Madjaste

Kupovina u Skoplju

46 poruka u ovoj temi

Uskoro cu do Skoplja, a posto se tamo otvorila Jumbo prodavnica za klince, koja takodje postoji u Solunu, zanima me da li je neko tamo skoro svracao i kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa kasnenjem, ali mozda ce posluziti nekom.

Jumbo u Skoplju je isti kao i sve ostale `ekspoziture` tog lanca u Grckoj i Bugarskoj. Dobro je uklopljen, u VERO Mall-u, sa suprotne strane Narodne banke Makedonije, blizu Zeleznicke stanice.

Izmenjeno (zaratustra)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema potpuno svih proizvoda kako Jambo u Solunu i Sofiji (jer je mali od ovih bio sam i u oba dva) ali oni najbitniji proizvodi ima ih mozes kupiti skoro sve. Cene su gore dole iste tako da slobodno u shoping :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zna li neko neki hotel blizu aerodroma u Skoplju?a da nije papreno skup???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa kasnenjem, ali mozda ce posluziti nekom.

Jumbo u Skoplju je isti kao i sve ostale `ekspoziture` tog lanca u Grckoj i Bugarskoj. Dobro je uklopljen, u VERO Mall-u, sa suprotne strane Narodne banke Makedonije, blizu Zeleznicke stanice.

paaaa sadas ste me zbunili, nije Vero bas, bas blizu Zeleznicke stanice, ono kao preko puta.... ima par stanica. Zivela sam u starom Aerodromu ( valjda bese Biser ili tako nesto) i to je dve stanice posle Narodne Banke a stanica pre Vero...

Boki, ajd me ispravi ako gresim...totalno sam zbunjena sada :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zemjak zaboravila si Skopje :) Zaleznicka stanica i Autobska su na istom mesto i nalaze se na 5-6 min. setnja do Vero Centar i Narodne banke :) To sto kazes Biser Trzni centar to ti je u Novi aerodrom i je jedno 3 km od tamo :) Zeleznicka i autobuska je sama linija izmedju Centra grada i stari aerodrom, a sam Vero centar pripadna u Centru grada tu je Olimpiski Bazen i Narodna Banka ;)

Seuste li si zbuneta :D ?

P.S. Ti verovatno mislis na Vero Market ogromni koji se nalazi u blizini Biser, ali ovo je Vero Centar veliki zatvoreni trzni centar (otvoren je prosle godine) koji ima isto market Vero ali i butike,restorane i Jumbo :)

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zna li neko neki hotel blizu aerodroma u Skoplju?a da nije papreno skup???

Belvi- Best Western na autoputa je, ima hotel,kamp za tranzit i bungalove :)

http://www.tripadvis...vue-Skopje.html

P.S. samo cekaj pitas aerodrom-airport ili aerodrom naselje u Skopje :D da nisam dobro razumeo :)

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zemjak ne sum jas tolku mlada :) Toa beše pred 12 godini :)

Da mislim na taj Vero Market, pošto sam ja stanovala u zgradama preko puta Bisera, i tada autobuska nije bila kod železničke :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eto sad znas, da ne budes zbunjena :DJeste autobuska bila je ispod Kale ona stara bezveze, sad lici na autobuska stanica :D

P.S. Trebas pocesto da ides kod nas, slobodno prosetacu te po gradu :)

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja pamtim autobusku stanicu pod Kale, beoshe to lepa vremena. Skoplje obilazim jednom do dva puta godishnje, imam lepe uspomene, samo me jedno boli a to je Bitpazar, kako sa voleo taj deo a sad je propao ( bar kad sam ga zadnj put obishao). Kad sam hteo da ga obidjem prijatelji iz Skoplja na lom su me npravili, mi tamo ne idemo godinama, sta ces tamo , sve su shiptari , ne vodi decu tamo,ako ti trebaju problemi idi sam itd...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije tacno, tacno je samo da je puno siptara ali ja cesto idem tamo i u staru carsiju i nikad nisam imao problema, zbog rata puno Makedonaca ne zele da ide gde su vecina siptara sto spored mene je jedna velika greska...Tako su "uzeli" najlepsi dela Skopja i MKD, tako su napravili i u Kosovo, ali niko nam je kriv sto smo takvi, lako se predajemo :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bitpazar i ćevapi, čaj... šetnje po onim radnjicama :) Ima poseban šmek. Često smo išli tamo obzirom da mi je fakultet bio u bliznini. Kupovali smo razno razne gluposti na pijaci od garderobe do hrane. Meni se sada Skopje svodi na ispijanje kafe u Volkovo kod drugarice. Prosle godine sam se setila da bi mogli da idemo u onaj drugi Vero i do Mekdonaldsa, i ladno sam se izgubila sve mi je bilo novo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

eeee i to da vidis to nema ni u Beogradu :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

eeee i to da vidis to nema ni u Beogradu :D

Nema ni "Destan" u Beogradu :sad:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Kaj Zlate"...

ovde nema i "bukovska piper" koja je obavezna uz ćevape

Izmenjeno (leprsava)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka