3551 poruka u ovoj temi

Ali put do Kalamici plaze nizbrdo :D Mislim da ni dva skutera ne mogu da se mimoidju :D 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je situacija sto se tice tocenja gasa ( LPG ) na pumpama ?

Ima li ga i gde ? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas tako nikola, ubedljivo najproblematicniji put do plaze...i ovamo do Avali plaze jos gore, posebno gde parkirati..

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakva je situacija sto se tice tocenja gasa ( LPG ) na pumpama ?

Ima li ga i gde ? 

Ja sam tocio u Lefkasu na REVOIL pumpi, najjeftiniji je. Ima ga jos na dve pumpe kod tj okolina Nidrija i to je to koliko se secam.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi moji,

s obzirom da krećemo put Lefkade ranom zorom, molim vas recite nam da li je sve OK tamo?? Snabdevenost u prodavnicama i benzinom??

Sada zakačismo vesti, kažu ludilo u Atini (znam da je tamo) ali pred put je počela da me drma 'trema'.

Hvala vam unapred, a ja sve javljam kada budemo stigli!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Daleko je Atina,samo opusteno.Jedne godine je isto bilo nereda u Atini,zaboravila sam koje,a mi se spremali da krenemo na odmor...ali je sve bilo ok!Evo i mi za koji dan krecemo.Srecan nam put svima!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@summer_lover obavezno nas izvestavaj o trenutnom stanju.Srecan put!Najmerodavnije su one vesti koje nasi forumasi pisu sa lica mesta

Izmenjeno (lidija22)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi moji,

s obzirom da krećemo put Lefkade ranom zorom, molim vas recite nam da li je sve OK tamo?? Snabdevenost u prodavnicama i benzinom??

Sada zakačismo vesti, kažu ludilo u Atini (znam da je tamo) ali pred put je počela da me drma 'trema'.

Hvala vam unapred, a ja sve javljam kada budemo stigli!

Summer, Stevang je na Lefkadi, cini mi se da je covek pisao da je sve u najboljem redu...

Javice se on vec, pa ce ti reci kakvo je stanje bas danas bilo..,

Pozdrav

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stanje je normalno. Pisu novine svasta, nemojte obracati paznju na to. Sve radi normalno, sve vrvi od ljudi uvece i na plazama.

Svuda ima goriva, sve radi normalno, prodavnice su pune. Na pumpama samo kesh, u Marinopulosu, Vasilopulosu i Lidlu prolaze i kartice. Za male prodavnice ne znam jer nisam ni isao u iste.

Ako neko gleda svaki dinar slobodno moze da zaobidje Lidl jer je skuplji od druga dva pomenuta. Jedino ako hocete da se druzite sa Srbima u Lidlu jer drugi jezik sem srpskog ne cuh.

Slobodno putujte i bez brige.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Stevang, HVALA PUNO!! Znace nam ovi izvestaji,a mi cemo od sutra da se prikljucimo istim!

Veliki pozdrav za sve ;-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo opusteno. Da mi mediji u Srbiji nisu ispirali mozak 2 dana pred polazak, ne bih ni znao sta se desava (a nista se ni ne desava).

U razgovoru sa Grcima vidim da se brinu, sto je i normalno. Onda im ja objasnim da je u Srbiji takvo stanje oduvek pa im bude lakse. Ali, nema ni govora o problemima sa hranom, gorivom, kvalitetom usluge ili grcke gostoprimivosti. Turisti ne osecaju te stvari. Cak su mi i sami Grci rekli da im je zao sto mediji pisu takve stvari jer uticu na broj turista, sto oni ne zele.

Sve u svemu, uzivajte.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

25 juli 2015 idemo kolima. Nas je troje (i jedna cura od 7 god). Idemo u Agios Nikitas. Tamo vozimo za pivo i dva soka gde hocete. Sala na stranu ko jje sa decom tamo u blizini a nema kola slobodno neka se javi

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...Kupali smo se na Katizmi,u vodi se čuje samo srpski...

Da li to znači da su srbi najbučniji ili ih samo ima dosta ....:zvizduk:
 

Gde je tačno to novo igralište?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li to znači da su srbi najbučniji ili ih samo ima dosta ....

Gde je tačno to novo igralište?

hhhaha,za Srbe- i jedno i drugo

Za igraliste- pokušaću da objasnim- kod mesare velike u gradu u onoj kružnoj ulici pre nego što se izadje na kružni tok,udjes desno i tu je nekad bilo kao neko polugradiliste,mi smo tu stalno parkirali. Juče smo morali da tražimo drugo mesto,ali ne marim.

Calypso,jel ti ne menjas ni ove godine?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka