MINJA011

Najbolji restorani u Beogradu

1043 poruke u ovoj temi

Ima li ikog ovde? :D

Treba mi preporuka za restoran, kafic, s alepom bastom, nesto da se gricne i delom za decu, da se igraju, napolju?

Piatakjia na Dorolu je promenila ime,, bili smo, malo me je razocarala, pisacu kasnije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Topčiderska noć (Topčiderac).

Bio sam prošlog leta. Lepa, velika bašta u šumi. Parking. Postoji deo sa rekvizitima za decu, vidi se na fotografijama na njihovom sajtu. Bili smo na ručku i igralište je bilo puno dece. 

Hrana je, onako:sad:. Ne bih tamo išao samo zbog toga. Znači ili pojedite nešto pre izlaska ili idite baš gladni:laugh:.

Ostalo je super.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam tamo bila bas skoro, ali ostalo mi je u secanju sta god da smo trazili-trenutno nisu imali. Jedva ubodosmo nesto :D 

Doduse, bilo je leto, guzva, mozda se nisu pripremili (mada, to je bilo pre korone, kad i nije bila tolika navala na domace lokalitete).  Ali, ambijent je lep, onako u sumici.

Inace, skoro sam bila u Djerdanu, standardno dobri i obimni.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ali, ambijent je lep, onako u sumici.

Baš tako, to što pišeš i mi smo komentarisali od 10 komentara na Google-u 8-kritikuju servis:D (srećković, ja nemam  takvo iskustvo) 

Inace, skoro sam bila u Djerdanu, standardno dobri i obimni.

Ovaj pamtim po dobrom druženju sa ekipom sa foruma:)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovaj pamtim po dobrom druženju sa ekipom sa foruma:)

Bas htedoh da napisem da je meni u Bgd bio dobar Djerdan, mada to je mozda i jedini restoran u Bd gde sam bila,  vodio nas @DraganV , na druzenje, nekih 10 do 14 ljudi sa foruma, vecina bivsi clanovi sada na zalost, ali bas je bila dobra zabava, tako da je i restoran ostao u lepom secanju :kolce:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo da iznesem svoj utisak za restoran Đerdan koji nije toliko pozitivan kao vaš. Hrana jeste bila dobra, ukusna, a i porcije su bile velike. Ali, bilo je zagušljivo, vazduh ustajao i osećao se miris iz kuhinje. Vreme posete bilo je oko 13h, nije bio pun restoran, dakle, nije bilo ni provetreno.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na Vozdovcu, restoran Mali vikend, to je od Trosarine kad se ide prema Jajincima, pa sa leve strane. Reko kum da im je klopa dobra, pa mi otisli jedan dan u septembru , kad se meni nije kuvalo. Klopa rostilj, im jeste dobra, porcije prevelike, ali moze da se poruci pola porcije. Jeli Cordon blue,mesano meso i cerka Karadjordjevu sniclu. Sve je ukusno. Cene gradske.Moze da prodje. Za susednim stolom ljudi bili polomili neku flasu, srča pala i do nas. Konobar se nije bas potrudio da pokupi staklo, samo ugrubo, To je malo neodgovorno, ali valjda nije bilo čistačice u tom trenutku.

U Savskom vencu, gde ja cesto idem, nisu bili na nivou ovaj put. Pasta Carbonara osrednja. Pileci medaljoni u susamu. Prosto suvi, uz pomfrit i pored sosa. Ohladili se zacas i vec to nije to. Cevapi ok, nista posebno. Opet pomfrit. Da li neko uopste zna, da se ćevapi sluze samo uz crni luk, nikako uz pomfrit?

Biljo, u Djerdan nas je taj put organizovao Gospodin Iskra, ali je Dragan bio najšarmantiji.:D:cvetic:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26684
    Ukupno tema
    895773
    Ukupno poruka