irinas

LEPTOKARIA

5084 poruke u ovoj temi

 

bus ili voz?

Voz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo se juce vratili iz leptokarie. Ako nekog nesto zanima, neka pita. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je more cisto, ima li meduza. Taj prilaz u more , koliki je problem to kamenje na ulazu u more

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je more cisto, ima li meduza. Taj prilaz u more , koliki je problem to kamenje na ulazu u more

Na gradskim plazama kamenja nema. Desno od te plaze, tamo gde ima hladovine kamenja ima. Problem rese patike za plivanje koje mozete kupiti u marketu DoFunDo i kostaju 3.99e. Kamenje je samo na ulazu u vodu, posle je sve pesak. Meduzu nijednu nisam video, niti cuo od bilo koga da je video(isao sam i do bova koje su bas daleko) . More je savršeno cisto bez trave. 

Nema razloga plasiti ljude stenama u vodi, moj sin od 7 godina je patike za plivanje obuo jednom, posle mu nisu trebale a kupali smo se bas gde ima kamenja. Ovaj put smo obišli sva mesta u okolini (paralia, neipori, skotina i sve izmedju) i jedino bih se u leptokariu vratio.

Izmenjeno (perovic22)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Nema razloga plasiti ljude stenama u vodi, moj sin od 7 godina je patike za plivanje obuo jednom, posle mu nisu trebale a kupali smo se bas gde ima kamenja. Ovaj put smo obišli sva mesta u okolini (paralia, neipori, skotina i sve izmedju) i jedino bih se u leptokariu vratio.

I ja sam ih jednom obuo i više nikada. Uvek sam se kupao na gradskoj plaži kada je bilo kamenja, a sada će biti lakše jer nema kamenja :) 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je more cisto, ima li meduza. Taj prilaz u more , koliki je problem to kamenje na ulazu u more

 

Meduze se obično pojave nakon velikih valova, lako ćeš ih uočiti jer su stvarno velike. Nisam čuo da su ikoga opekle, obično se vrate na pučinu čim se more smiri.

images.jpeg

post-7086-1230666363.jpg

Znači samo opušteno :suncase: ipak je to more, mora da ima i meduze i kamenje, nije bazen.

Izmenjeno (Che Guevara)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Che Guevara

Meduze je zabranjeno vaditi! Nadam se da ste je vratili u more...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Che Guevara

Meduze je zabranjeno vaditi! Nadam se da ste je vratili u more...

Znam da je zabranjeno, ali klincima iz Srbije i Makedonije (naročito njihovim roditeljima od kojih su to i pokupili) ne možeš to objasniti :zid:Tako da se ovakve scene mogu vidjeti duž cijele plaže, naročito nakon velikih valova, jer kao što već rekoh, samo tada se nošene jakim strujama s pučine pojavljuju meduze. One odlaze čim se more smiri, nisam čuo da su ikoga opekle :pardon:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Afroditi i kakvi su utisci?Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima! Da li je neko bio ove godine u vili Ahilion u Leptokariji? Jako me zanima kakav je smeštaj,mama mi ide u septembru tamo,povela bi i ćerkicu od 2 godine. Da li je čisto,ispravno sve?

Izmenjeno (Suzana B)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

IMG_20170705_073946.thumb.jpg.8549699110

 

Zdravo svima! Da li je neko bio ove godine u vili Ahilion u Leptokariji? Jako me zanima kakav je smeštaj,mama mi ide u septembru tamo,povela bi i ćerkicu od 2 godine. Da li je čisto,ispravno sve?

Ahilion se nalazi na dobroj lokaciji, u ulici starih Platana koji prave odličnu hladovinu. Vila je velika i ima lepo i uređeno dvorište. Brzo se stiže do plaže i usput je solidna pekara. Put do plaže je u Debeloj hladovini. Sama  vila je u solidnom stanju. Studiji su prilično mali. Trokrevetni i dvokrevetni su iste veličine tako da ako je dvoje smešteno zadovoljava ali za troje  i ne baš. U tom slučaju nemate mesta za sto pa morate da jedete na terasi. Čisto je, hodnici se peru svako jutro kao i dvorište. Nameštaj je stariji ali nije loš. Ahilion je pravi odnos cena - kvalitet. Kućepazitelji govore samo grčki... Ulica sa marketima i pijaca ( utorkom ) nije daleko ali bi valjalo da mama ima kolica za devojčicu (ako hoće da se vozi).  Ako vas još nešto zanima pitajte me slobodno.:rolleyes: Pokušala sam da " okačim " neke slike ali nešto ne prihvata :neznam: .

 

Izmenjeno (tinka)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li je neko bio u vili Afroditi i kakvi su utisci?Hvala

Mi smo bili prosle godine, ako znaci nesto nije problem da odgovorim ako vas nesto zanima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Meduze se obično pojave nakon velikih valova, lako ćeš ih uočiti jer su stvarno velike. Nisam čuo da su ikoga opekle, obično se vrate na pučinu čim se more smiri.

images.jpeg

post-7086-1230666363.jpg

Znači samo opušteno :suncase: ipak je to more, mora da ima i meduze i kamenje, nije bazen.

Pa sad , ja znam za opekotine koje sam ja imao u Leptokariji, ali od onih sitnih meduza, Zatim moje supruge i cerke ali ne u Lepokariji, vec u Paraliji i Nea Flogiti .. i ne samo nas, iz moje porodice, vec i u Leptokariji, komsija nas, kao i je za jedno dete..Eto toliko, cisto da se zna..Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi smo bili prosle godine, ako znaci nesto nije problem da odgovorim ako vas nesto zanima

Pozdrav, mene zanima Afroditi, pogotovi Afroditi 2, kao renovirani deo. Isao sam u Grcku vise puta, svasta dozivljavao, ne shvatam nista tragicno, ali cisto da znamo sta da ocekujemo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li na benzinskim pumpama u Leptokariji ima TNG/plina i koja je cena?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka