wladinho

Shopping u Temisvaru

244 poruke u ovoj temi

Jel vredi kupovati u Iulius Mall-u, ako ne racunamo H&M i C&A kojih kod nas nema?

I koja je cena eurodizela tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@wladinho

Не вреди.Колико сам ја приметио,цене су исте као код нас,док су неке чак и скупље.Једино је козметика нешто јефтинија него код нас.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

OK, hvala na informacijama. Verovatno cu da prosetam jedan dan do tamo, ali cisto da znam sta me ceka. Da se ne nadam previse :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iulius Mall je stvarno ogroman, verujem da ces naci nesto interesantno. Iz nase grupe su zene "obrstile" obucu "Leonardo" i "Meli Melo" prodavnicu aksesoara. Moj utisak je bio da su cene vrlo slicne nasim. Inace, evro nisu primali nigde gde smo pitali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram da posetim Temisvar, pa me interesuje kakve su mogucnosti za shopping. Vidim da je neko na prethodnim temama pomenuo trzni centar Julijus, pogledala sam sajt i vidim da ima dosta zanimljivih ponudjaca. Kakve su cene, moze li se govoriti o nekim bas povoljnim cenama, isplati li se ici?

Da li postoji u Temisvaru Tesco, Metro, neki od lanaca supermarketa, tipa Lidl...

Svaka informacija ce biti dobro dosla i na svakoj sam vam unapred vrlo zahvalna!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima: Metro, Aushan, Real, Lidl, Carrefour.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima: Metro, Aushan, Real, Lidl, Carrefour.

Kakve su cene, da li je isti fazon kao sa npr. Segedinom i slicnim pogranicnim mestima, da se moze kupiti jeftinija hrana? Kakve su cene u prodavnicama u shopping centrima?

Ili ukratko - isplati li se ici?::)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam kakav je Carrefour ali je Aushan u Julius molu verovatno najveći market koji sam video, a dosta putujem-osmeh1.gif. Ako budeš išao u Julius mol, onda slobodno odvoj ceo dan za to jer je veoma velik. Nisam ništa kupio osim vina i komada marinirane-žive haringe (1.2 kg= oko 250 din).

Izmenjeno (DraganV)
ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Clara,

Daj malo detalja o toj obući i cenama !!! Gde ste menjali parice i tako to ??? :thankyou2::cvetak:

Jedan od najvećih tržnih centara u ovom delu Evrope.

Parice se kao i svuda menjaju u menjačnicama, ima ih u gradu sa kursom ok 4.25 RON za EUR. Ako negde i prihvate da platiš u EUR onda je kurs katastrofalan, npr 2-5 RON/EUR i sl.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U toj radnji sto sam pomenula, bila je i jesenja i letnja i zimska kolekcija. Cizmice recimo od 2600 dinara, pa navise.

U menjacnici u gradu kurs je bio neznatno povoljniji (4.29) nego tu u trznom centru (4.27).

Engleski su govorili u svakoj prodavnici gde smo im se obratili na engleskom, bar ono najosnovnije.

Radnja C&A je bila u procesu renoviranja kad smo mi bili. Premda je trzni centar ogroman, nije tesko snaci se ako pogledate mape kojih ima svuda.

Meni shopping nije bio cilj putovanja, vise sam htela da skoknem na izlet i malo vidim grad (bila jednom davno, samo u prolazu), ali vidim da su saputnici iz busa nosili brdo kesa i hvalili se kako su dobro prosli.

Biljana, srecan put!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Е да,на задњем спрату тржног центра се налази преко 20 ресторана(или фаст фуда,како већ) и цене јако приступачне.За 2-3 може свашта да се клопа,од кинеске,јапанске,мексичке,КФЦа,Мека,па чак има и СРПСКА кухиња.:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislis na onu gde je nacrtan OPANAK :zvizduk: :lol: :lol:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislis na onu gde je nacrtan OPANAK :zvizduk: :lol: :lol:

p1090121.jpg

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nego kakav je shopping?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Све зависи колико пара имаш.:D Цене су ти исте као у БГу,у радњама које постоје и у БГу је понуда иста,тако да је најбоље да се фокусираш на брендове,које не можеш код нас да нађеш.Бар сам ја тако радио.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka