irinas

LEPTOKARIA

5084 poruke u ovoj temi

Ima li neko da je bio u Vili Ekati u Leptokariji,moze li napisati iskustva,uplatioa sam 13.06-23.06 gledajuci dugorocnu prognozu nije vreme bas obecavajuce...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vreme može i te kako da se promeni. Daleko je jun...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio 2 puta u tom periodu bas u vili Ekati....oba puta vreme je bilo odlicno jednom cak sebe pretoplo drugi put temp idealna do 30 stepeni...naidje oblak padne kisa ali nije bilo dana bez kupanja

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 
 

Vreme može i te kako da se promeni. Daleko je jun...

 

 

Bio 2 puta u tom periodu bas u vili Ekati....oba puta vreme je bilo odlicno jednom cak sebe pretoplo drugi put temp idealna do 30 stepeni...naidje oblak padne kisa ali nije bilo dana bez kupanja

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

Da li mi mozete ukratko napisati utiske iz Vile Ekati,o cistoci i da li ima dovoljno posudja ,,,

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ima li neko da je bio u Vili Ekati u Leptokariji,moze li napisati iskustva,uplatioa sam 13.06-23.06 gledajuci dugorocnu prognozu nije vreme bas obecavajuce...

Ja sam bila mada sredinom avgusta. Vila je dosta lepa, mada stepenice su malo cudne, treba se popeti sa koferom do gore, e sad zavisi kakvu sobu dobijes, neke gledaju na more(moja je gledala) a neke ni u sta, tacnije u drugu vilu

Sto se cistoce tice, sve je uredno i cisto, topla voda i sve ostalo

Jedina moja zamerka na vilu je sto je ispred nje klub koji se celu noc cuje, srpska muzika mada ukoliko ces izlaziti onda ti je super s obzirom da ti je vila odmah iza njega :D 

Plaza ti je jako blizu, predjes ulicu i tu si.

Uglavnom zadovoljna sam apartmanom:)

A sto se Leptokarije tice, lepa je, samo sto ukoliko duva vetar donosi puno onih travuljina i tesko se izlazi iz vode ukoliko su veliki talasi s obzirom da je tesko i uci zbog kamenja, ali nije toliko strasno

Moja preporuka i za vilu i za samu Leptokariju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Da li mi mozete ukratko napisati utiske iz Vile Ekati,o cistoci i da li ima dovoljno posudja ,,,

 

Kao sto rekoh cisto je sve i uredno, posudja ima dovoljno, ne mogu tacno da se setim sta ima ali mislim da ce ti biti sasvim dovoljno:)

Jedino eto taj klub ispred koji brunda celu noc, sve ostalo superrr

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru,video sam da je ta diskoteteka blizu,no ako je sve drogo kako ste napisali mislim da muzika nece smetati jer sam navikao da spavam pored TV,ne verujem da rade do kasno u noc sa ozirom da ce biti tek pocetak sezone u junu....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ima li neko da je bio u Vili Ekati u Leptokariji,moze li napisati iskustva,uplatioa sam 13.06-23.06 gledajuci dugorocnu prognozu nije vreme bas obecavajuce...

I mi smo u Leptokariji od 10-22 juna. Nadamo da ce se vreme prolepsati. Mi smo se prosle godine kupali tu gde je Ekati vila.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo od 13-23 juna nadamo se lepom vremenu,sve ostalo dodje na svoje mesto...Kakva je plaza za decu,ne ocekujem bas sitan pesak ali da se moze uci komotno u vodu...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi smo od 13-23 juna nadamo se lepom vremenu,sve ostalo dodje na svoje mesto...Kakva je plaza za decu,ne ocekujem bas sitan pesak ali da se moze uci komotno u vodu...

Plaza je peskovita, a ulazak u vodu je sa velikim kamenjem, Mom detetu od 4, 5 godine prosle godine uopste nije smetao taj kamen ulazio je bos u vodu (nije hteo sa sandalicama), meni i muzu jeste, ali smo to resili onim gumenim patikama za vodu. Bili smo u istom terminu kao sto cemo i sada, vreme nam je bilo odlicno. Maj prosle godine je bio bas topao, sto nije sada slucaj. Nadam se da ce biti lepo. 

 

Izmenjeno (pavlicak)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni nikad nije smetalo kamenje. Samo treba polako hodati da se ne okliznete.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je predimenzionirana prica o kamenju,sta bi komantarisali ljudi da nema kamena.Za Paraliju kazu pesak pa se muti vodu,za neka mesta kratka plaza,mala,negde kazu mnogo plitko...Licno ne volim mesta gde je veoma plitko i dug je ulaz u vodu da bi covek mogao da zapliva,Decu naravno treba cuvati svuda i na svakom mestu ukoliko nisu plivaci...Samo da posluzi vrijeme i bice ok...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima,ove godine smo se odlucili za Leptokariju,pa samim tim i uplatili letovanje. Idemo preko Halo Tours-a,od 9.avgusta. Obzirom da smo se odlucili za budget aranzman,pa samim tim i ne znamo u kojoj vili cemo biti smesteni. U ponudi imaju dve vile, Elena i Keti. Ima li neko utiske iz ove dve vile? Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo svima,ove godine smo se odlucili za Leptokariju,pa samim tim i uplatili letovanje. Idemo preko Halo Tours-a,od 9.avgusta. Obzirom da smo se odlucili za budget aranzman,pa samim tim i ne znamo u kojoj vili cemo biti smesteni. U ponudi imaju dve vile, Elena i Keti. Ima li neko utiske iz ove dve vile? Hvala unapred.

 

Ja sam bio prosle godine u Eleni, i vila je sasvim pristojna. Kupatilo nije nista manje a ni vece nego li sto sam vidjao po drugim mestima i vilama. Standarna oprema u studijima, normalna terasa itd. Basta je sasvim OK, jedina zamerka moze ici na pomalo zastarelu opremu u studijima, ali je sve bilo ispravno i radilo OK. Soba je bila okrenuta ka moru, ali vidik kvare druge vile :) Ako ima jos pitanja, tu sam :)

Ova je napisano jos 2007 pogledaj po forumu ,za koju god vilu da pitas niko se nece sloziti u misljenjenjima ,jednima je ok,drugima uvek nesto smeta itd...Meni je bitno da je cisto,sve ostalo se moze izdrzati jer koliko para toliko muzike...Na slikama unutrasnjost svake vile izgleda slicno,,,Imate na forumu utiske iz obe vile,mozete pogledati pa odlucili mislim da nema mnogo velikih razlika u vilama,osim u onim novijeg datuma,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ova je napisano jos 2007 pogledaj po forumu ,za koju god vilu da pitas niko se nece sloziti u misljenjenjima ,jednima je ok,drugima uvek nesto smeta itd...Meni je bitno da je cisto,sve ostalo se moze izdrzati jer koliko para toliko muzike...Na slikama unutrasnjost svake vile izgleda slicno,,,Imate na forumu utiske iz obe vile,mozete pogledati pa odlucili mislim da nema mnogo velikih razlika u vilama,osim u onim novijeg datuma,

Isti sam slucaj,bitno mi je da je cisto i da imam gde da spavam,nisam uopste zahtevan,tako da mi je svejedno u kojoj god da sam,posto vila bira agenciju(to je akcija neka)3 osobe prevoz i smestaj za 267e sto ti dodje 89e po osobi,polazak iz Bg 8.8. Nikad nismo uzimali lux vile,niti imamo bas novaca za to. Inace hvala puno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka