irinas

LEPTOKARIA

5084 poruke u ovoj temi

Da li je neko bio u Leptokariji u apartmanu Afroditi,i kakav je opsti utisak o ovom mestu

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam isla u te apartmane ali u Leptokariji sam bila vise puta. Ranije kolima, privatan smestaj koji smo trazili dole (ne preko agencija) i opet od pre 2 godine, ali preko agencija (i sada sam uplatila, ali cu videti sta ce biti sa vizom).

Mesto je super, malo, sve na dohvat ruke. Ranije je bilo dosta Srba tu pa svi razumeju srpski, ljubazni su,... Klima je super zbog Olimpa. Od izleta bih preporucila Meteore i Olimp. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja sestra je bila prosle u tim apartmanima afrodita i kaze da je sve bilo odlicno.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Elem, idemo u Leptokariju krajem avgusta. Ja nikada nisam bila tamo a poslednji put sam u Grčkoj (na moru) bila pre 24 godine :blink:

Elem, interesuje me kakvo je mesto i kakve su cene jer sam pre 15-20 dana bila u Atini i prilično se uplašila (od cena) :o .

Čula sam da je more izuzetno čisto u Leptokariji (nadam se da nisam samo čula) i da nije mnogo skupo.

Idemo kolima pa možemo i da šetamo- dakle, izvol'te.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Leptokarija ima jako cisto more. Tamo sam letovala vise puta. Pre 2 godine u septembru, i ni tada nismo imali problema sa meduzama. Cene su bile iste i u septembru, i u julu prosle godine. Ne znam kako je ove godine. Giros je od 1.5-2, u porciji sa prilozima 5, porcija lignji 5, mesano meso 5.5 (ove godine na Tasosu 10e), sokovi 1-1.5,... Prelep mali gradic. Ove godine nijedna agencija koja ima mogucnost uplate osiguranja u slucaju odustajanja nije radila Leptokariju, tako da sam morala da promenim destinaciju. Blago tebi! Uzivajte i stavi neke slicice kada se vratis! Ako imas jos neko pitanje, javi se.

Izmenjeno (Sladja)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio u leptokariji u julu prosle godine,bilo je super,fin gradic,cene korektne,sljunkovita plaza koja se prostire duz celog mesta,po meni jedina mana su dzukele lutalice po plazi,gradic ima zeleznicku stanicu tako da se vozom moze stici do soluna za 40 minuta.Rucak u restoranima na plazi sam placao 25 evra za 2 osobe,imam gomilu slika pa ako te nesto zanima posalji mail.Od turista najvise ima srba i poljaka.

Odabir mesta-pun pogodak

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo kolima pa možemo i da šetamo- dakle, izvol'te.

Što dalje, dokle možete kolima da se dobacite po vrućini.

U bližoj okolini bih ja ponovo obavezno posetio Litohoron. Malo mesto na padinama Olimpa iznad Leptokarije. Vidi se noću kako svetli.

Malo dalje na jug, možda 20ak km - Tempi, izletište, sa manastirom Svete Petke duboko u steni.

A ni Meteori nisu predaleko, za ono što se vidi i doživi tamo. U povratku Kalambaka malo u prolazu i Larisa koliko se ima vremena.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko letovao u Leptokariji u vilama Nikos ili Navarino i kakav je smestaj i dal nosite lepa iskustva? Zanima me jos kakva je plaza u Leptokariji posto tamo idemo prvi put? Da l je neko letovao s agencijom NSTRAVEL i kakva ima iskustva s njima? Hvala puno. Pozdrav

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Leptokarija ima divnu delom pescanu,a delom sitan sljunak plazu.Vila Nikos je u mirnom delu Leptokarije.Agencija je odlicna.Kjara iz NS je bila osoba za kontakt u Leptokariji.Sve pohvale za nju,jer sve sto je rekla tako je i bilo.Letovali smo sa bebom od 7 meseci u septembru 2007 u vili Dimitrija preko njih i bili smo prezadovoljni. Vila je na 50 m od plaze,otprilike treci red kuca iza Nefelija koji je extra hotel u centralnom delu plaze.Imaju fenomenalan restoran ,pogled na more,klopa super,cene pristojne.Mislim da je Dimitrija bolja od Nikosa, a za ovu drugu nismo culi.Jedino smo sigurni da vila Eleni nije dobra,spolja gladac,a iznutra jadac.

POZDRAV

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo hteli da idemo u Dimiriji al je sve rasprodato od 21 juna pa cemo ici u Nikosu. Puno hvala za informaciju. Dal ste isli busom ili autom posto bismo mi isli autom? Da li postoji u Leptokariji Dom Zdravlja posto idemo s bebom za ''Ne daj Boze''. Hvala puno jos jednom i veliki popzdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba mi pomoc!

Cula sam razlicita misljenja o vili Eleni, Molim vas da mi neko nesto kaze o njoj jer putujem sa detetom.

U Leptokariji sam bila davne 1989 sa tada deckom, a sa sadasnjim muzicem.

Onda nam je sve bilo super pogotovo sto smo putovali motorom, a sada smo u frci jer menjam i agenciju i mesto.

Bila bih vam zahvalna na pomoci!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja za vilu Eleni nisam cuo nje nema u ponudi NSTRAVELA. Probaj preko NSTRAVELA nadji smestaj u Leptokariji. Mi smo odabrali vilu Nikos na slikama izgleda prelepo al videcemo. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja za vilu Eleni nisam cuo nje nema u ponudi NSTRAVELA. Probaj preko NSTRAVELA nadji smestaj u Leptokariji. Mi smo odabrali vilu Nikos na slikama izgleda prelepo al videcemo. Pozdrav

Eleni je u ponudi Elnostours-a. Spolja na fotografijama izgleda super, ali sam nacula da je kupatilo lose i strasno malo da ne mozes da se okrenes.Zato sam pitala da li neko zna nesto vise o samoj vili i da li je neko boravio u njoj, i kakvi su utisci.

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super ce vam biti i u Nikosu. Vila je na 10 m od mora.Pogled divan,uvece je mirno,a i sve vam je relativno blizu.Leptokarija je grad za razliku od drugih letovalista u centralnoj Grckoj.Ima apsolutno sve, ukljucujuci i srednju skolu, zeleznicku stanicu i sl.Poneses najneophodnije lekove za dete: Efferalgan sirup sa temperaturu i bolove, Otol H za ne daj boze upalu uha, krecno mleko ,Presing sirup i Phenergan krem protiv alergija, Orosal, Lyobif ili Linex protiv proliva, caj od belog sleza protiv suvog kaslja, Marisol kapi za nos,neki antibiotski sirup koji je dete vec pilo recimo Paltrex(ima siroki spektar-upala uha, grla, urinarne infekcije) ali naravno ne rastvoren.Rastvoris ga po potrebi sa flasiranom prokuvanom i prohladjenom vodom -sve pise na pakovanju i naravno sesir i kremu sa visokim zastitnim faktorom(preporuka CHICCO spf 40).Posavetuj se sa pedijatrom pre polaska i bice ti sasvim dovoljno.Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Snef hvala puno na informacijama o vili Nikos, Leptokariji i najneophodnijim lekovima za decu za vrele letnje dane. Hvala. Pozdrav !!!!!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka