irinas

LEPTOKARIA

5084 poruke u ovoj temi

ggolosin, hvala na odgovoru!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ggolosin, hvala na odgovoru!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro vece dragi ljudi. Mastate li o moru kao i ja? :D

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

O daaa :suncase:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

 

Samo da cene ne budu paprene leta 2021

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav! Ima li koga u Leptokariji, da li je plaža i ulazak u more i dalje bez onih krupnih kamenja? 

2019 je bila super plaža i ulazak u vodu sa sitnim peskom, mi se kupali pored Ekati bara. Prijatan odmor ko ide ovog leta.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav drugari,

Par pitanja ako moze-

Ove godine pade odluka na Leptokariju,manjinski glas al' 'ajde da se ispostuje jednom i to, pa da vas malko udavim

1.gde je bolje biti smesten - kod Egeo kafea ili 

                                                 - skroz na drugoj strani kod parkinga

U pitanju je sve prva linija do mora i koji je dobar restoran tamo a da nije bas mnogo skup.

Izvinjavam se na dosadi:pardon:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolji deo plaže je na severnoj strani tj, ka O. Beach-u, i taj deo mesta je takođe najlepši i najmirniji sa puno zelenila. Moja preporuka ide uvek tom kraju. Tamo sam ja najviše puta letovao, dok sam jednom bio malo niže tj. ispod Ž. stanice i mogu da kažem da ni taj deo nije loš, ali je leva strana (gledano ka moru) bolja. 

Vaše pitanje mi je nejasno jer Kafe Egeon, ne znam gde se nalazi, niti mi je jasno šta znači "kod parkinga" tako da ne mogu vam baš puno pomoći, ali sam gore već naveo moje viđenje.

Što se tiče restorana, bio sam u više restorana i svi su bili OK.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislila sam ,gledano ka moru,levi ili desni kraj uz obalu. Dobila sam ponudu za dve vile koje su na ovim krajevima pa me interesuje gde je bolje.

Izmenjeno (medolina)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ljudi, 

Ovog leta idemo u Leptokariju pa me zanima, kakva je procedura na granici, da li sve protiče normalno ili su nekog vratili nazad? Ako može neko nek napiše svoje iskustvo ukoliko je putovao skoro :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li postoji negde u Leptokariji nesto tipa usluznog pecenja ribe? Neka ribarnica ili market...kao sto ima kod nas?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

11. jula smo prešli Evzoni, Dali pasoš i odštampan dokument o vakcinaciji. Efharistopoli - Parakalo i gotovo. Sve ultrabrzo i ljubazno. Nemate nikakvih problema. 

Pozdrav

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav ljudi, 

Ovog leta idemo u Leptokariju pa me zanima, kakva je procedura na granici, da li sve protiče normalno ili su nekog vratili nazad? Ako može neko nek napiše svoje iskustvo ukoliko je putovao skoro :)

Mozda je kasno sa informacijom ali nama su uzeli samo.pasos, papire o vakcinaciji nisu hteli da gledaju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima da preporuci neki smestaj za 2 osobe, bez agencije?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka