irinas

LEPTOKARIA

5019 poruka u ovoj temi

Pozdrav... :) u cetvrtak putujemo za Leptokariju, autobusom. Da li mi mozete reci kako doci do Skotina plaze? Da li ima autobusa, voz...?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iz Leptokarije ćete poneti sigurno dosta lepih utisaka. Ako želite da izbegnete neprijatnosti, izbegavajte prodavnicu igračaka i suvenira sa fotografije. Užasno neljubazna i neprijatna vlasnica (na fotografiji). Prodavnica je inače u glavnoj ulici prema podvožnjaku između hotela Dionisos i marketa Canis.

20190716_200521.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav... :) u cetvrtak putujemo za Leptokariju, autobusom. Da li mi mozete reci kako doci do Skotina plaze? Da li ima autobusa, voz...?

Voza nema, za bus ne znam a pesaka mislim da nije bas zgodno. Mi smo sa malom decom i isli smo do Nei Poria vozom. Nemamo auto pa nismo isli van mesta. Mozda Vam neko drugi moze pomoci.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok, hvala :) Nisam nasao nigde na forumu da su pisali o tom prevozu do Skotina plaze... nadam se da ce neko znati da mi kaze.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Do plaze skotina ima oko 5-6km voz nema,za bus nisam siguran mada ide retko u tom smeru t.j ka Platamonu odnosno Neo Poriju...

Iz Leptokarije ćete poneti sigurno dosta lepih utisaka. Ako želite da izbegnete neprijatnosti, izbegavajte prodavnicu igračaka i suvenira sa fotografije. Užasno neljubazna i neprijatna vlasnica (na fotografiji). Prodavnica je inače u glavnoj ulici prema podvožnjaku između hotela Dionisos i marketa Canis.

20190716_200521.jpg

Ova radnja bas i nema sta da ponudi tako da nije steta...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Verovatno ništa.....histerični i bezobrazni Grci,pojedini, kao i naša gazdarica u apartmanima "Nikolas", vrh neljubaznosti. Jedan gost je prokomentarisao da bi oni bili najsrećniji da nam uzmu novac, a da nas ne vide.  Čast pojedincima!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja zena bila danas do Skotina plaze bajsom - pozajmila gazdin bajs - i kaze da nema sta da se vidi ili dozivi, plaza ko plaza, more ko more, kafici i to ti je. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kakva je situacija sa parkiranjem u Leptokariji ono da dodjes na jedno popodne ili vece?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma samo pitam. Jer ne možemo čuti drugu stranu. Ni vlasnicu trgovine a ni ovu iz apartmana :neznam:samo me zanima šta je bilo, da li su u pitanju klinci bez nadzora ili nešto drugo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kakva je situacija sa parkiranjem u Leptokariji ono da dodjes na jedno popodne ili vece?

Nadje se parking, iako je trenutno guzva. Lepo je za setanje uvece. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ja idem krajem meseca u NP pa bih skoknuo i do Leptokarije jer nisam nikad bio tamo pa ne znam ni gde da trazim parking

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

imas u centru Leptokarije park. Tu mozes parkirati ja sam tu nalazio mesto kad sam dolazio iz NP uvece. iza parka je i škola pa mozes i pored nje.

Izmenjeno (lavoazije)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@markoni155 Ko ide kolima, savetujem da poseti i Paleios Panteleimonas, etno selo, na nekom brdu između NP i Platamona. 

U svakom slučaju, ima tu dosta lokacija za obilazak, što organizovano, što u sopstvenoj režiji.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda ce nekom da znaci ovogodisnji red voznje, cena karte 4,8e povratna do nei porija a za decu 3e, mala deca do 3,4god ne placaju. Poz

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bus ili voz?

Izmenjeno (markoni155)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26704
    Ukupno tema
    896042
    Ukupno poruka