irinas

LEPTOKARIA

4959 poruka u ovoj temi

Mi smo bili prosle godine, ako znaci nesto nije problem da odgovorim ako vas nesto zanima

Pozdrav, mene zanima Afroditi, pogotovi Afroditi 2, kao renovirani deo. Isao sam u Grcku vise puta, svasta dozivljavao, ne shvatam nista tragicno, ali cisto da znamo sta da ocekujemo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li na benzinskim pumpama u Leptokariji ima TNG/plina i koja je cena?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakvo pitanje :hahaha:Ima samo 1 (jedna) pumpa u Leptokariji i nema TNG ili ti plin. Preživjet ćeš nekako bez plina a i motor tvog automobila će ti biti zahvalan :klanja:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedino gdje možeš sipati TNG je Shell pumpa na autoputu oko 30 km pre Leptokarije, pored pumpe se nalazi i restoran iz lanca Olympus plaza i radi od 0-24. Cijene goriva i plina su u skladu sa Shellom, vrhunski kvalitet ali i paprena cijena. E sad, možda ima neka pumpa koja sipa plin i u Katerini (veći gradić na oko 20-tak km od Leptikarije) al ko će ga znati :neznam:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sipao pre nekoliko godina tng na Aegean pumpi prema selu Skotina ,od Leptokarije ideš paralerno sa auto putem prema Skotina/ Skotina beach i posle nekoliko km skrenes desno ispod auto puta i odmah sa leve strane je pumpa.Tada je cena bila nesto malo manje od 90 centi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, mene zanima Afroditi, pogotovi Afroditi 2, kao renovirani deo. Isao sam u Grcku vise puta, svasta dozivljavao, ne shvatam nista tragicno, ali cisto da znamo sta da ocekujemo.

Pozdrav...Smestaj je bio sasvim ok i solidan za te pare, nikakav luksuz ali cisto i sredjeno..Nama je bilo lepo i bilo smo zadovoljni, ne znam da li vas nesto konkretno zanima? Mozete pitati konkretno da vam dam jasan odgovor sta vas zanima.. tu sam za sva pitanja...pozdrav

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svim ljubiteljima leptokarije!

Kakvi su vasi utisci sa ovog letovanja u Leptokariji, u odnosu na (neku) prethodnu godinu?

Imate li i Vi utisak da je ove godine bila prevelika guzva, da su nasi turisti sve bucniji i nekulturniji, pa sve nazalost podseca na neki vasar...

I ove godine, sam kao i mnogih prethodnih, letovala u drugoj polovini avgusta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svim ljubiteljima leptokarije!

Kakvi su vasi utisci sa ovog letovanja u Leptokariji, u odnosu na (neku) prethodnu godinu?

Imate li i Vi utisak da je ove godine bila prevelika guzva, da su nasi turisti sve bucniji i nekulturniji, pa sve nazalost podseca na neki vasar...

I ove godine, sam kao i mnogih prethodnih, letovala u drugoj polovini avgusta.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam prosetao jedno vece po leptokariji pocetkom septembra sta znam nije bila neka prevelika guzva kako sam ocekivao

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25956
    Ukupno tema
    866010
    Ukupno poruka