikace posle plaze. Odmah do vile su pekara i prodavnica koje nisu mnogo skupe. Ako treba jos nesto, pitaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 30.8.2016. at 21:18, banem je rekao/la:

+1, kao da ja govorim ovo što si napisao. Meni odgovara baš takva kakva jeste. Ako dovedu kafiće na plaže, ležaljke, suncobrane, kukuruze, kafiće, mekike, kafe ili koje već pm, to neće biti isto. Ne treba mi 10 Katisma plaža tamo, dosta je jedna. A da uvek neće biti zadovoljnih, neće.

Mi za četiri dana krećemo ponovo, četvrti put. Dva dana Ohrid, 10 Lefkada, četiri Atina.

Vec sam pisao i na temi Atina ali mali savet je da ne oklevas sa sipanjem goriva gde vidis pumpu. Na pravcu od Patre do Atine imas 2 3 pumpe.

Posle godine sam isao i ja od Lefkade do Atine pa pitaj slobodno ako te nesto zanima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze preporuka gde na Lefkadi kupovati masline, maslinovo ulje, sir, vino...?

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 31.8.2016. at 0:19, makapaka je rekao/la:

@nenad898 Nadam se da ti nije kasno, vila Metropol je skroz ok smestaj, ima dobar polozaj blizu glavne ulice i taverni i guzve, a opet dosta mirna uvece. Cisto je, ciste na 2-3 dana a peskire menjaju jednom u toku boravka. Mi smo bili u sobi 9 koja ima dve terase i to je odlicna stvar. Sobe koje gledaju na ulicu su, mislim, manje i nezanimljivije. Ima wifi koji je uvece nesto slabiji jer se naravno svi prikace posle plaze. Odmah do vile su pekara i prodavnica koje nisu mnogo skupe. Ako treba jos nesto, pitaj.

Hvala puno, 

A je l si obilazio Lefkadu bez kola, posto ne planiram da iznajmljujem vozilo pa me zanima kakve su sanse obici lepe plaze bez auta?

Hvala unapred

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bez kola tesko...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 10 sat, nenad898 je rekao/la:

Hvala puno, 

A je l si obilazio Lefkadu bez kola, posto ne planiram da iznajmljujem vozilo pa me zanima kakve su sanse obici lepe plaze bez auta?

Hvala unapred

 

Mi smo ipak uzeli rentakar na 3 dana, zbog daljih plaza. Busom mozes do Vasilikija pa na Agiofili peske ili brodom (mi smo peske i nije strasno, samo ne pokusavaj u sred dana po najvecoj vrucini, povratak predvece nije tesko pao), do Katizme, do Agios Nikitasa pa na Milos preko brda, do Pefkulije, brodom izlet tri plaze - Egremni, Porto Kaciki i Agiofili... Preporucujem i trajekt do Meganisija, iza luke Spilia je preslatka plaza a uzbrdo selo Spartohori odakle je predivan pogled. I to bi bilo to otprilike bez auta, izlet Kalamos i Kastos je nama dobro legao, pecina, kupanje na pustom ostrvu i nekim plazama i simpaticna luka...

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 8/31/2016 at 0:19, makapaka je rekao/la:

ila Metropol je skroz ok smestaj, ima dobar polozaj blizu glavne ulice i taverni i guzve, a opet dosta mirna uvece. Cisto je, ciste na 2-3 dana a peskire menjaju

Hvala, 

a koje su cene brodom tri plaze i taj trajekt do meganisija?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako nisi siguran/ne znaš da voziš kola, skuter je opcija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Banem nikako na Lefkadi :) Mozda od Nidrija do Lefkasa ali nikako na zapadnu stranu ako nema vozackog iskustva. Bolje bus varianta...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po meni Lefkada bez auta ne vredi. Jedino tako da se krsis busom i pesaka. Mi smo 7 dana obilazili, dva smo bzv izgubili u Nidriju, a jedan nismo bili na plazu nego popodne na vodopade jer mi je dragi izgoreo. Bas je bilo toplo sad mi cudno kad sam usla u Srbiju. I Nidri je lep samo za setnju lepo mesto samo bucno jako za odmor. Mozda sto smo mi bili na udaru smesteni pa je bilo nemoguce spavati normalno. Sve u svemu Lefkada je moje najlepse letovanje. Plaze najlepse Porto Katsiki, Milos i Gialos. Uzivali smo. :D

Izmenjeno (Rada G)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 9/1/2016 at 6:57, Stevang je rekao/la:

Vec sam pisao i na temi Atina ali mali savet je da ne oklevas sa sipanjem goriva gde vidis pumpu. Na pravcu od Patre do Atine imas 2 3 pumpe.

Posle godine sam isao i ja od Lefkade do Atine pa pitaj slobodno ako te nesto zanima.

 
 

Hvala na savetu! Verovatno ću napuniti na Lefkadi, a to je nekih 1000-1200 km bez sipanja. Za sada nemam nekih posebnih pitanja. Smeštaj je rezervisan, kupićemo onu višednevnu kartu za gradski prevoz, pa kud stignemo. Pogledaću i temu Atina u međuvremenu.

 

U 8/31/2016 at 14:44, Ljupka_89 je rekao/la:

Lepo, lepo.. mi imamo noc na Meteorima, pa dve u Pargi (u satoru), 8 na Lefkadi i jednu na Ohridu.. To za Atinu vam nije lose, razmislicemo drugom prilikom, za sada ovako.. Kada se skupe svi troskovi, moglo je da se ode avionom na neku lepu destinaciju, ali ovako je zanimljivije, :) ko voli...

 
 

Malo je jedan dan za Ohrid. Mesto je fantastično. Hteli smo mi i više od dva dana ove godine, ali smo na uštrb Atine skratili na samo dva u Ohridu. Sad, da su neki troškovi posebni. Šta znam. Našli smo hotel Kosmos u Atini koji solidno izgleda i ima dobre ocene za 33$ po sobi, što je u rangu cena smeštaja na Lefkadi, a manje nego u nekom Beču. Ohrid je jeftin. Na Lefkadi nema onih gluposti plaćanja ulaska na plažu i 10€ za ležaljku (ima za piće na par plaža uz koju je ležaljka i suncobran džaba, ali niko nije obavezan). U zbiru, ne mislim da je nešto posebno skupo. Verovatno će ulaznice u Atini biti najveća stavka.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka