irinas

LEPTOKARIA

5084 poruke u ovoj temi

Eleni je u ponudi Elnostours-a. Spolja na fotografijama izgleda super, ali sam nacula da je kupatilo lose i strasno malo da ne mozes da se okrenes.Zato sam pitala da li neko zna nesto vise o samoj vili i da li je neko boravio u njoj, i kakvi su utisci.

Pozdrav!

Da li je moguce da niko nije bio u vili Eleni u Leptokariji?,

ili su na ovom forumu samo ljudi forumasi koji se medjusobno znaju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verovatno nikog nema na forumu ko ide u vili Eleni, pa zato ne dobijas odgovore. Pozdrav

Izmenjeno (Peca72)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio prosle godine u Eleni, i vila je sasvim pristojna. Kupatilo nije nista manje a ni vece nego li sto sam vidjao po drugim mestima i vilama. Standarna oprema u studijima, normalna terasa itd. Basta je sasvim OK, jedina zamerka moze ici na pomalo zastarelu opremu u studijima, ali je sve bilo ispravno i radilo OK. Soba je bila okrenuta ka moru, ali vidik kvare druge vile :) Ako ima jos pitanja, tu sam :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio prosle godine u Eleni, i vila je sasvim pristojna. Kupatilo nije nista manje a ni vece nego li sto sam vidjao po drugim mestima i vilama. Standarna oprema u studijima, normalna terasa itd. Basta je sasvim OK, jedina zamerka moze ici na pomalo zastarelu opremu u studijima, ali je sve bilo ispravno i radilo OK. Soba je bila okrenuta ka moru, ali vidik kvare druge vile :) Ako ima jos pitanja, tu sam :)

Relja hvala ti puno tvoje informacije su ok, a ti si jedno :srce:

Puno pozdrava od mog sina Djordja zbog kojeg sam naj vise i postavila pitanje!

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Relja da li si video Vilu Nikos i kako ti izgleda? Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde je vila Vila Nikos? Po imenu se ne secam koja je. Isao sam preko Elnosa i obisao sam vile u njihovoj ponudi, a ostale ne znam po nazivu.

Ako idete kolima preporucujem plaze u Nei Pori-u, dok su me "razovcarale" plaze Skotina i Pantalejmon zbog kamenja u vodi, posto ja volim pescane plaaze :)

Napomena za vilu Eleni a i za sve vile u tom kraju; trazite da vam sobe budu ka moru a ne prema Olimpu, jer u tom slucaju gledate i na prugu, a nije bas prijatno kada u toku noci cujete voz :) Jesu da su mnogi tisi od nasih ali i MNOGOOOOO brzi, pa neki put moze da zasmeta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde je vila Vila Nikos? Po imenu se ne secam koja je. Isao sam preko Elnosa i obisao sam vile u njihovoj ponudi, a ostale ne znam po nazivu.

Ako idete kolima preporucujem plaze u Nei Pori-u, dok su me "razovcarale" plaze Skotina i Pantalejmon zbog kamenja u vodi, posto ja volim pescane plaaze :)

Napomena za vilu Eleni a i za sve vile u tom kraju; trazite da vam sobe budu ka moru a ne prema Olimpu, jer u tom slucaju gledate i na prugu, a nije bas prijatno kada u toku noci cujete voz :) Jesu da su mnogi tisi od nasih ali i MNOGOOOOO brzi, pa neki put moze da zasmeta.

E Relja bas si genije na sve mislis jos jednom ti se zahvaljujem i zelim ti dobar provod :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna sta sve interesantno moze da se vidi ako je baza Leptokaria(na pr.Meteori,Litohoro itd)i koje su kilometraze do tih mesta.Neke dobre plaze?Smestaj sa bazenom?Gledao sam hot.Alexandar Great ali mi deluje da je u nekoj nedodjiji a i pise da je 1,5km,daleko od Leptokarie.Jel' bio neko u njemu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I JA IDEM U LEPTOKARIJU OVOG JUNA DODUSE PRVI PUT MADA SAM BIO U PARALIJI PRE PAR GODINA.TADA SAM BIO NA METEORIMA I SUPER JE BILO ZNAM DA NIJE DALEKO I WATERLAND-U KOD SOLUNA TO TI JE OKO 100 KM. OVE GODINE IDEM KOLIMA PA CU DA OBIDJEM MALO

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u Leptokariji postoji market LIDL i kako stoje sa cenama. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko u vili ADG de lux i kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima LIDL -a u Leptokariji i naravno jeftinije je kupovati u njemu nego u supermaketima u samom mestu (najzalosnije je sto je vecina proizvoda u LIDL-u jeftinije nego u Srbiji). Inace LIDL je veoma blizu ADG-a, sto znaci da je ADG "malo" dalje od plaze. Inace spolja (ADG) deluje OK i koliko sam cuo unutra je sve novo i dobro je sredjeno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno. Nije nam problem daljina, idemo sa dva auta. Htela sam samo da proverim da nije okruzena nekim krsem ili da bas nije blizu pruge.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel moze neko da mi nesto kaze o Leptokariji idem prvi put kakva je plaza na kom delu je peskovita...idem u vilu miloneros preko perle da li je neko isao ili ide ove godine Ja palim 22 juna kolima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima

Kao i svake godine u ovo vreme pocinjemo da pratimo turusticku ponudu sa zeljom da sto lepse i udobnije provedemo letnji odmor. Meni licno LAGANO pocinje da se prevrce zeludac, kad pomislim na proslogodisnji odmog u Grckoj. Razlog, katastrofalno los smestaj.

Videci trenutnu ponudu primecujem da se ista vila iznajmljuje sada u dve turisticke agencije, uz poskupljenje od 50% u jednoj i 80% u drugoj agenciji. Ja licno sam imao priliku da idem preko Fantom travela u narodu poznatiji kao Falkon travel i iskreno vam ih ne preporucujem.

Ovaj topik je propracen "DIVNIM" fotografijama vile koje se za nijansu razlikuju od fotki postavljenih na sajtu agencije. Zeleo bih svim posetiocima ovog foruma skrenuti paznju na sigurno upropasteni odmor koji vas ocekuje ako se kojom greskom odlucite letovati u nadaleko cuvenoj vili ORFEAS.

Mi smo imali cetiri iznajmljlena apartmana od kojih su svi bili u stanju raspadanja a i ostale komsije sa naseg sprata nisu bile bolje srece jer je cela vila prosto receno za izbegavanje. Nikad ocisceno od kad je napravljeno. Ako neko ipak nesrecom bude imao prilike da upozna gazdu vile, bivseg cobanina najverovatnije nasilno prebacenog u turizam i citavu njegovu familiju, primeticete da vam Maratonci vise uopste nisu smesni. Nazalost primorani ste na svakodnevni kontakt sa njima jer u apartmanima nista ne radi. Ulazna vrata se tesko zatvaraju i kad uspete da ih zatvorite sigurno necete moci da ih zakljucate. Kazancici, bojleri, frizideri i sav namestaj je sigurno pokupljen sa odpada.

Moram vam reci da sam to sve uz veliku dozu humora i dobre volje PODNEO ali najtezi je bio odgovor gazdinog sina " to su samo apartmani za Srbe " propracen blago telecim pogledom i evidentno rerazumejuci sta mi u stvari hocemo.

Na agenciju ne racunajte jer nema nigde zive duse u mestu.

Dosta price evo male foto reportaze pa ko voli nek izvoli.

Za pocetak fantasticno opremljena kuhinja i zivo vam preporucujem sredstvo za ciscenje koje ce vam gazda staviti na raspolaganje ako mu se pozalite na higijenu jer u protivom rizikujete ozbiljne stomacne probleme i neizbeznu dijareju koja je izuzetno neugodna prilikom odlaska na plazu.

Jos jedno vrlo vazno upozorenje. Drzite zatvorena usta dok spavate ili bar stisnute zube jer rizik za gusenje komadicima jastuka je ogroman od mene toliko.

Lep boravak

post-870-1206662450_thumb.jpg

post-870-1206662461_thumb.jpg

post-870-1206662477_thumb.jpg

post-870-1206662486_thumb.jpg

post-870-1206662493_thumb.jpg

post-870-1206662498_thumb.jpg

post-870-1206662505_thumb.jpg

post-870-1206662514_thumb.jpg

post-870-1206662520_thumb.jpg

post-870-1206662525_thumb.jpg

post-870-1206662532_thumb.jpg

post-870-1206662538_thumb.jpg

post-870-1206662585_thumb.jpg

post-870-1206662617_thumb.jpg

post-870-1206741806_thumb.jpg

Izmenjeno (Saki1000)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka