snowwhite

Royal Palace - hotel Hurgada

112 poruka u ovoj temi

Mi smo prosle godine igrom slucaja nase letovanje proveli u Royal Palacy.Da cemo letovanje provesti u ovom hotelu saznali smo tek posto smo sleteli u Hurgadu.To je bio pravi sok za nas, kad su nam rekli da hotel koji smo uplatili -NE POSTOJI. Kakve su ovo agencije?Prosto navuces strah...

Ove godine smo takodje bili u Hurgadi, Hotel HOSTMARK...Mislim da je Hostmark mnogo, mnogo lepsi...iako sam ja bas volela Royal(a bili smo u staroj-glavnoj zgradi)

Javila sam se samo da buducim putnicima u Royalu kazem malu preporuku...Mi smo prosle godine u Royalu upoznali Ahmeda juvelira koji prodaje korale i ima radnjicu u Royalu...njegova radnja je lako uocljiva, jedini posteni prodavac u celoj Hurgadi..ima istaknute cene...tako su mu koralne ogrlice 5$(verovali ili ne!,srebrne rarukvice su oko 25-40evra(Kairsko srebro sa tirkizom,zadom ili oniksom) ...neverovatno je kotektan...Ima cak i novine Nasa Srbija gde je jedna nasa novinarka napisala mali tekst o njemu i njegova fotka...prosto je fenomenalan...cak sam mu kupila poklone iz Srbije -frulicu i malog Srbijanca...

Ove godine isli smo 3-4 puta da ga obidjemo( da ja shopingujem-nakit po extra cenama).Svaki put nam je kuvao caj...I rekao mi da mu napravim reklamu....Pa evo da ga poslusam.

Nakit je poseban, a Ahmed korektan.Ne propustite jedino mesto za normalan shoping u Hurgadi, suvenire smo kupovali u Hurgada star- malo dalju u Memsi gde su cene fiksne...

Lep provod...Uzivajte i pozdarvite Ahmeda...Tanja...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam se vratila iz ovog hotela pre nedelju dana i mogu da kazem sve najbolje o njemu!!!

Isla sam preko Wayout-a, odmah smo dobili sobu u novom delu koji je zaista prelep. Sobe su prostrane,uredne,ciste...

Hotel se nalazi na odlicnoj lokaciji u samom centru, tako da je sve na dohvat ruke!

Vrt hotela je divno uredjen,prepun zelenila i cveca... Plaza je fenomenalna, uvek cista. Bazene ciste po nekoliko puta na dan,o higijeni stvarno vode racuna. Animacioni tim je najbolji!

Svima od srca preporucujem ovaj hotel! I preporucila bih vam da na izlet u Safari idete preko Mimija, agencija se nalazi na recepciji. Decko je divan, nama je priredio nezaboravan put u Safari...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i mene bas kako sam obecala par sati po sletanju iz Hurgade.Sve u svemu ovo je sasvim ok hotel sa dobrom plazom,dobrim smestajem i sasvim ok klopom.Za sve koji idu do 11.09 mala napomena u toku je Ramazan pa imajte na umu da sve ide malo usporeno odnosno vise nego obicnobiggrin.jpg .Mislim da je hotel sasvim pristojan i da ce svi koji idu biti zadovoljni.Poslednjih dana ima dosta ljudi iz Srbije mada prednjace cesi,poljaci i rusi ali iskreno ponasali su se vrlo pristojno.Da se ne bi ponavljala ko je citao prethodne pozitivne komentare potpuno se slazem sa njima a ako neko ima pitanja tu sam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najjeftiniji??? Ja uopšte ne mislim da sam za 600 eura dobio to sto bi trebalo,a sa druge strane nešto se ne trude oko tebe,pogotovu ako nećeš ići sa njima na izlete!

Zato ljudi idite preko lokalnih agencija...samo malo uključite mozak i bice sve ok sa duplo manje love.

Hotel smo platili 40$ zato sto smo zakasnili pri napuštanju nekih 50 min. i to bi bilo ok da su oni nas ispostovali,ali nisu nisšta nisu ispostovali..sta god trazili na recepciji,oni će'' poslati''da otklone nedostatke...pff...no hotel Royal palace ću posebno da napljujem posebnoooo....ponesite svoje čaše za sok i oko pica manje više neće biti problema...a da..desice se da dobijete hot vodu ili sok,pa ko voli hot nek' izvoli!

Što se tiče hotela on ima 4 *,kao što smo mi dobili 1000 eura od Dinkića...,posluga je divna,ali pod uslovom da je to farma a ne hotel za ljude..letnji šankovi ne smrde,oni bazdeeee!

Možda bi ja bio subjektivan da na licu mesta nisam obisao punooo hotela,i vidis sjaj i bedu...da se razumemo..ja pričam o tome da za 600 eura imas pravo na čistu čašu...pitanje je i zasto sam se osuo i dobio alergiju..možda sto je sve čisto...

Zaobidjite ovaj hotel..i pomozite sebi

Pozdrav!

Moj nick je greskom napravljen kao Crystal Palace...Royal Palace

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako ne zelite da prodjete kao moj decko i ja u ovom odvratnom hotelu,vesto ga zaobidite u sirokom luku!!!!

Meni je 3 put da letujem u Hurgadi i nikad nisam bila u ovako losem hotelu pocevsi od posluge pa do svega ostalog...tretiraju te kao zivotinje na farmi,neljubazni su,prljavi,case se ne peru,samo promuljaju u mlakoj vodi,pice se sluzi samo iz aparata,sokovi na razmnozavanje,navodno pepsi i mirinda,cekas u redu oko 10 minuta da bi dobio sok ili pivo.ako imas srece dobices hladnu vodu,mada uglavnom sluze vrucu ili mlaku.uzas!!i svu tu "predivnu uslugu" smo platili citavih 620 eura.ljudi,toplo vam preporucujemo da ni u kom slucaju ne uplacujete odmor u ovom hotelu!!!

p.s mi smo bili u novom delu,ne mogu ni da zamislim na cega lice sobe u starom!!!

Izmenjeno (mia 757)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljubavi draga,da se nismo organizovali kako znamo..dzaba i novi deo hotela...da mi smo bili u novom delu,i za to mogu reci da je solidno,ali sve ostalo je uzas...i ne mora da znaci ako ste uplatili novi deo da ćete to i dobiti...pre vas će neko recepcionaru dati 20 eura i vi mozete lako zavrsiti u stari..a reci ce vam sorry pukla je cev u novom delu pa smo prinudjeni da vas smestimo u stari..drustvo će vam praviti rusi...druge goste nećete imati..ali ako pijete..staro,mlado,zene deca vruce pivo sa vodkom ili nekom njihovom bljuzgom moze vam biti i lepo...u drugom slucaju ...ne znam..

Ako ne zelite da prodjete kao moj decko i ja u ovom odvratnom hotelu,vesto ga zaobidite u sirokom luku!!!!

Meni je 3 put da letujem u Hurgadi i nikad nisam bila u ovako losem hotelu pocevsi od posluge pa do svega ostalog...tretiraju te kao zivotinje na farmi,neljubazni su,prljavi,case se ne peru,samo promuljaju u mlakoj vodi,pice se sluzi samo iz aparata,sokovi na razmnozavanje,navodno pepsi i mirinda,cekas u redu oko 10 minuta da bi dobio sok ili pivo.ako imas srece dobices hladnu vodu,mada uglavnom sluze vrucu ili mlaku.uzas!!i svu tu "predivnu uslugu" smo platili citavih 620 eura.ljudi,toplo vam preporucujemo da ni u kom slucaju ne upacujete odmor u ovom hotelu!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovo su neke od slika iz ovog hotela,najsvezije i bez montaze!!1post-19999-1282996522,78_thumb.jpgpost-19999-1282996637,78_thumb.jpg

prva slika je ulaz u restoran ,a druga slika je kafic sunutrasnjim pogledom na sank!!!

Izmenjeno (mia 757)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

post-19999-1282996805,57_thumb.jpgpost-19999-1282996984,46.jpgjos malo "neobradjenih slika"...da vidite gde idete....

legenda slike:prva slika vam je ulaz u sobu naslih prijatelja,a druga slika je fasada hotela....

Izmenjeno (mia 757)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hahahaha..samo cu se nasmejati na poslednjih par postova,i slika... stvarno ne znam kako mi koji smo bili to nismo videli... :angry2:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se sa tobom! Ja sam bila u julu i tako nesto nisam videla...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo jednog javljanja direkt iz hotela koji je fenomenalan i extra se provodimo vec 4 dana.

Plaza je fantasticna ukoliko izuzmemo povlacenje vode u toku dana, a plima je tek posle podne.

I ko kaze da se ovde nemoze najesti taj nezna sta hoce i neznam sta on to jede kuci vise nego ovde, ali dobro ukusi su razliciti. Sobe su nam uvek ciste i peskiri se menjaju svakog dana, cak nam od peskira prave i labudove koji nas cekaju po povratku u sobu. I hteo bih da kazem jos i ovo vodici Wayouta su fenomenalni, Zana koja je ovde u hotelu, Zorka koja nam je bila vodic u Kairu i sutra idemo za Luxor gde cemo upoznati Aleksandru pa cu vam preneti utiske. To je to za sada. Sta god vas zanima pitajte. JOS JEDNOM POZDRAV IZ EGIPTA

http://www.facebook....6&id=1447392077 OVO JE MOJ ALBUM SA FACEBOOK-a, slike hotela,plaze i mora pa se uverite sami

Ovo je link mog profila na facebook-u mozete videti dosta slika iz hotela, plaze i mora.

Mozete pogledati i ostale slike u drugim albumima, slike sa izleta SAFARI-SAHARA PARK GDE JE VODIC ALAKSANDRA, KOJA JE FENOMENALNA OSOBA I STVARNO UZIVA U TOME STO RADI I DOSTA DOBRO OBJASNJAVA STA GOD VAS ZANIMA

Imate slike sa izleta Giftun-RAJSKO OSTRVO gde je plaza fenomenalna, ali perfektna bez greske.

Imate slike iz KAIRA I LUXORA.

IMATE DOSTA SLIKA PA SE UVERITE SAMI VREDI LI ICI ILI NE

I NESLUSAJTE SVE KOMENTARE OVDE NA FORUMU SVAKO IMA SVOJU STRANU PRICE, STO JE I NORMALNO

AKO NEKOG JOS NESTO ZANIMA PITAJTE SLOBODNO NA FB.

A DA NEZABORAVIM DA POZDRAVIM I VODICA ZANUUUUUUUUU KOJA JE TAKODJE FENOMENALNA.

VIDEO SAM OVDE DOSTA KOMENTARA DA VODICI WAYOUTA NISU PROFESIONALNI KAKO SU HOTEL BILI SAMO PO DOLASKU TURISTA. ALI ONA JE SVAKOG DANA U HOTELU, NORMALNO JE DA NECE ONA VAS DA TRAZI PO PLAZI ILI NEZNAM NI JA GDE. PO DOLASKU LEPO DOBIJETE OBAVESTENJE O HURGADI I NA TOM ISTOM PAPIRU IMATE BROJEVE OD SVIH VODICA WAYOUTA, MOZETE IH POZVATI U SVAKOM TRENUTKU KAD GOD VAM NESTO TREBA, MOZETE CAK POSLATI I PORUKU I ZANA JE TU UVEK SPREMNA DA VAM ODGOVORI.

KAZEM VAM NEVERUJTE U SVE STO PROCITATE OVDE

I TAKO AJD DA NEDUZIM VISE.

U Z D R A V LJ E

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

planiramo letovanje u egipat . u kombinaciji su ova dva hotela royal/380 a el palacio 409 eura po osobi . idemo sa decom od

12 i 16 godina . molim misljenje i predloge za hotele /all incl/ koji je bolji za decu

sto se plaze tice , da li ima negde tobogana na plazi itd.

Ja sam prosle godine bila u Royal Palace i zadovoljna sam tim hotelom. Plaza je prelepa! Velika je, pescana, ima velik plicak ali takodje ima mesta i za plivanje. Ovaj hotel nema tobogane. Lokacija hotela je jako dobra. Nalazi se na novoj pesackoj zoni Memsa na 10-ak min setnje od samog centra.

Sve sto te interesuje u vezi ovog hotela samo pitaj : )

sanja

dvoumim se izmedju ROYAL PALACE - EL PALACIO I jos mozda SHEDWAN GOLDEN BEACH.

Sta mislis koji je najbolji za cerke tj gde od ovih hotela ima dobrih provoda za decu/zato sam

pitao i tobogan/

i da li vredi allincl. u Royalu ili dosta i pp.

thx

Izmenjeno (ljerka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U El Palacio hotelu nisam bila, tako da ne mogu nista da ti kazem za njega. U Royalu nema puno sadrzaja za decu, ima jedino animacioni tim koji je stvarno super i sa njima im nece biti dosadno. Oni po ceo dan organizuju neke aktivnosti na plazi, kao sto su: aerobik, aqua aerobik, plesovi, odbojka... Takodje i svako vece organizuju sou. Prednost ovog hotela je, kao sto sam vec i rekla, sto je u centru na setalistu, tako da uvece ne morate da sedite u hotelu vec mozete da se setate.

Ja sam imala uslugu All i mislim da se isplati. Pogotovo zbog pica, jer na plazi imate bar i mozete da uzimate hladno pice kada god pozelite, ne morate da idete negde van hotela da kupujete. A i u blizini nema nekih restorana gde bi mogli da se snadjete za rucak.

Ako vam je bitno da hotel ima tobogane preporucujem vam da pogledate hotel Titanik Beach Spa&Aqua, on je prepun bazena, ima puno raznih tobogana... Argus ga ima u ponudi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre je bio restoran preko puta, pa samo malo ulevo, holandski restoran, mi smo tamo par puta preko dana bili na klopi , tačnije 2 puta i par puta uveče sedeli.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako vam je bitno da hotel ima tobogane preporucujem vam da pogledate hotel Titanik Beach Spa&Aqua, on je prepun bazena, ima puno raznih tobogana... Argus ga ima u ponudi.

I ja sam gledala taj hotel zbog dece. Sve je super samo nema mora! Nikako dva dobra sastaviti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka