Reply to LEFKADA-opšta tema

prezontije
Autor prezontije,
Juce stigli na Lefkadu,smesteni smo u "Theocharis Bros" na Kathismi. Smeštaj zadovoljavajuci,sem sto su im sobe prilicno male,kuhinja u hodniku,reso sa dve ringle,frizider i osnovno posudje. Sve sobe imaju klime,daju dve lezaljke sa suncobranom na plazi i moze se koristiti bazen u njihovom kaficu 100 metara od vile.Restoran za izbegavanje. Kathisma,odlicna plaza,sa prelepom bojom vode,veoma prostrana,tako da moze da primi dosta posetilaca,a da ne bude guzve iako bi po parkiranim automobilima pomislili da kupaci sede jedan drugom na glavi. Juce popodne smo bili u Lefkasu i Daltoni su opravdali ocekivanja,odlicna hrana. Grad prijatan za razgledanje,ali ludnica sto se tice parkinga Malopre dosli iz Nidrija,i meni se ovaj gradic strasno svidja.Lepo setaliste,usidreni brodovi,restorani kao pod konac,i sto je mene najvise odusevilo,pikavac na ulici ne mozete da nadjete. Najcistiji gradic na moru u kome sam ja bio,ali plaza jeste losa kao i voda.Cene pristojne,moze se reci i nize nego u Lefkasu,sa odlicnim parkingom na ulasku u mesto Toliko za sada,i samo da dodam da se potpuno slazem sa forumasima koji kazu da se ne dolazi bez auta,i zbog obilaska ostrva i zbog konfiguracije terena,a bicikl moze samo da se gura,od voznje nema nista. :-)  Inace,danas je na Kathismi duvao jak vetar,tako da su suncobrani leteli po plazi,kao da su od papira