snowwhite

Royal Palace - hotel Hurgada

112 poruka u ovoj temi

Postovani prijatelji,dali je neko od vas bio u hotelu Royal Palace u Hurgadi,uplatili smo ga od 17.06.pa nas interesuje necije misljenje.Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel moze neko da mi kaze sta sve obuhvata all inclusive u ovom hotelu? Sta je sve ukljuceno?

Hvala :srce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima,stigli smo pre neki dan iz ,,ROYAL PALACE"pa da krenem redom,put avionom OK.Dolazak u hotel problematican,smestaju nas sve nas 11 iz grupe u stari deo hotela (1990 god.namestaj i zgrada)mada svi imamo uplacen novi deo,nas vodic Ronald jako neprijatan i uz savet ,,izdrzite jednu noc" odlazi,pokusavamo da se ubedimo sa recepcijom o promeni soba ali tu noc ne uradimo nista,sutra dan se pojavi Zana drugi vodic iz weyauta i dobijemo sobe u novoj zgradi ,razlika ogromna shvatamo da skoro svi iz Srbije prvo dobiju stari deo pa po onom nasem ,,ako prodje prodje"neko i ne promeni sobu a onda recepcionari prodaju tu sobu za 100 evrica nekom drugom.

Sto se tice hotela :Prilicno stara zgrada,restoran,bar,stolovi i stolice,uniforme osoblja,escajg,stolnjaci...zasluzuju obnavljanje,mada kad pomislim koliko smo to platili onda je OK.Guzva je prilicna jer je hotel zesce pun brace Rusa a Rusi piju od jutra do mraka,uz malo strpljenja svi smo stizali na red.

Case se peru samo onako kroz vodu pa vam preporucujem skroman baksis decacima sa sanka i onda sve bude bolje.

Animacija je OK ceo dan su animatori tu,od pikada preko odbojke, aerobika,gimnastike u vodi,pa do vecernjeg druzenja uz celovecernji sou(disco,trbusni ples,fakir sou,bingo...)

Plaza vrlo korektna ,lezaljke stare ali udobne,peskiri veliki i cisti pice na sanku na plazi se sluzi u plasticnim casama sto je bolje nego na sanku hotela.U 12h je uzina pomfrit,krilca cevapi...

Bazen u hotelu je veliki i cist.Ceo kompleks je vrlo lep,park oko hotela je odrzavan.

Izlete su nam organizovali lokalci cene su 30% nize a sve je isto.

Hrana nije nesto narocito raznovrsna ,dorucak i vecera za 4,rucak mozda ocena 3.Higijena restorana 3,sobe u novom delu su za 5.

Sve drugo je EXTRA more,ljudi ,izleti,kafici,prodavnice ,ma sve drugo je vise nego dobro,sve ono sto pomislite da nije bas sjajno brzo cete zaboraviti,jer kolko para toliko muzike...

Vodite racuna o vasim stomacima mada i tu nema pravila uglavnom ANTINAL resava sve ,lek protiv dijareje.

Za sada toliko ako je malo pitajte.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh, jedva sam chekala ovaj 'izveshtaj' a sad sam bash potonula.. Znachi nishta novije nego pre dve godine, sem nove zgrade..

Blah.. :uplakani:

Shta je to bilo za ruchak, npr? Meni je hrana bila ok, ako se i to pokvarilo..... aaaaa..

:tuzni: :tuzni: :tuzni:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa i nesto mi sad ne zvuci ohrabrujuce ovaj post zbog toga sto su vas stavili u staru zgradu :besan:

Jeste da je to jedna noc ali ipak ako smo platili novi hotel onda i odmah treba da ga dobijemo!

E sad pitanja :stidljivko::

1) Da li ima blizu hotela neka prodavnica gde mozemo jeftinije da kupujemo vodu i slicno?

2) Da li je potrebno ustajati rano da bi se zauzele lezaljke na plazi znajuci kakvi su rusi?

3) Do kada rade navece restorani i barovi u hotelu? Konkretno, do koliko sati moze da se koristi all inclusive?

4) Da li preporucujes nekog posebnog za te izlete preko lokalaca ili jednostavno da se raspitamo svuda pa gde bude povoljnije?

Mislim da je to otprilike sve.

Nadam se da nisam previse zahtevna :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E i ja da pitam josh neshto..

Shto niste odmah malo 'podmazali' recepcionera pa uzeli tu nocj bolju sobu?

Shta vam je ulazilo u AI i da li ste mozhda ishli u aqua park preko lokalaca?

I, najbitnije, nema nafte, jel tako?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E sad pitanja stidljivko.jpg:

1) Da li ima blizu hotela neka prodavnica gde mozemo jeftinije da kupujemo vodu i slicno?

2) Da li je potrebno ustajati rano da bi se zauzele lezaljke na plazi znajuci kakvi su rusi?

3) Do kada rade navece restorani i barovi u hotelu? Konkretno, do koliko sati moze da se koristi all inclusive?

4) Da li preporucujes nekog posebnog za te izlete preko lokalaca ili jednostavno da se raspitamo svuda pa gde bude povoljnije?

ako ste jos tu znacice vam

1)Vodu dobijate u hotelu u neogranicenim kolicinama,stavite je u vase frizidere u sobama i koristite je za pice.

2)Mesta na plazi ima dovoljno ,posto ima lezaljki i na bazenu nece biti problema

3)all inclusive koristite od ujutru pa do 23h,na plaznom baru do 17h a na bazenu do 23h

4)izlete OBAVEZNO preko lokalaca,imate ih u hotelu za safari AHMET i na plazi Sim Sim 40 %jeftiniji od nasih koji isto to prodaju.

Izmenjeno (ljerka)
skracen citat
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh, jedva sam chekala ovaj 'izveshtaj' a sad sam bash potonula.. Znachi nishta novije nego pre dve godine, sem nove zgrade..

Blah.. :uplakani:

Shta je to bilo za ruchak, npr? Meni je hrana bila ok, ako se i to pokvarilo..... aaaaa..

:tuzni: :tuzni: :tuzni:

Rucak je najslabiji mada iskreno mislim da je on sam po sebi visak,bude uzina od 12-13h dorucak je do 10h tako da i oni to kapiraju pa nepokusavaju da Vas fasciniraju izborom hrane,vecera je raznovrsnija mada kada uporedim hranu u Tunisu i u Egiptu ja sam Egipatskom kuhinjom zadovoljniji.Drugari samo shvatite koliko smo malo sve to platili a zaista dobijamo gomilu toga u svakom slucaju ja sam zadovoljan,ovi moji komentari imaju za cilj ne da nekog buduceg putnika uplase nego samo malo da mu olaksaju prvih 24 sata u hotelu,posle se svi snadju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam par pitanja u vezi plaze i mora ovog hotela...da li je svuda plicak, posto mi se sa fotografija cini da jeste? Koliko daleko moze da se pliva, tj. na kojoj su udaljenosti bove?

Meni je to bas bitno, posto su me prosle godine u Safiru non-stop opominjali da se vratim :(!!!

Da li je neko video korale, posto u nekim opisima pise da ih ima?

Hvala unapred!

Izmenjeno (pasaxerios)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Royalovoj plazhi nema korala. Koliko se secam, nije bilo strashno plitko (ne morash da hodash 5min da bi stigao do pristojne dubine), ali to je utisak od pre dve godine, ko na shta su sada uradili sa plazhom. Ipak, nisam chula da se neko zhali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza,ulazak u vodu,dubina sve je bas onako kako treba,hotel napravljen 1990 u prvom redu do mora ,vodili su investitori racuna gde ce ga locirati.Hotel je nekada imao 5*.Drugari budite opusteni,ako neko hoce da odustane ja bi ga rado zamenio.Jedva cekamo 2011 za ovu smo budzet potrosili.

Izmenjeno (ljerka)
obrisan citat, direktan odgovor na post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jos jedan dan i pokret....:-P:-P Da usaglasimo vreme ako se slazete, koje ste vreme dobili sutra na aerodromu da se pojavite kod saltera wayout.

Da li ima u hotelu warless, naravno, gratis?

Da li na plazi ima peskira, dal da ih pakujem il ne

ide li neko sa devojkom u ovaj hotel il cu biti jedini, mada, mogu ja i da je ostavim kod kuce :bez-zuba::bez-zuba:

i da, najjevtiniji taxi do aerodroma je ....koji

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jao sto vam zavidim.....Ja idem tek 4.08...Ajde svi se lepo provedite i pripremite dobro teren za nas sto stizemo kasnije...Dovedite vodice u red a mogli bi i neko dobro mesto na plazi da mi rezervisete....Samo nek vama bude dobro a mi cemo da patimo ovde...Zelim vam svima udoban let i dobar provod!!!!!!!!!!!!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

info iz prve ruke,

moji ukucani su, kao i forumasi, bezbedno stigli u Egipat,

Jatovim avionom, preko Wayouta [ovi sto su leteli jutros],

ukucani smesteni u novi deo hotela odmah, sve okej.

Izmenjeno (kao rani mraz)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, hdeo bih da vidim ima li koga u terminu 05.09. ili neki termin blizu (kraj avgusta, pocetak septembra, ja sam danas potvrdio rezervaciju u Wayout-u. Ja idem sa tada vec suprugom (29.08. pravimo svadbu) tako da ce nam ovo biti svadbeno putovanje, ili ti medeni mesec, ja sam 85.god. a i ona je :):):)

JAVLJATE SE :D:D:D:D:D:D:D :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka