irinas

LEPTOKARIA

5084 poruke u ovoj temi

Da li je neko ovog leta boravio u vili Popi? Kakvi su utisci?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko ovog leta boravio u vili Popi? Kakvi su utisci?

 

Da li je neko bio ovog leta u vili Popi? Kakvi su utisci?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila "Apolon"

Nalazi s 30 do 40m od mora. Veoma lep,nov objekat sa velikom recepcijom sa TV om, prostorijom za prtljag za zadnji dan,kao i toaletom i malom čajnom kuhinjom za pripremanje kafe.

Sobe su prostrane, vecina okrenuta ka ulici, samo nekoliko soba gleda u dvorište. Nov nameštaj, udobni kreveti, odlični prekrivači, jastuci izuzetno tanki.

Kuhinja je dobro opremljena, pošto su sve sobe 1/3 sav pribor je za 3 osobe, kao i tanjiri.

Frižider srednje veličine sa klasičnim frizom.

TV dobar,ravan ekran sa RTS 1. Klima se ne naplaćuje.

Kupatilo novo, sa većom stojećki kadicom,ali bez zavese.

WF je bio dobar, bez prekida, ali moja soba je bila iznad recepcije.Ostali su imali prekide.

Terasa srednje veličine, sto i tri stolice. Veliki nedostatak je što terase nemaju tende, a sunce prži od izlaska do zalaska.Imala sam suncobran,ali to je slaba zaštita. Terase nemaju pregrade.

Posteljinu menjate sami, kao i održavanje sobe.

Vodič Jelena je izuzetno ljubazna i uslužna u svakom trenutku. Sve pohvale za nju, retko je naći tako dobru osobu. Čak je celoj grupi skuvala kafu i odradila manju info turu po Leptokarji. Svakog dana nas je obilazila.

U vili se voda pije,kao i u celoj Leptokarij i   prijatnog je ukusa i prohladna.

Za šoping naravno "Lidl", pekara...poslastičarnica "Katsaros".

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se slučajno razbolite ne idite kod dr.Elini Fotijadi koja ima ordinaciju u vili "Magda".

Izuzetno neprofesionalna, drska, nije raspoložena za pregled, viče,histerije. Služi za izbegavanje u širokom krugu. Do njene ordinacije je lekar, muškarac, koga svi putnici preporučuju. Nisam ga videla,na moju žalost, ali ga svi hvale.Oni rade po smenama. Bolje sačekati da bi bili pregledani.

Ovo je dodatak uz predhodno opis.

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

PoOvo je podzemni prolaz ka starom delu grada.....!

 

 

media-share-0-02-0a-b3eda9162e3dc83edf7938969ed330054fdf5567bf51baeeaee2db94e04000e7-Picture.jpg

Izmenjeno (klea2)
Brisanje slka
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

media-share-0-02-0a-b3eda9162e3dc83edf7938969ed330054fdf5567bf51baeeaee2db94e04000e7-Picture.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav forumasi!Da li je neko ovog leta boravio u Akti Leptokarias,konkretno studio br.5?Nismo puno u sobi ali cisto da cujem iskustvo nekog ko je bio.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Hvala Aca14.Poziciju vile znam,nego me zanimalo misljenje nekog ko je bio,da li ima osnovno sto je potrebno za boravak,ima li prostor za prtljag za poslednji dan itd.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam ti kačio (samo) poziciju, nego i recenzije i slike posetilaca (ima sve to na gornjem linku :). Prilično sam siguran da ima toalet i prostor za prtljag za poslednji dan (a ako nema sve će vam objasniti predstavnik tamo). 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Aca14.Nadam se da ce biti ok.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro veče, interesuje me nešto više o vili Aleksandrio plus i agenciji 4 s travel? Prvi put idem sa decom (7 i 9 god) u Grčku 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koji deo gradske plaže je najbolji za malu decu i kakvi su uslovi u vidu iznajmljivanja ležaljki? Da li je dovoljna jedna tura pića za celodnevni boravak i koje su cene na plaži? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cela gradska plaža je peščana sa šljunkom na ulazu u more. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Cela gradska plaža je peščana sa šljunkom na ulazu u more. 

Ležaljke, cena pića na plaži? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka